הזרעה שלישית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,טוב אז אני כבר בהזרעה שלישית. הפעם הרופא החליף לי מזריקות פירוגון למנוגון- המנוגון הרבה הרבה יותר כואב. באסה :(
    מישהי מכן הצליחה להיקלט בהזרעה השלישית? או אולי אתן מכירות בנות שנקלטו בהזרעה השלישית...אני חייבת עידוד אני כבר ממש מיואשת.
25 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    לא ממש יודעת איך לעודד אותך... כל הזרעה עומדת בפני עצמה, זה לא משנה מס' 3 או 5...
    זה שהרופא החליף לך את הטיפול - זה דבר טוב. אולי לא הגבת מספיק טוב לפיוריגון ועכשיו יהיו לך זקיקים יפים
    תנשמי עמוק, תעשי מה שצריך לפי ההוראות ויהיה בסדר. בסוף יגיע הריון

• תודה רבה בנות, הלוואי ואתן צודקות והחודש יהיה חודש טוב. ראיתי כוכב נופל היום אולי זה סימן!!! אמן אמן
  • אני עכשיו גיליתי שנקלטתי בהזרעה שניה, אז סיכוי ישתמיד ודווקא החודש הרופאים במעבדה אמרו שהזרע היה על הפנים אבל מסתבר שצריך רק אחד מנצח...
    בהצלחה
  • היי בובה... התיסכול והכאב שלך מובן ומוכר...
  • היי הילו'ש...
    לא יודעת אם את זוכרת אותי... אני בהחלט זוכרת אותך!! יש לנו את אותו שם פרטי ואני נכנסתי לפורום מעט מאוד לפנייך. אחריי את הגעת וכל מה שכתבת בפורום הזכיר לי את עצמי כשבוע או שבועיים לפני שנכנסת.

בכל מקרה, סיימתי את ההזרעה השלישית וכבר הגיעה הגברת לבקר אצלי!!
    אין לי מילים להסביר כמה זה מרגיז!

בכל מקרה- רק רציתי לומר שאם הרופא מחליף טיפול, לדעתי הוא לא מתכוון להתמרח ולישון בעמידה, להגדי לך להמשיך לנסות באותה הדרך... הוא כבר רץ קדימה, יש לו עבודה.. הוא צריך לגרום לך להיות בהריון
    זה מה שאהבתי אצל הרופא שלי.
    בחודשיים הראשונים התחלתי עם כדורי איקקלומין + זריקת אוביטרל אחת
    בחודש השלישי כבר עברתי לזריקות גונאל-F. וגם זריקה וחצי אוביטרל לתמיכה.
    היום אני מתחילה שוב גונאל F אבל עם תוספת של אוביטרל ושל צטרוטייד.
    נראה מה יהיה. היום אני מתחילה להזריק אני כל כך שונאת את זה! שונאת מחטים!

רק אני מתבכיינת לבעלול??? לא מסוגלת להזריק לעצמי... 'צעטרת!!
  • היי קודקודית, האמת הופתעתי לראות את ההודעה ממך. אני בקושי כותבת פה בפורום אבל כיף לדעת שאנשים זוכרים וקוראים. לגבי הזריקות...את לא מבינה כמה שאני מבינה אותךץ כל ערב (אני מזריקה בערב) זה סיוט מחדש! שעה וחצי לפני כל זריקה אני עם פרפרים בבטן ומנסה להירגע...אני חושבת שגם הלחץ הזה לא עוזר ולא מקרב את ההריון. אני חייבת לקחת את הסיפור הזה יותר בקלות. בכל מקרה התחלתי גם טיפול בדיקור סיני בעיקר להירגע כי אני מרגישה מאוד מאוד לחוצה בתקופה האחרונה, במיוחד מאז שהתחלתי את ההזרקות, אני לפעמים לא נרדמת לילות. אז אני ממש בדיקור השני אם יהיו תוצאות אני אספר לך ואולי גם אמליץ לך..הלוואי וזה יעזור!
    כמה זמן אתם מנסים? הריון ראשון?
    בכל מקרה אני מאוד מקווה שהחודש יהיו בשורות משמחות לשתינו. צריך להמשיך להיות אופטימיות למרות שזה מאוד קשה. אני איתך....
    לפחות יש מקום לשפוך את הלב..וכיף לדעת שקוראים.
    שה תגיע בקרוב
  • היי הילוש
    גם לי הרופא החליף את הגונל למנוגון, נראה איך זה יהיה...

איפה את מטפלת? ואיך מתזמנים לך את ההזרעה (כמה שעות אחרי האוביטרל)?
    תגידו אתן עושות הפסקה בין טיפול לטיפול?

אשמח לשמוע גם מבנות שנקלטו מהזרעה..
  • היי,
    אני כבר בהזרעה שלישית בלי הפסקות בין טיפול לטיפול למרות שהחלטתי שאם הפעם לא ילך אני אעשה הפסקה..ניתן לגוף טיפה לנוח. בדר"כ אני מזריקה אוביטרל ויום למחרת אני כבר עושה הזרעה.
    אני מטופלת אצל ד"ר לויטס הוא גר בעומר- אני באר שבעית אז זה יחסית נוח וגם שמעתי על המון בנות שהצליחו להיכנס להריון אחרי טיפולים אצלו. נקווה שאני אהיה ביניהם. באיזו הזרעה את נמצאת?
  • היי,
    אני בחודש הפסקה, אחרי 2 הזרעות.
    אני גם עשיתי את ההזרעות יום אחרי האוביטרל וגם למחרת, והביוץ איפשהו בין לבין.
    החודש החלטתי לקחת הפסקה מכל ההורמונים (מחכה לראות מה הרופא שלי יגיד על זה), אני לא יודעת מה הסיבה שלא הצליח עד עכשיו.
    גם אני מהדרום אני נוסעת לת"א בשביל ההזרעות... מתסכל קצת כשלא יודעים מה הסיבה שלא נקלטים
    התהליך נהיה ארוך ומייגע, שלא לדבר על יקר
    אבל בסוף התוצאה תהיה שווה את זה, צריך להתמקד בזה

• כןן אני מכירה!!!

מישהי שעשתה הזרעה שלישית והיו לה בעקבות כך 7 זקיקים!!!

והיא נקלטה בשעה טובה...
    בקרוב אצלך, זה יגיע!

אדוה
  • האמת שאחרי ההזרעה השניה גם אני מאוד רציתי לעשות הפסקה, ההורמונים האלה מאוד מדאיגים אותי הם כל כך לא בריאים. אבל כשאין ברירה אין ברירה. בסוף החלטתי ללכת על הזרעה אחרונה. אין לי מושג מה אני אעשה אם אני לא אקלט אבל אני עם ההזרעות סיימתי. דיי כבר לא נשארו לי כוחות עם כל הזריקות הכואבות האלה.
    אני כל כך רוצה שיגיע היום הזה שאני אגיד זה היה שווה הכל....!! בינתיים זה נראה כל כך רחוק עד כדי חלום.
    הכל זה מלמעלה- מתי התחלתם לנסות? גם אצלכם לא מצאו בעיה?
  • הילוש- גם אצלנו אין בעיה, הכל תקין. גם לי נמאס מההזרעות, נראה כל כך חסר תקוה. גם בהפריות הבנתי שיש זריקות כואבות, והרבה, אבל אז לפחות זה הרבה יותר מדויק, וסיכוי יותר גבוה להצליח.
    אנחנו מנסים כבר שנה עכשיו, הייתי מתחילה את הברור אפילו קודם אבל נפלתי על רופאים שלא מבינים מהחיים שלהם בקופ"ח עד שאזרתי אומץ והלכתי לרופא פוריות.
  • אז אנחנו מנסים כבר שנה וחצי עם הריון כימי באמצע.אומרים שזה סימן טוב כי לפחות היה הריון וזה מראה שאנחנו כן מסוגלים להרות אבל משום מה זה לא מעודד אותי כי מאז עברו 9 חודשים ושלוש הזרעות שבינתיים לא הניבו תוצאות, דרך אגב הטיפול החודש לא היה מוצלח אמנם רק מחר אני יבצע את ההזרעה אבל לפי הבדיקות דם והאולטרסאונד הזקיקים לא מספיק גדולים ובכל זאת הרופא אמר לי להזריק את האוביטרל...אוף אני מקווה שהוא יודע מה הוא עושה
  • איזה זקיקים היו לך? אני כ"כ שמחה שהחודש אנחנו בהפסקה למרות שמצד שני צריך להמשיך עם ההזרעות... בכל מקרה החלטתי לעשות מעקב זקיקים על דעת עצמי, יש לי הפניות והכל אני אגש בסוף השבוע נראה מה המצב שמה...
  • היו לי 6 זקיקים - 9,12,15,17,13,18
    לא משהו....חודש שעבר היו לי 3 אבל כולם היו מעל 20. אני עדיין מנסה לשמור על אופטימיות.
    בכל אופן חשוב באמת לעשות מעקב זקיקים כדי לקלוע על היום בדיוק ואז לנסות כמה שיותר. מחזיקה לכולנו אצבעות שבקרוב נראה את שני הפסים המיוחלים
  • היו לי 6 זקיקים בגדלים 17,15,13,12,9,18
    אני מקווה שהחודש יצא משהו מאחד מהם לפחות. בכל מקרה אני גם החלטתי שלא משנה מה יהיה עם ההזרעה הזו אני עושה הפסקה מכל זה.
    שיהיה לנו בהצלחה החודש
  • היי,
    היו לי זקיקים בגדלים 13,15,17,18,9,12 בינוניים. חודש שעבר היו לי רק 3 אבל כולם היו מעל 21 שזה ממש טוב.
    לא יודעת אני מקווה לטוב. לגבי המעקב זקיקים לדעתי זה ממש טוב כי ככה תדעי בדיוק את היום ואז תעבדו קשה..ואני מאמינה שיהיו תוצאות.
    מחזיקה לך אצבעות
  • שלום
    עשיתי הזרעה ראשונה. ברוך השם יש לנו ילד מקסים בן שנתיים
    מעוניינת לבצע הזרעה שנייה להריון הבא.
    האם ניתן?
  • בוודאי.
    פני למרפאת פוריות.

בהצלחה !
  • בוודאי.
    פני למרפאת פוריות.

בהצלחה !
    אם ביצעתי את הבדיקות של הפוריות לפני ההזרעה הראשונה ונקלטתי והכל עבר בשלום, האם צריכה לבצע שוב את הבדיקות להזרעה השנייה? לא חושבת...
  • תלוי איזה בדיקות.
    בדיקות השגרה תקפות לשנה.
  • תלוי איזה בדיקות.
    בדיקות השגרה תקפות לשנה.
    נאמר לי פרופיל הורמונלי?
    אבל אם ביצעתי את בדיקות הפוריות לפני שנתיים, לפני ההזרעה הראשונה שעשיתי.
    וברוך השם נקלטתי ויש לי ילד מתוק.
    האם צריכה לבצע את הבדיקות הללו שוב??
  • כן
  • כן
    רק פרופיל הורמונלי?
    בדיקות דם וכאלה?
    ויש לי כבר תיק פוריות...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה