בנות משהו מוזר..קצת מלחיץ - אשמח לעזרה או יעוץ :) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות,

אני קצת בלחץ ואשמח אם למישהי יש מושג או עברה משהו דומה:

אני בשבוע 7 + 3 ימים, מהשבוע ה6 היו לי בחילות מטורפות, בקושי יכולתי להסתכל על אוכל...הכל עשה לי בחילה, לא יכולתי ללכת לסופר או לפתוח את המקרר בלי להרגיש גל של בחילה

בימים האחרונים זה קצת נרגע ..אתמול הרגשתי כאב בטן בבטן התחתונה שנמשך בערך 20-30 שניות, ממש כאב חזק עד שנאלצתי להתיישב, אחר כך הוא עבר ומאז פשוט אין לי בחילות, ממש כלום...

גם הבוקר קמתי וכל היום אין לי טיפה בחילה, אני אוכל מה שבא לי והכל כרגיל

קראתי קצת שאם הסימפטומים מפסיקים באופן פתאומי מומלץ להגיע לרופא, אז כמובן שהמחשבה הראשונה שלי זה ללכת לרופא ולבצע בדיקה, אבל חשבתי להתייעץ אתכן קודם, האם מישהי חוותה משהו דומה ואולי אין סיבה לפאניקה והכל בסדר...

אולי אני בעצם ברת מזל כי הבחילות הפסיקו

אין לי דם או משהו כזה וגם אין לי כאבים נוספים בכלל...אבל מנסה לא לחשוב על זה אבל אני באמת חוששת מהגרוע מכל....אם מישהי יכולה לייעץ או לחוות דעתה אני מאוד אשמח!
15 תגובות
עמוד 1

• לי יש את הכאבים החדים האלה עד היום. (שבוע 14)
    הרופאה שלי אמרה לי שזה בגלל שהרחם גדל ומתמתח.
    אני מקווה שכך.

בכל מקרה של חשש לדעתי צריך לפנות לרופא או למוקד, רק בשביל להרגע:)
  • מיקה תודה לך על הזריזות....עדין לא סיפרנו לאף אחד על ההריון אז אין לי ממש עם מי להתייעץ...זה גם הריון ראשון אז בכלל.... איזה מזל שיש את הפורום המדהים הזה!

מה שהלחיץ אותי זה פחות הכאב כי שמעתי שבאמת בגלל שהרחם מתרחב זה יכול
    לגרום לכאבים לפעמים.

פשוט בכל מקום שקראתי רשום שאם הסימפטומים נעלמים באופן פתאומי אז זה יכול להיות סימן לא טוב...ובגלל הסמיכות של הכאב להפסקת הבחילות קצת נלחצתי....

אני גם חושבת שבגלל שאני קוראת הרבה על מקרים של הפלות וכו' זה קצת "עושה לי סרט".....

מקווה לטוב
  • תראי, יכול להיות שזה כלום ויש לך באמת מזל.
    בדרך כלל אם יש בחילות והן נפסקות בפתאומיות, אכן מומלץ לגשת לרופא.
    הבחילות נגרמות בגלל גל של הורמונים שמטרתם להחזיק את ההריון, אם הבחילות נפסקות בשבוע כל כך מוקדם, כדאי להיבדק.

לגבי כאבים, זה קורה בגלל גדילת הרחם ומתיחת הרצועות

ועוד עצה מכל הלב: אל תקראי על הפלות או סיבוכים, למה לך?
    זה סתם יכניס אותך לחרדות ופחדים מיותרים.

[url=http://www.mamaibebe.com]

[[[

• ממליצה לך לא לקרוא באינטרנט יותר מידי פרט לפורום הזה :)

אני הייתי נכנסת על כל דבר !!!! וכל הדברים שהיו רושמים באינטרנט הייתי מרגישה שיש לי

• מה אכפת לך ללכת לבדוק?!

"מהיום שהיא עוטפת את גופו בזרועותיה
    עד היום שהיא נופלת על כתפיו
    היא אומרת לו מילים שאת פישרן הוא לא יודע
    אבל איך שהוא אוהב שהיא לוחשת לאוזניו

תינוקי, ילדי הקטן
    שים את ראשך בחיקי
    אמא שלך תשיר לך שיר
    שיר אהבה תינוקי..."
  • כן אתן צודקות, מחר על הבוקר אגש לרופא..אין סיבה לא ללכת, סתם ארגיש לא רגועה....

MY BABY את צודקת! כל פעם שרשום משהו אני פתאום מרגישה שיש לי גם את זה!

ובאמת יש כזה עומס של מידע, אפילו אם הכל תקין ובריא את אומרת לעצמך שיש כל כך הרבה סיכונים שאת ישר נכנסת לחרדות.....

האמת שאני לא קוראת בכוונה על סיבוכים והפלות, פשוט כשרשום על התופעות שעלולים לחוות בחודשים הראשונים של ההריון תמיד רשום לשים לב שאם התסמינים נפסקים באופן פתאומי אז לפנות לרופא....

טוב נקווה לטוב תחזיקו לי אצבעות שבעזרת השם יעבור בשלום ויהיו לי מחר בשורות טובות!!!

• נטלי יקירה - יהיה בסדר!

להרגע, זה הכי חשוב:)
    עזבי את כל מה שאת קוראת, גם אני הפסקתי לקרוא.
    את תראי, הרופא יגיד לך שה כ ל ב ס ד ר

• זה פשוט הזוי!!! כל כך הזכרת לי אותי עכשיו!!!!
    יום אחד שהייתי בביץ שבוע זהה לשלך פתאום הבחילות חלפו וההקאות.
    ישר היתי בסרט שמשהו לא בסדר, הלכתי לרופא הכל היה תקין!
    אני רק לא רוצה לאכזב אבל אחרי יום יומים הבחילות חזרו
  • את מזכירה לי אותי..חחח...
    הייתי הולכת למות מבחילות ומתפללת שיפסיקו,
    ושכבר הפסיקו התחלתי לדאוג אולי משהו לא בסדר
  • היו לי את הכאבים שאת תיארת עד סוף החודש הרביעי בהיריון הזה והבחילות קיימות עד היום - היום מידי כמה ימים וכך גם בעניין ההקאות. בהיריון הראשון לא הרגשתי שום תופעה של היריון עד שהרגשתי את הבעיטות בשבוע העשרים.
    עוד בהיריון הנוכחי - אפשר לומר שתופעות ההיריון החלו להתמעט מהרגע שהתחלתי להרגיש את העוברית, בערך מהשבוע השמונה עשר.
    אני מקווה ומאמינה שהכול תקין - את בטח ברת מזל!!!
    היריון תקין ומוצלח בינתיים!
  • איזה מקסימות אתן....

טוב אז סתם נכנסתי להיסטריה - הבוקר קמתי עם בחילה שלא עוזבת אותי עד עכשיו...אז אולגה -לא רצית לבאס אותי אבל צדקת!!!!!

אף פעם לא חשבתי שאני אהיה שמחה מזה שיש לי בחילות!!!!

ומישמיש - זה כל כך נכון! כל היום הסתובבתי ורק יחלתי לזה שהבחילות יפסקו וכשזה נפסק פתאום נבהלתי וזהו אני מפסיקה עם ההרגל הזה לשבת ולקרוא על הסיבוכים האלו..זה סתם מכניס ללחץ ופאניקה מיותר...קראתי, הבנתי - מספיק

אז תודה לכן על התשובות הרגעתן אותי איזה כיף שיש את הפורום הזה!
  • היי אני יודעת שזה פורום ישן אבל אני בתחילת שבוע 8 ואני מרגישה בדיוק אותו דבר אחרי מאמץ יש לי התכווציות כאבים כאלה בבטן תחתונה ובשבוע האחרון הפסיקו לי הבחילות.
    חשבתי שאולי זה בגלל שאנחנו בחופשה בחול אבל פתאום נתקפתי פחד שזה הגרוע מכל זה הריון ראשון שלי וזה הפך אותי לחרדתית בטירוף.
    אם מישהי קוראת עכשיו ויכולה להרגיע אותי אשמחח
  • במקרה של חוסר-וודאות, חרדות או כל סימפטום שנראה חריג, אני תמיד ממליצה לפנות לרופא.
    במקרה כזה, התייעצות בפורום איננה מספקת מכיון שלעניות-דעתי, גם חוויות של נשים אחרות לא יכולות לתת אינדיקציה מדוייקת על מה שמתרחש בגופך. כל אשה והסימפטומים שלה.
    אם את מודאגת, חבל על החרדה והחשש - לכי להיבדק. שווה ללכת לעשר בדיקות מיותרות מאשר לפספס משהו חשוב אחד. מקווה בשבילך שהכל בסדר !
  • ראיתי שהייתה פה תגובה לפני כחודש אז מנסה את מזלי
    אני בהריון התחלתי.. ראשון ורצוי
    לוקחת מולטי ויטמין של אלטמן, ברזל עם חומצה פולית וויטמין די.
    עשיתי בדיקת שתן ויצא שיש לי את החיידק gbs הרופא נתן לי אנטיביוטיקה מסוג מוקסיויט פורטה 500.
    התחלתי לקחת 3 פעמים ביום.. בימים שישי, שבת וראשון.
    בראשון אחרי שעתיים מהכדור השני של אותו היום (בצהריים, מתי שאני לוקחת את כל הויטמינים) התחילו לגרד לי המרפקים.
    כשהגעתי הביתה ראיתי שיש לי נקודות אדומות כמו עקיצות על הרגליים ועל הידיים ושהזרת ביד שמאל שלי ממש נפוחה.. הלכתי למוקד ומשם נשלחתי למיון.. ההשערה הייתה שנהייתי אלרגית לאנטיביוטיקה, נתנו לי זריקה ושלחו אותו למיון נשים.. עשו לי אולטרסאונד וברוך השם ראו דופק (עובר בגודל 6+2) הרופא נתן לי אנטיביוטיקה אחרת ציפרודקס 500 וכדור לאלרגיה בשם טלפס..
    בשניהם רשום בעלון שעדיף להימנע בזמן הריון.. אובדת עצות..
    מישהי לקחה אותם בזמן הריון?
    בנוסף, כל השבועיים האחרונים סבלתי מבחילות והיום פעם ראשונה שלא היה לי
    קצת לחוצה.
    יכול להיות שזה שלא עברה לי הפריחה, זה מסכן את העובר?
  • מאוהבת יקרה

ראשית הכל, פריחה לא מסכנת את העובר.
    וחוסר הבחילות הוא לא אינדיקציה לשום דבר. יש נשים שכלל לא סובלות מבחילות בהריון.
    בכל מה שקשור לתרופות, כימיקלים והאינטרקציה בין חומרים (כגון ויטמינים ואנטיביוטיקה) הכתובת היא המרכז הטרטולוגי. יש כמה בארץ.
    ממליצה לך מאוד לפנות אליהם.

המשך הריון בריא וקל!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה