עזרההה דחוףףףףף!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני כ"כ מאוכזבת כואבת הכל ביחד בדיקת דם יצא שלילית בבדיקת US ראו עיגול שחור קטן והוסת עדיין לא באה אני לא מבינה מה קורה פה ?יכול להיות זה הריון צעיר מידי בשביל לראות משהו עדיף לחכות לפני לקיחת הכדורים מה קודם למה שק הריון או החלבון?
    אני מנסה למצוא תשובות לכל השאלות שלי אך ללא הצלחה לרופאים הכי קל להגיד תבואי אני יתן לך כדורים שיגיע הוסת ותחושת בטן שלי אומרת שאני כן בהריון עכשיו בשביל לגלות הריון צריך להיות שק הריון קודם?? ואז החלבון? שבעזרתו מגלים שיש הריון בבדיקת שתן/דם...?
9 תגובות
עמוד 1
  • אני אמנם לא רופאה אבל כמו שאני יודעת כמות החלבון צריכה לעלות עוד לפני תאריך קבלת המחזור הבא....לכן יש בדיקות הריון ביתיות שאפילו נותנות תוצאות יומיים לפני תאריך הוסת...
    אני מציעה לחכות עוד יום יומיים ואז לבצע שוב בדיקה.
  • מאמי אם הבדיקת דם יצאה שלילית אז נראה לי שלמרות התחושות
    (בלי חלילה לזלזל בהן) לא נכונות
  • אני באמת משתדלת..אני מנסה להרים את עצמי כי יש לי איחור כבר שבועיים והכל יצא שלילי והוסת עדיין לא מגיעה.... אבל נוח לי לחשוב שהבדיקות לא צודקות חחחחח
  • בכל מקרה שיהיה בהצלחה!!!
  • איחור שבועיים ובדיקת דם שלילית...??
  • חח את חושבת? יזרקו אותי מהקופ"ח חחחחחח נראה לי אני מניחה לזה כבר זה מתסכל הציפיה הזאת !! כולך מלאה באוויר שמחה ואז האחות מפנצ'רת אותך
  • לא!אל תרוצי לקחת כדור לקבלת מחזור לפני שאת בטוחה במיליון אחוז שאין הריון!!!
    מסתבר שיש רופאים שיש להם נטייה ישר לדחוף כדורים במקום לחכות בסבלנות ולראות מה קורה! - וזאת טעות איומה!!!

כמה זמן המחזור שלך מאחר???כן יש סיכוי שהביוץ היה מאוחר ועדין יש סיכוי להריון!

אצלי היה איחור של שבועיים במחזור...הלכתי לעשות בדיקת דם כי אומרים שזה הכי וודאי - ויצא שלילי! הייתי מאוכזבת מאוד כי אם בדיקת דם אומרת שלילי מה הסיכויים שעדין יש הריון?...בכל אופן קבעתי תור לרופא נשים גם כדי שיתן לי כדור לזירוז המחזור...
    הרופא עשה לי אולטרסאונד ולא היה שם כלום!!! ביקשתי כדור לזירוז המחזור
    ולמזלי הגדול - הגעתי לרופא שלא ממהר לתת כדור לזירוז המחזור! ואמר לי לחכות עוד שבועיים ואז לחזור אליו.
    חזרתי אליו אחרי שבועיים (כלומר כבר חודש איחור במחזור!) עשה לי אולטרסאונד ומה גיליתי???שאני בהריון!שבוע 6+2 ויש דופק!!! מסתבר שהביוץ שלי היה שבועיים מאוחר יותר!לכן הבדיקת דם יצאה שלילית וגם באולטרסאונד שבועיים לפני לא ראו כלום!
    לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הייתי נופלת על רופא שישר דוחף כדורים לזירוז המחזור...
    היום אני בשבוע 16+2

לכן...לפני שאת רצה להכניס לעצמך תרופות לגוף לזירוז מחזור תחכי קצת למקרה שהביוץ באמת איחר ובכל זאת יש הריון!

מקווה שיהיו בשורות טובות בקרוב!

• קודם כל מזל טובבבבבבבבבבב!!!!!!!!!!!! אני שמחה בשבילך מחזור אחרון 16.11 ועד עכשיו לא קיבלתי כמעט שבועיים......הרב של בעלי אמר לו שאני לא יקח שום כדורים לחכות בסבלנות זאת מילת המפתח..!! יש
  • לא!אל תרוצי לקחת כדור לקבלת מחזור לפני שאת בטוחה במיליון אחוז שאין הריון!!!
    מסתבר שיש רופאים שיש להם נטייה ישר לדחוף כדורים במקום לחכות בסבלנות ולראות מה קורה! - וזאת טעות איומה!!!

כמה זמן המחזור שלך מאחר???כן יש סיכוי שהביוץ היה מאוחר ועדין יש סיכוי להריון!

אצלי היה איחור של שבועיים במחזור...הלכתי לעשות בדיקת דם כי אומרים שזה הכי וודאי - ויצא שלילי! הייתי מאוכזבת מאוד כי אם בדיקת דם אומרת שלילי מה הסיכויים שעדין יש הריון?...בכל אופן קבעתי תור לרופא נשים גם כדי שיתן לי כדור לזירוז המחזור...
    הרופא עשה לי אולטרסאונד ולא היה שם כלום!!! ביקשתי כדור לזירוז המחזור
    ולמזלי הגדול - הגעתי לרופא שלא ממהר לתת כדור לזירוז המחזור! ואמר לי לחכות עוד שבועיים ואז לחזור אליו.
    חזרתי אליו אחרי שבועיים (כלומר כבר חודש איחור במחזור!) עשה לי אולטרסאונד ומה גיליתי???שאני בהריון!שבוע 6+2 ויש דופק!!! מסתבר שהביוץ שלי היה שבועיים מאוחר יותר!לכן הבדיקת דם יצאה שלילית וגם באולטרסאונד שבועיים לפני לא ראו כלום!
    לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הייתי נופלת על רופא שישר דוחף כדורים לזירוז המחזור...
    היום אני בשבוע 16+2

לכן...לפני שאת רצה להכניס לעצמך תרופות לגוף לזירוז מחזור תחכי קצת למקרה שהביוץ באמת איחר ובכל זאת יש הריון!

מקווה שיהיו בשורות טובות בקרוב!

תפסיקי לבלבל במוח לאנשים בדיקת דם שלילית =אין הריוןןןן עשית כנראה יחסים
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה