הפלה בכדורים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    לצערי אני מצטרפת למועדון. ביום חמישי הייתי אצל הרופא והוא ראה דופק חלש (בשבוע 8+5). כשחזרתי החל דימום חלש מאד וקבעתי תור לרופא אחר ליום שישי הוא כבר בכלל לא ראה דופק והמליץ לי גרידה.
    הייתי אצל הרופא המדהים שלי אתמול עוד פעם והוא אמר שבשבוע שמונה ובגלל ששק ההיריון קטן אין צורך בגרידה ומספיק רק כדורים.
    מישהי שעברה את זה יכולה להסביר לי מה נולך להיות? מה להכין? לקחת משכך כאבים קודם? מה הפרוצדורה?
    הרופא המחליף אמר לי שלא הרווחתי את הזכות לבכות. שמזל שלי שמישהו בשמים לצידי ושההיריון לא תקין. אז למה הדמעות לא מפסיקות???
    עזרה בבקשה מי שיודעת. תודה
10 תגובות
עמוד 1
  • הריון?
    לדעתי זה לא נכון מטבחים.
    אתמול הייתי במספר מטבחים מעוצבים כשלאשתי קרה דבר דומה
    מטבחים
    עיצוב מטבחים
    מטבחים מודרניים

מטבחים עם אי
    מטבחים חדישיםמטבחים פתוחיםארונות מטבחיםמטבחים בבלוג
    מטבחים סגורים
    מטבחים באמצע

מטבחים
  • מה זאת התגובה הזאת???????
    איזו חוצפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גם אני עברתי בעבר הפלה טבעית בשבוע זה, אבל אני בחרתי בגרידה כי הרופא המקסים שלי אמר לי שהרבה פעמים בכדורים לא הכל יוצא... (למרות שאני מכירה כאלו שלקחו אותם והכל היה בדר ככה שאל תדאגי).
    בכל אופן אני ממליצה לשאול את הרופא בדיוק מה לעשות לפני נטילת הכדורים - הוא יידע לכוון אותך הכי טוב.

המון המון בהצלחה
    ויודעת שזה כואב וקשה ואין מילים שיכולות לעודד... בטח לא "זה לטובה" ...

• בס"ד
    אני מבינה שעברת תהליך דומה גם עם ציטוטק, ולפי מה שהבנתי כמה ימים לפני
    אשמח לדעת איך השפיע עלייך? ואם הכל בסדר עכשיו
  • אויש מתוקהה,כמובן שלא קל לעבור את זה..אני לא מספיק מבינה בזה,אבל בכל מקרה מקווה ומאמינה שיהיה בסדר תהיי חזקה:)

מטבחים ממש לא היה במקום...קצת רגישות...
    תעדכני אותנו. http://www.kamila.co.il/
  • אני פשוט בשוק מהתגובה הראשונה
    מזה החוסר טאקט המשווע הזה?
    חוצפה.

• מי מנהל את הפורום? צריך למחוק את התגובה הראשונה .. הם מפרסמים את מרכולתם בצורה מזוויעה...

• זאת לא רק התגובה הראשונה, זו גם האחרונה ואחת באמצע שכביכול "השתתפה" בצער וביקרה את תגובת המטבחים, אך שמה קישור לפרסומת ישר אח"כ!

• מטבחים מזה אנשים סתומים באמת
  • ציטוט:
    פורסם במקור על-ידי hila2012

אויש מתוקהה,כמובן שלא קל לעבור את זה..אני לא מספיק מבינה בזה,אבל בכל מקרה מקווה ומאמינה שיהיה בסדר תהיי חזקה:)

מטבחים ממש לא היה במקום...קצת רגישות...
    תעדכני אותנו. http://www.kamila.co.il/

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה