האם בדיקת ביוץ מגלה גם הריון??????? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות מחרתיים אני צריכה לקבל מחזור
    עברתי צילום רחם לפני שבועיים וזה יצא בדיוק על הביוץ שלי , קיימתי יחסים כל השבוע ואפילו הלכתי למקווה שלא כבדרכי.
    עשיתי היום בדיקת ביוץ שזה ממש לא שבוע הביוץ שלי ונהיו לי שני קווים דיי ברורים....
    האם הסיכויים שלי טובים להיות בהריון??.?
    לא רוצה להשלות את עצמי יותר מדי כי החודש אני סוגרת שנה של ניסיונות.
    מה אתן אומרות?????
9 תגובות
עמוד 1
  • לדעתי יש סיכוי טוב שאת בהריון ולא בגלל הבדיקה, אלא בגלל קצב "עשיית המלאכה" , אני לא יודעת אם הבדיקות מגלות גם הריון אבל תדעי שהן לא עובדות בשביל כולן הבדיקות האלה, לי הופיע 2 פסים, יומיים לאחר מכן פס אחד ולאחר מכן שוב 2 פסים, הן לא שוות הרבה...
    בקיצור, חכי לאיחור...

sOsHi
  • כן אני חושבת
    אבל השאלה היא שבדיקת ביוץ מחשבת עלייה בהורמון...
    ושאישה בהריון ההורמונים שלה גם גבוהים לא?
    כי בעבר ניסיתי לבדוק בדיקת ביוץ בזמן האיחור ולא היו 2 קווים...
    עכשיו יש....
    אוףףף זה כזה משגע ההמתנה הזו ......

• בדיקת ביוץ לא מגלה הריון.
    בבדיקה מופיעים 2 קווים אך הם צריכים להיות בדיוק באותו הצבע כדי להראות שיש ביוץ.
    יכול להיות שיופיעו 2 קווים בעלי גוון שונה וזה לא אומר כלום.
    הסיכויים שלך טובים כי הבנתי שאחרי צילום רחם ה"צנרת" נפתחת ויש סיכוי גבוה יותר
    ואני רואה שהתמדת ב"עבודה"
  • כן אבל בד"כ לא הייתי רואה 2 קווים....
    ובהחלט היתה עבודה....
  • לדעתי כן.
    מחזיקה לך מיליון

גאיה וקורן שלנו

• למה להסתבך? לכי לקנות בדיקת הריון וקדימה... תבשרי על שני פסים - אמן!!!!!!יהלי ורוני, הנסיכות שלנו, אמא ואבא אוהבים אתכן הכי בעולם!!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• טוב הייתי אמורה לקבל ביום שישי ....
    ואין סממנים שאני אמורה לקבל מחזור , כאבי מחזור והפרשות ורודות
    כמו שהיה לי עד עכשיו...
    יווו הלוואי......
    אז אני מאחרת ביומיים
    ולא רוצה לקנות בדיקה עכשיו....אני יינסה למשוך את זה..
    תחזיקו אצבעות , נראה לי שבאמת היתה לי סתימה בחצוצרה היחידה שיש לי והצילום רחם פתח אותה...
    הלוואי מאלוהים!!!!!
  • יאווווו הלוואי מתוקה......

תהיי סבלנית ותחכי לאיחור של שבוע!

מחזיקה לך מיליון בשורות טובות...
  • טוב הייתי אמורה לקבל ביום שישי ....
    ואין סממנים שאני אמורה לקבל מחזור , כאבי מחזור והפרשות ורודות
    כמו שהיה לי עד עכשיו...
    יווו הלוואי......
    אז אני מאחרת ביומיים
    ולא רוצה לקנות בדיקה עכשיו....אני יינסה למשוך את זה..
    תחזיקו אצבעות , נראה לי שבאמת היתה לי סתימה בחצוצרה היחידה שיש לי והצילום רחם פתח אותה...
    הלוואי מאלוהים!!!!!
    מיכל אני פה משנת 2021 ומעניין אותי מה היה בסוף בדיקת הביוץ באמת הצליחה לחזות את ההריון שהיה לך או שמה לא ניכנסת להריון?!
    השארת אותי מתוחה וגם זה משהו שבא לי לבדוק בעצמי.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה