הייתכן הריון תאומים? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בנות,

כפי שעידכנתי, ביום חמישי האחרון עשיתי אולטרה סאונד ונאמר לי לבוא עוד 10 ימים כי מוקדם מידי (שבוע 5 פלוס יומיים). בנתיים ראו שק הריון תקין וזהו.

האמת, אולי לפי הסטנדרט אני לא מלאה (גובה 158 משקל 54) אבל יש לי בטן קטנה.
    העניין הוא שכבר עכשיו אני מרגישה שהתנפחתי ושחגורת המכנס מפריעה לי (אני מידה 36 בדרל כלל אבל אף פעם לא שמתי סקיני כי אני לא דקיקה עד כדי כך), אז לא עברתי עדיין למידה קצת יותר גדולה כי יש לי מספיק מכנס שהוא אמנם 36 אך רחב אז אני שמה אותם.
    אתמול פתאום אמא שלי זרקה רעיון שאולי אני מרגישה ככה כיוון שיש לי תאומים?!

קראתי קצת בספרים ואני עדיין קצת בחוסר וודאות כי מצד אחד קראתי שלא חובה תורשתיות (אין לנו במשפחה תאומים וגם לבעלי אין) ומצד שני יכול להיות שק הריון עם 2 תאומים ויכול להיות 2 שקי הריון שבכל אחד מהם ילד.

לי באולטרה סאונד ראו רק שק אחד... אז יכול להיות שעדיין יש לי תאומים?

מי מכן מבינה? אני אשתגע מסקרנות עד לאולטרה סאונד הבא עוד 10 ימים...
17 תגובות
עמוד 1
  • היי, קודם כל שיהיה במזל טוב ובשעה טובה!
    רק שתדעי שלא משנה אם זה תאומים, בן או בת, הריון זה ברכה ותשמחי שזכית
    בקשר לתאומים, באמת יכול להיות, חברה שלי ילדה תאומים והיא גם הרגישה דומה, אבל בכל אופן עדיף שתחכי לבדיקה ותהיי בטוחה ולא תצפי ותתאכזבי .
    ערב מצוייין #
  • היי שירה,

תודה על התגובה!

לי לא משנה אם זה בן, בת או תאומים, כי זה הריון ראשון ואני בכל מקרה שמחה מאוד ומתרגשת עוד יותר!!!

אבל זה כל כך מסקרן.........

• מה היתה הבטא שלך ומתי נבדקת?
  • חחח אני מבינה אותך, הריון ראשון איזה כיף !! גם אני מתה לדעת את המין של העובר !!! אבל הכי חשוב זה הבריאות
    אני מקווה שאת לא כלכך סובלת מהסימפטומים של ההריון...
    אבל תודי שזה כיף, פעם ראשונה שאני שמחה אפילו להקיא
  • היי מיקה!

לא בדקו לי בטא אפילו פעם אחת עד היום. לפי אולטרה סאונד אני התחלתי היום שבוע 6.

האם זה חובה לבדוק בטא?
  • אז איך גילית שאת בהריון???????????????????????????????? עשית בדיקה ביתית? ולמה לא עשית שום בדיקת דם?
  • אין חובה לבדיקת דם
    גיסתי עברה 3 הריונות ו3 לידות תקינים - ויש לה 3 ילדים מקסימים - ובאף אחד מהם לא ביצעה בא

• היי בנות,

מייד אחרי שעשיתי בדיקה ביתית וגיליתי שאני בהריון הרופא שלח אותי לעשות בדיקת דם עם איזה 8 בקבוקונים! הוא בדק את כל מה שצריך (גם בדקתי שזה מופיע בספר) ןהכל יצא תקין תודה לאל.

אבל פשוט בטא לא בדקו.
  • בטא לרוב לא מעידה על הריון תאומים...
    כמובן שהיא בד"כ גבוהה במיוחד כשיש תאומים, אבל זה לא ממש מדד וודאי...

בהריון הנוכחי הייתה לי בטא ממש ממש גבוהה בשבוע 4, ויש לי עוברון אחד!
    "...אמא שרה לבן בלילה... אמא כאן לידך כל הזמן..."
  • ראו לך שק אחד, לא 2 שקים
    אז מין הסתם שיש עובר אחד ברוך השם !

עוד משהו
    את שמה מכנסים רחבים
    ואת מידה 36
    36 זה מידה מאוד יפה
    ושאת שמה מכנס רחב זה מאוד משמין
    שימי צמוד וסקיני, ככה רואים את הגוף היפה
    למה לזרוק אוהלים? זה משמין !

אני אומרת בקטע הטוב כמובן

• גובה הבטא בשבוע 4-5 כן יכול להעיד על תאומים, לכן שאלתי.
    בכל אופן, גודל הבטן לא קשור כמובן.

בהריון הקודם ראו אצלי שני שקים בשבוע 5 (טוב, רק אחד שרד... אחת יותר נכון), כך שלדעתי אם היו תאומים כבר היו אמורים לראות בבירור שני שקים.

עדכני אותנו:)
  • היי נטלי,

אני אף פעם לא שמתי סקיני לא כי אני לא אוהבת, אלא פשוט מבנה הגוף שלי לא דקיק במיוחד אני אמנם לא שמנה אבל עם בטן קטנה גם ללא קשר להריון אז אף סקיני גם לא יעלה עלי (פעם אחת ניסיתי מתוך סקרנות).

אז אני לא מתכוונת לשים שום מכנס ענק עד שהמצב כמובן יחייב זאת ואז אעשה זאת בשמחה רבה

האמת בכלל בא לי כבר שיראו את הבטן ושידעו שאני בהריון ועד אז יש עוד כל כך הרבה זמן...
  • היי שירה,

תודה על התגובה!

לי לא משנה אם זה בן, בת או תאומים, כי זה הריון ראשון ואני בכל מקרה שמחה מאוד ומתרגשת עוד יותר!!!

אבל זה כל כך מסקרן.........
    לי היה ככה הרגשצי נפוחה והכל לחץ עליי. בשבוע 5+6 ראו שק הריון. ובשבוע 8 +6 ראו שייש תאומים זהים עם מחיצה דקה. אז יכול להיות
  • לי היה ככה הרגשצי נפוחה והכל לחץ עליי. בשבוע 5+6 ראו שק הריון. ובשבוע 8 +6 ראו שייש תאומים זהים עם מחיצה דקה. אז יכול להיות
    את זוכרת מה היה גודל השק ?
    כי הבנתי שגודל השק בהריון תאומים זהים גדול יותר מהרגיל .

• גובה הבטא בשבוע 4-5 כן יכול להעיד על תאומים, לכן שאלתי.
    בכל אופן, גודל הבטן לא קשור כמובן.

בהריון הקודם ראו אצלי שני שקים בשבוע 5 (טוב, רק אחד שרד... אחת יותר נכון), כך שלדעתי אם היו תאומים כבר היו אמורים לראות בבירור שני שקים.

עדכני אותנו:)
    מה הבטא שלך הייתה בהריון תאומים בש וע 5 .אצלי שבוע 5 ויש לי 15160
  • בנות בטא 15160 בשבוע 5 תקין ? נראה לי גבוהההה
  • בנות בטא 15160 בשבוע 5 תקין ? נראה לי גבוהההה
    נראה לי גם גבוהה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה