שאלה על סימילאק... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מה ההבדל בין סימילאק רגיל לסימילאק טופ?! ( חוץ מהמחיר) שניהם על בסיס חלב האם יש הבדל ברכיבים?!
15 תגובות
עמוד 1
  • אם אני זוכרת נכון, בסימילאק טופ יש תוספת של אומגה 3 ו-6, מה שאין ברגיל.
  • את מדברת על האדוואנס מול הטופ או הרגיל? האדוואנס זו הפורמולה הכי מתקדמת של סימילאק... הטופ הוא השני והרגיל אחרון.

• אני גם רציתי לשאול את אותה שאלה!
    אנחנו משתמשים באדוונס, אבל ראיתי בסופר פאר סימילאק טופ וגם ניסיתי להבין מה הבדל
    בלוג שלי:
    http://nisuim-ze-keif.blogspot.com/
  • יש באדוונס תוספת ברזל, צריך לשים לב שלפעמים זה יכול לגרום ליציאות קשות ועצירות
  • עדן הייתה אוכלת סימילאק טופ. אחרי כמה זמן העברתי אותה לאדוונס והיא ממש סבלה מעצירות.
    מהר החזרתי אותה לטופ והכל הסתדר.
    בחיים צריך לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה - תמיד!!!!!

שיהיה יום מקסים לכולם!!!!!

באהבה, ליאת.
  • גם נופר סבלה מאוד מעצירות בגלל האדוואנס. אבל אנחנו פשוט העברנו אותה למטרנה וזהו...

• אין הבדל, בסימילאק טופ יש ברזל ובאדוונס אומגה 3.
    נועם אוכל טופ וזה הכי טוב לדעתי.. למרות שכשהוצאנו אותו מהביהח בשבוע הראשון הוא אכל אדוונס.

• אריאל אוכלת אדוונס ודווקא עושה קקי חופש... שבוע הבא אנחנו מתחילים שלב 2 ;) שכנה הביאה לי סימילאק טופ חדש אז הבאנו לה את ביומיים האחרונים והיום כל היום היא לכ עשתה קקי אולי בגלל השינוי...
  • יש באדוונס תוספת ברזל, צריך לשים לב שלפעמים זה יכול לגרום ליציאות קשות ועצירות
  • שלב 2 זה לא מגיל 6 חודשים?
    בלוג שלי:
    http://nisuim-ze-keif.blogspot.com/
  • שלב 2 זה מ5 חודשים
    באדוונס יש גם את האומגה 3 וגם את האומגה 6 וכן גם עשיר יותר בברזל

אני עדיין נותנת אדוונס
    אולי באת הגיע הזמן לעבור לטופ גם ככה זה כבר לא האוכל העיקרי שלה

• כמו שאני זוכרת שבסימילאק טופ יש יותר ווטמינים מהסימילאק הרגיל
  • אני הייתי נותנת לנונה שלי אדוונס והיא סבלה מעצירות נוראית...
    עברנו למטרנה והאמת היא עדיין סובלת מסכנה קטנה....
    עכשיו התחלנו לשלב ירקות ופירות אז זה קצת יותר טוב....

ליהי מה קורה מאמי?? התחלת לתת לנופרי תוספת באוכל?? (לילה טוב)....

• באדוונס (פקק זהב) יש אומגה 3 ו6 יש יותר ברזל וזה דומה כמעט לחלב אם
    בטופ אין את האומגה 3ו6

• באיזה צבע הסימילק טופ
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה