בימבה בבית? מה אומרים השכנים? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בגלל שכנה לא הגיונית הייתי רוצה לדעת אם אתן מרשות או לא מרשות לסוע בבימבה בבית בגלל הרעש לשכנים מתחתכם?

בהמשך אני גם יסביר את כל הסיטואציה....

תודה
16 תגובות
עמוד 1
  • אנחנו גרים בבית דירות ומעולם לא היתה לנו בעיה כזו...
    כמה בימבה כבר יכולה להרעיש?
    אני מבינה אם מקפיצים כדורסל או כדורגל על הרצפה או מזיזים רהיטים כבדים - אבל בימבה????????????????????
    או שהבניין מאוד מאוד מאוד ישן או שלשכנה יש שמיעה של ארנב....

• אני גרה קומה ראשונה אז אין לי בעיה ,אבל אצל ההורים שלי ליאבי משחק ואין שום בעיה הגלגלים הם מפלסטיק איזה רעש זה עושה

• אני גרה בבית פרטי אז אין לי בעיה
    אבל אם היה ....
    הייתי מתחשבת בשעות הצהריים
    ובשעות הערב שהולכים הילדים לישון
    שאר השעות למה לא ?
    ובטח הילדה לא נוסעת בבימבה כל היום אלה רק זמן קצר
    אז בטח שהייתי מביאה לה
    קרן

[url=http://www.glitterfly.com]

• אני גרה בדירות שהם שתי קומות אני הראשונה
  • אני גרה בקומה ראשונה כך שאין לי את הבעיה הזו.
    אבל מעלי בדיוק יש משפחה שיש לה חמש בנים ובת- וכולם ג'ינג'יים!!!!
    והם מרעישים!!!!!!!!!!! נורא!!!!!!!!!!!!!!
    אבל באמת, אף פעם לא אמרתי להם מילה וגם לא בעלי כי אני חושבת שמשפחה עם ילדים אי אפשר לדרוש ממנה שיהיה שם שקט תעשייתי כל היום, אם יש משהו חריג או בשעה לא סבירה אז אולי הייתי אומרת משהו, אבל במשך היום אני לא אומרת מילה, גם הילדים שלי מרעישים מאוד, וזה לא אומר שבגלל שלנו אין שכנים מתחת ולהם יש הם יצטרכו ללכת בבית כאילו הם על תבניות ביצים!!!
    אבל, שתדענו לכן, שיש לי בת דודה עם שלושה ילדים קטנים שהיתה חייבת בשלב כלשהו לעבור דירה כי היתה לה שכנה שכל כך הציקה לה על הרעש שלא היתה לה ברירה.
    יש אנשים מבוגרים שקשה להם עם רעש או בלגן, ואני תמיד מתפללת שאני אהיה עם סבלנות והבנה של ילדים גם בגיל שמונים.
    כמו שסבתא של בעלי אומרת אחרי שאנחנו מבקרים אותה (והיא בת שמונים ושלוש):"תודה רבה שהגעתם לביקור ותודה רבה על הבלגן!!!" (מדובר על אישה שיש לה שישה ילדים, משהו כמו שישים נכדים וקרוב לשמונים נינים!!!)

מירי, אמא לשתיים וחצי
  • אנחנו גרים קומה 2 והבנות שלי נוסעות הרבה על הבימבה ולפעמים גם בטרקטורון, מקפיצים כדור.......כמובן בשעות נורמליות
    מייל:[email protected]
    מסנג'ר: [email protected]
  • א. אין גלגלים בתוך הבית.
    ב. אין מעלינו שכנים אבל תחתינו יש אחד ...ולדעתי זה חוסר התחשבות בשכנים
    לתת לילדים לנסוע בבימבות ושות'' בבית...
  • אני בדעה שחייבים לכבד אחד את השני,
    מצד אחד צריך להבין שמשפחה שיש בה ילדים לא יכולה ללכת על ביצים כל הזמן (כמו שמירי כתבה והיא צודקת),
    מצד שני צריך גם להתחשב במי שגר קומה מתחת, זה בלתי אפשרי לשמוע כל הזמן בומים מעל הראש, אנשים רוצים את השקט שלהם.

אני שייכת לאנשים שאוהבים שקט ולמזלי שכנים מעלי מתחשבים בנו (יש להם 3 ילדים) וזה מאוד יפה מצידם, ואנחנו מצידינו לא מציקים להם על כל גרירה או קפיצה מעל הראש.

התחשבות והבנה של צרכים אחד של השני זה הסוד

[[[

• אני גרה בקומה שנייה וכן מרשה ליותם בהחלט לנסוע במיבמה יש לו גם רכב שעושה קולות כמו אוטו אמיתי. לאסור עליו אין מצב. ילדים צריכים לגדול כמו ילדים ואני בטוחה שזאת שגרה מתחתיי מבינה לגמרי, למרות שרעש זה לא כל כך עושה.
  • אתם צודקות , אבל איזה רעש בימבה עושה ? לבני יש רכב ממנוע שגם לא עושה רעש שנעים עליו ...
    http://www.holdthatpic.com/
  • רגע, איך אתן יודעות שבימבה לא עושה רעש

[[[

• לשחר ולשכן מלמטה יש הסכם
    בין 2-4 שקט
    ואחרי 19 בערב שקט

אנחנו לא מרשים לו בשעות האלה לנסוע בבימבה בבית בשאר השעות כן אין בעיה
    כנל לגבי משחקים אחרים וגם אם הוא משחק אז זה בגבול הטעם הטוב נונתים לו חצי שעה גג
    שומרני אל מיצר רע
    הגן עלי מכל צרה
    שמור אהוביי ובני עמי,
    ושמור עלי גם מעצמי
  • אני גרה בבית קרקע אין לי שכנים מתחתיי ולא מעליי...תענוג
    אבל בימבה באמת זה לא מרעיש...
    לגבי גרירת כסאות וכו אני לא מסכימה לגאיה כשהיא אצל ההורים שלי והם בבניין
  • נטלי לרכב ממנע של בני יש צמיגים מגומי לפעמיםהוא נוהג בחדר סמוך ואני אפילו לא שומעת . מה עוד שיש לנו ריצוף כפול , אולי בגלל זה . המוזיקה מזרחית של שכן מלמטה שהוא שם פול ווליאם מפריע הרבה יותר .
    http://www.holdthatpic.com/
  • גלגלי פלסטיק ריקים עושים הרבה רעש בעיקר כשנוסעים על הבימבה
    ולא מזדחללים עליה
  • אנחנו גרים בבית דירות ומעולם לא היתה לנו בעיה כזו...
    כמה בימבה כבר יכולה להרעיש?
    אני מבינה אם מקפיצים כדורסל או כדורגל על הרצפה או מזיזים רהיטים כבדים - אבל בימבה????????????????????
    או שהבניין מאוד מאוד מאוד ישן או שלשכנה יש שמיעה של ארנב....

ממש לא מצחיק ולא נכון בעליל ואין לשכנים שמיע של ארנב

זה ממש מרעיש רעש של גלגלים על התקרה על הראש של אנשים זה חוסר התחשבות ולא יפה ליצחוק מסבל של אחרים

כול גלגלי המשחקים כמו בימבות לא של תינוקות וקורקינת וסקטבור
    וסכתים ורולר וכו'
    *****לא מתאים לשחק בוא שיש שכנים מיטחת שזה דירות אחד על השני ובלוק דירות אחד על השני מי ניסיון זה ממש ממש מפריע ומטריד ולא מצחיק זה עסק רציני
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה