מי שפיר פרופ' צבי אפלמן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות,
    האם מישהי עשתה בדיקת מי שפיר אצל פרופ' צבי אפלמן?
    יש המלצות?

יום מקסים
4 תגובות
עמוד 1
  • תאמתי שעשיתי בבלינסון ולא זוכרת מי בהצלחה

• בזמנו כשהייתי צריכה לעבור מי שפיר בהריון עם אורי ביררתי גם לגביו ושמעתי המלצות מצויינות, הבנתי גם שהוא מקבל ועורך בדיקות מי שפיר בקפלן (לא פרטי אלא בחינם ע"ח הקופ"ח) בימי רביעי (זה היה נכון ללפני שנתיים בערך,תבדקי היום באיזה ימים הוא נמצא במחלקה) אז אם תקבעי לקפלן ביום רביעי אולי יתמזל מזלך והוא יערוך לך את הבדיקה... (הוא היה נוכח בחדר כשרופא אחר עשה לי את הבדיקה, לא זוכרת איך קוראים לו)

רעות
    הילדים האהובים שלי, שחר נולדה ב-6.2.2007 אורי נולד ב-31.5.2009
  • תודה על התגובות,

לצערי (ואולי דוקא למזלי) אני לא זכאית לבדיקה חינם מהקופה, יצא לי תוצאה לא כל כך טובה של השקיפות עורפית והחלבון העוברי 1:420.
    מכיון שהתוצאה גבולית, החלטתי לעשות את הבדיקה, אני מתכוונת לבחור רופא דרך "כללית מושלם" יש המלצות אחרות על רופא טוב באיזור המרכז?
  • תודה על התגובות,

לצערי (ואולי דוקא למזלי) אני לא זכאית לבדיקה חינם מהקופה, יצא לי תוצאה לא כל כך טובה של השקיפות עורפית והחלבון העוברי 1:420.
    מכיון שהתוצאה גבולית, החלטתי לעשות את הבדיקה, אני מתכוונת לבחור רופא דרך "כללית מושלם" יש המלצות אחרות על רופא טוב באיזור המרכז?
    אפשר לשאול אם עשיץ אצל פרופ אפלמן בסוף?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה