הזרעה - דקפפטיל במקום אוביטרול-עזרתכן!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    אני מטופלת בגונל F לקחתי 7 זריקות הזקקים גדלו ממש יפה אבל רמת ההורמונים עלתה מידי (אני על 6500 שצריך להיות מקסימום עד 5000)
    הרופא נתן לי דקפפטיל להזריק ויום למחרת לעשות הזרעה
    אני מבינה שהוא רוצה להוריד לי את ההורמון בגוף
    אבל איך עושים הזרעה אחרי דקפפטיל?

תודה
1 תגובות
עמוד 1
  • אני חושבת ודי בטוחה שאת הגעת למצב של גירוי יתר אני לא רוצה להפחיד אותך אבל אצלי זה הגיע ל9200 וגם לי הזריקו דקפפטיל במקום אוביטרל ואין לי מושג למה והיתה לי הזרעה אחרי יומיים ומה קרה זה שהייתי מאושפזת בבית חולים במצב שדי מסכן חיים והיו לי נוזלים בכל חלל הבטן וגם ההזרעה לא הצליחה לי נראה שהדקפפטיל הזה הוא כדי למנוע ביוץ עצמוני וחייבים לתת אותו בעת גירוי יתר לא נראה לי שזה מתזמן ביוץ ולכן נראה לי ההזרעה נכשלה מראש כבר.
    מה שבטוח שאליו אני לא חוזרת ואני מקווה לטוב.
    תשאלי את כל השאלות את הרופא שלך ואני מחכה לך לתשובה,בהצלחה

http://www.holdthatpic.com/
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה