כאבים בפיטמות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולם אני נימצאת בשבוע 4.4 וזהו הריון שלישי שלי יש לי כאבים חזקים בפיטמות והם נפוחות מאוד וליפעמים יש לי דקירות חזקות רציתי לישאול העים למישהי היתה תופעה כזו או שאני צריכה ליפנות ליעוץץץץ
9 תגובות
עמוד 1
  • זה נורמלי, גם לי היה את זה.
    ויותר מזה, כשהיה לי קר מידי, הן היו שורפות לי...

• כמו שכתבו מעלי - זה נורמלי לגמרי.
    גם לי היה את זה ...כל כך כאב שלא יכולתי אפילו לישון על הבטן (ואני מאוד אוהבת לישון על הבטן) וזה היה סיוט לנסות לשים חולצה.
  • אוי איך שאני מכירה את זה מקרוב.. אני שבוע 7+ ואני מרגישה כאב מטורף!
    לפחות פעם אחת בלילה אני אפילו מתעוררת מכאבים אחרי דקה שתיים נרגעת וחוזרת לישון שלא נדבר על חזיות שזה סיוט בפני עצמו.
    ולישון על הבטן?? אוףף התגעגעתי לזה...

• תודה לכולם נירגעתי מהתגובות מקווה שיעבור מהר ובהצלחה לכולםםםםםםםםם
  • אני איתך לגמריי... הבת שלי בדיוק נגמלה מהנקה, אבל היא כל הזמן שולחת ידיים... זה סיוט!

• מוכר מאד.... גם לי זה היה בתחילת ההריון. בעיקר כשקר לי.
    אני הייתי מנסה לעשות אותן קצת, שלא יהיו מכווצות וזה מאד עזר לי.

• ייאוו איזה מזל שיש פה את הפורום הזה...
    .
    גם לי יש כאבים בפטמות והן נורא רגישות במיוחד שנוגעים בהם ובמיוחד בקור- שהן מזדקרות.. או שבעלי אהם אהם ....
    ידעתי שזה אמור לקרות אבל לא ידעתי כמה זמן זה אמור להיות....
    עכשיו כשאני קוראת שזה קורה לכולן, אני רגועה!!

• אני 9 ימים לפני וסת... עם כאבים בפיטמות כבר שבוע בערך.... ביום הביוץ אני ובעלי קיימנו יחסים על מנת להקלט להריון.... מה אומר הכאב בפיטמות יכול להצביע על הריון?
  • אני 9 ימים לפני וסת... עם כאבים בפיטמות כבר שבוע בערך.... ביום הביוץ אני ובעלי קיימנו יחסים על מנת להקלט להריון.... מה אומר הכאב בפיטמות יכול להצביע על הריון?
    מענעין אם נקלטת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה