סקר - איך אתן מודדות להם חום? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ועד איזה גיל זה לגיטימי למדוד בטוסיק?
31 תגובות
עמוד 1
  • סקר אקטואלי כי אנחנו היום בבית עם חום
  • אני מודדת לשתיהן בתחת, מעין מעדיפה זאת על פני בית השחי או הפה, היא גם מעדיפה נר אקמולי ולא לקחת דרך הפה, בעיקר כשהיא מרגישה זוועה או עם בחילות.

• ליונתן מדדתי עד שהיה בן כמה חודשים בטוסיק. עכשיו מודדת באוזן.
    לאיתמר עוד לא הייתי צריכה למדוד (טפו טפו טפו).

א-ב-ל!!! קניתי בסופר פארם מדבקות כאלו שמדביקים על הילדים והן מודדות חום... עוד לא יצא לי לבדוק, אבל עולה 10 שקל ל3 מדבקות ושאלתי את הרוקח והוא אמר שאנשים מרוצים מהן.
    לידיעתך...

יעל, אמא של 2 אפרוחים
  • גם אצלי זה כבר מזמן לא לעניין למדוד לה בטוסיק (היא מתנגדת).
    והברירת מחדל הלא ממש מוצלחת היא בבית השחי. זה כמובן רחוק מלהיות מדוייק, אבל אני הרבה יותר סומכת על ההרגשה שלי ורוב הזמן אני לא מודדת אלא מרגישה.

מיכל

• בחיים לא מדדתי לו חום בתוסיק . יש לנו מד חום לאוזן גרמני קולל תו תקן אירופי ומאוד מדוייק - בדוק.
    האם יש חום או אין אני מרגישה בשניה .
    http://www.holdthatpic.com/
  • עד גיל שלוש +- אני מודדת להן בטוסיק, אחרי זה בבית השחי ועכשיו כשכרמלי גדולה היא מודדת בפה

• מד חום לאוזן
  • האמת - אני כבר כמה פעמים מרגישה לבד שיש חום......
    מייל:[email protected]
    מסנג'ר: [email protected]
  • אנחנו גם לא מודדים יותר בטוסיק...
    הוא ממש לא מסכים!
    קניתי מד חום לאוזן ב270 ש"ח וגם איתו הוא לא נותן לי למדוד (משתולל נורא)
    אני אנסה את המדבקות
    לאמא שלי יש בבטן גור
    וכשיגדל נשחק בכדור
    גם אם יצא מקומט וקירח,
    אנו נאהב אותו עד הירח!!!!!
  • להב פשוט תוריד את המדבקות
    אני מודדת בבית שחי

• האמת שבטוסיק זה ממש בעייתי כי עדן משתוללת.
    גם בבית שחי היא מואוד לא אוהבת.
    אני אנסה את המדבקות
    בחיים צריך לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה - תמיד!!!!!

שיהיה יום מקסים לכולם!!!!!

באהבה, ליאת.
  • אני בדיוק כמו אלינוש - מעולם לא מדדתי למי משלושת ילדיי חום בטוסיק.
    אבל אצלי זה עניין של תפיסה וגישה - וזו רק אני, רק דעתי ורק תפיסתי!
    אני (אישית לגמרי!) רואה את עניין מדידת החום בטוסיק כעניין של חדירה לגבולות הפרט. כן כן, גם אם זה הילד שלי וגם אם זה מתוך נטו דאגה לשלומו. כך אני רואה את העניין.
    מאז ומעולם מדדתי במד חום דיגיטלי לאוזן, וגם אני מאלה שסומכות על עצמן קודם כל, ומסוגלות להרגיש חום - אם יש או אין, וגם אם גבוה או נמוך בנגיעה בלחי או בהעברת השפתיים בעור המצח.
    ויש לציין שמעולם לא טעיתי .
    שרון.
  • אני יודעת שיש חום אם אני שמה את היד על המצח אבל אם אני רוצה ממש להיות בטוחה אני מודדת בטוסיק..
  • אני מנשקת עם הפה שלי את המצח של הילדים וישר מרגישה את החום
    ובאותו רגע אני לוקחת מד חום ומודדת בטוסיק...
    אין ספק שזה הכי מדויק..

• באוזן
    תגידו איך זה באמת שאמא תמיד יודעת מתי יש חום לילד?
  • בחיים לא טעיתי אצל להב, אם אמרתי שיש לה חום אז צדקתי.
    ודרך אגב אני בודקת על ידי מגע שפתיים ברכות ולא במצח

• אני מודדת לו עדיין בטוסיק.
    שרון- אני לוקחת את מילותייך לתשומת ליבי. תודה
    מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
  • בעלי ואני תמיד מרגישים האם לללינוש יש חום ע"י הצמדת שפתיים למצח,
    (עם היד זה לא מדוייק בכלל, כי אם היד קרה, אז המצח נראה חם, או אם היד חמה מדי, החום לא מורגש, לכן הכי טוב עם השפתיים)
    ואז אנחנו מודיים תחת בית השחי כדי לדעת האם יש צורך באקמולי.
    מה שכן, בזמן האחרון אני אפילו מרגישה האם החום נושק ל38+ או מתחת. לכן יש מצבים בהם אני נותנת אקמוןלי לפי התחושה שלי ולא לפי מדידה במד חום

• סיון - הדגשתי כמה פעמים שמדובר בדעתי ובצורת תפיסתי האישית את הדברים בלבד. טענתי, ואני עדיין טוענת שזוהי חדירה לגבולות הפרט - ומאד יתכן שאת צודקת, ואצל תינוק עולל זה לפעמים מתבקש ונחוץ (לא פעם ולא פעמיים אף היו לי "מיני ויכוחים" על כך עם רופאי הילדים של ילדיי ועם אחיות ט. חלב). עדיין, בהרגשתי החדרת חפץ כלשהו לפי טבעת של אדם אחר (כן... גם אם זה מדחום. כן... גם אם זה תינוק בן חודש. כן... גם אם זה הילד שלי) זוהי חדירה (ואפילו גסה) לגבולות הפרט שלו.
    מאותה סיבה בדיוק מעולם לא החדרתי תרופה כלשהי בצורת נר למי מילדיי.
    תודה לאל, בימינו יש תחליפים לכל זה (מדחומים דיגיטליים ואחרים, תרופות בצורת סירופ או נוזל שניתן לטפטף לפה) ואני משתמשת בהם.
    כל מה שכתבתי עדיין לא עושה את דעתי לנכונה ואת הדיעה שאת הבעת לשגויה, או להיפך.
    כל שאני טוענת הוא שכך אני מאמינה ופועלת, זהו שיקול דעתי, צורת תפיסתי ומחשבתי.
    שרון.
  • גם אני בודקת עם מד חום אוזן,
    וגם אני אף פעם לא טועה- בודקת עם השפתיים על המצח. בעלי לעומת זאת- היפוכונדר מהלך כל הזמן בטוח שיש להם חום
  • אני עדין בודקת בטוסיק אבל לפני כן אני תמיד שמה לה את היד שלי על הראש שלה לפי זה תמיד תמיד תמיד אני יודעת אם יש או אין ומעולם לא טעיתי וגם שאני אומרת חברות שלי שהיו אצלי והרגשתי שהיא חמה בראש אמרתי להן הן נגעו ואמרו לי שלא מדדתי והנה מעל 38 אני גם תמיד יודעת לפי המגע בראש כמה יש לה +/-
    נראה לי בקרוב אקנה את המדחום לאוזן די עם הטוסיק

את המתנות הכי שוות בחיים מעניקים לנו הורינו - את חיינו
    וילדינו - את חייהם והזכות לגדלם

• שרוני אני חיי לפי כלל מאוד ברור שאני לא אעשה לבן שלי משהוא שלא רוצה שיעשו לי . כל עוד יש לי אלטרנטיבה אחרת למה לעשות פעולה לא נעימה לו .וזה לא קשור לגיל כגם בגיל 5 חוד/ מבחינתי לא נעים לו באותה צורה כמו בגיל 5 שנים רק אין לו דרך להתנגד . הסברתי לרופאה של בני שכל עוד יש למד חו תקן אירופאי זה מקובל אלי הפסקנו לדון בנושא . מצד שני כל אמא אחראית על ילד שלה ויודעת מה הכי טוב בישבילו וזה הכל . מצתי שיטות ופטנטים גם לתת תרופה לפה בלי שהוא ירק וכו.
    http://www.holdthatpic.com/
  • למזלי לא הייתי צריכה עדיין למדוד חום
    למתן סביר להניח שזה יהיה בטוסיק, רואי הוא הבעייתי- אז אין לי מושג ואריאל משתף פעולה אז זה בטח יהיה בבית השחי או בפה
  • לגדול בבית השחי,
    לקטן בטוסיק

נראה לי בסביבות גיל שנה עברתי למדוד בבית שחי
    You're my heart, you're my soul

• שרון, אני מאד מבינהב את מה שאת אומרת, ולדעתי זה נובע מהקשר שיש לך לעולם העבריינות.....הקונטציה שלך ישר מדברת על התעללות. זכותך, לגיטימי.

כמו שאמרתי, אני ישר מרגישה את החום. לא יודעת למה, כנראה נוגה צודקת. אמא זו אמא
    מייל:[email protected]
    מסנג'ר: [email protected]
  • אני עוד מודדת לה בטוסיק
    בבית השחי יוצא לא הכי מדוייק.
    מדדתי לה פעם פעמיים בבית שחי ויצא לי די נמוך למרות שהרגשתי שיש חום אז התקשרתי למוקד אחיות והיא אמרה לי תנסי למדוד בטוסיק כי בבית שחי זה מוריד קצת.אז מה הטעם?

כמה עולה המד חום של האוזן? וכמה הוא מדוייק? זה נשמע לי פתרון הכי טוב אולי אני אקנה
  • אני עדיין מודדת בטוסיק אם לפעמים לא רוצה וצורח הרבה אז בבית השחי
  • אני תמיד יודעת מתי יש לשחר חום גם לפי החום גוף שלו וגם לפי ההתנהגות שלו
    אני הרבה פעמים לא מודדת לו חום ונותנת לפי ההרגשה שלי מוריד חום
    שומרני אל מיצר רע
    הגן עלי מכל צרה
    שמור אהוביי ובני עמי,
    ושמור עלי גם מעצמי
  • הפספוסון שלי זה בן, אצל בנים מאד קל לראות חום. אם השכים רחוקים מהגוף יש חום....
    עם בנות עדיין אין נסיון.
  • אני בת 17 ועדיין אמא שלי מודדת לי חום בטוסיק
  • אני רק בטוסיק
    דרור מעדיף מאשר בפה או בבית שחי כי יש לו הבנה אני משכיבה אותו על הרגליים שלי עם סרטון בפלא ומודדת לו ובמידת הצורך נותנת לו גם נר אחכ שוטפים לו טןסיק בכיור(זאת דרישתו מקל עלההחוסר נעימות של הנ) ליהלולי יש נטייה לעלות חום מהר אז אם אני מרגישה שהיא טיפה חמה אני מודדת גם בטוסיק
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה