הבטא לא מכפילה את עצמה.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות אני בלחץ עשיתי ביום שלישי בדיקת דם שיצאה חיובית בטא 18 היום עשיתי בדיקת דם לראות הכפלה ואין עלה רק ל25 מה אני עושה??
    מה זה אומר ??

"עצבות נועלת שערי שמיים תפילה פותחת שערים נעולים והשמחה בכוחה לשבר חומות"
19 תגובות
עמוד 1
  • לפעמים זה קורה.... שזה לא בדיוק מכפיל....
    אבל את חייבת להמשיך ולעקוב ....

כדי לשלול את האפשרות להריון לא תקין חלילה...
  • היי,
    את חייבת לבדוק כל יומיים צריכה להיות הכפלה.
    שהכל יהיה תקין ותהיה הכפלה יפה.
  • בקרוב זה יגיע { נועה} אבל יכול להיות שזה עדיין תקין שיתפתח מזה הריון רגיל?
    הבטא חייבת להכפיל את עצמה? היא עלתה אבל לא הכפילה
  • עוד שאלה במידה וההריון יתפתח ויהיה תקין בעזרת ה' איך סופרים את ההריון איך אני יודעת באיזה שבוע אני??
    מכיוון שזה טיפולי IVF ממתי בודקים מההחזרה? מהשאיבה ? או מהמחזור האחרון??

• מיום המחזור האחרון סופרים שבועות

בהצלחה ממי יהיה בסדר בלי לחץ

אירית
  • תדברי עם הרופא,יום ראשון תעשי שוב בדיקת דם. אצלי זה גם לא הכפיל את עצמו,היה בערך כפול 1.5 וגם אצל חברה שלי זה לא הכפיל רק עלה ובבטא הרביעית זה זינק. אז מלחיץ אין לי ספק אבל מחזיקה אצבעות שהכל תקין
  • עניתי לך כבר בפורום אחר אבל אני רוצה להוסיף שגם הכפלה של 1.5 זה בסדר ביומיים...
  • אז זה אומר שההכפלה שלי תקינה ??
    כי לפי מה שהבנתי הערך שלי עדיין פחות מ 1.5
    ושוב תודה לכל העונות

• אני לא מבינה בזה אבל אני מחזיקה לך אצבעות שבע"ה תהיה הכפלה יפה בבדיקה הבאה..

• 1.5 זה מצויין, כמו שאצלי היה ואצלך זה כן נחשב 1.5 (25,27 אותן הדבר)

• שבוע טוב לא מצליחה לעצום עין אני במחשבות איך זה הגיוני שעד שמצליח לך משהו אחרי כל כך הרבה ציפיה תפילות ובכי זה עדיין לא בטוח החוסר וודאות הזה משגע ומטריף אותי תודה לכל הבנות המדהימות על העידוד התמיכה וההחזקת אצבעות זה באמת חשוב לי
    ורדים תודה רבה על העידוד שההכפלה באמת בסדר לא מצויינת אבל מספקת יש לי שאלה נוספת הבטא נמוכה מידי?? את מכירה סיפור עם בטא דומה שהסתיים בהריון תקין??
    התחילו לי דימומים היום ממש אדומים זה עדיין בגדר הטבעי בתחילת הריון או שאנ י כבר אמורה להכין את עצמי נפשית שאולי בכל זאת זה לא החודש שלי??

• אני מחכה מחר לשמוע ממך שהבטא הכפילה ושילשה את עצמה..
  • מאמי בשורות טובות היום בעז"ה
  • מותק הדימום יכול ללכת לשני הכיוונים, אל תלחיצי את עצמך עד שאין סיבה ממשית תלכי לעשות בטא אם יש עליה תנשמי עמוק ותמשיכים במעקב.
  • וואוו!! נראה לי שאני במתח בדיוק כמוך!! הרגת אותי!!
    תחשבי חיובי ותשובי לספר לנו שאת בהריון תקין, יקירה.
    אני מאחלת לך את כל מה שהייתי מאחלת לעצמי וגם את מה שהיית את מאחלת לעצמך.

הלוואי שזה הריון, הלוואי שהוא תקין!! הלוואי שהדימום הוא טבעי וסביר.
    ב-ה-צ-ל-ח-ה מתוקה!!

• בוקר טוב ושבוע טוב,

אני כל כך מבינה אותך!עברתי עם חברה שלי סרט כזה לפני6 חודשים,כלומר היום בחודש שישי
  • מחכה לעדכון ממך!!!
    בהצלחה חמודה!!
  • נגמרו לי המילים כבר אין לי מושג איך לתאר את האהבה והחום שיש פה
  • שבוע 6 - דימומים יומיים, נצפה שק הריון , הבטא "תקועה" על 219 (הקודמת הייתה 174). מה הסיכוי שיש עוד תקווה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה