הפקק הרירי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • לדעתי יצא לי הפקק הרירי, לפי כל התיאורים, רציתי לדעת לפי ניסיונכן כמה זמן עד שהחלה לידה מרגע היציאה?

14 תגובות
עמוד 1
  • איזה כייף לך גם אני רוצה
  • השאלה היא אם את בטוחה שזה הפקק.....
    בכל אופן זה אומר שאת בסוף... יכול לקחת עוד מעט זמן...

בהצלחה
  • יש כאלה שרק בלידה יוצא להם הפקק, לי התחיל לצאת בחלקים שבועיים לפני
    הלידה וביום הלידה יצא כל השאר, כשכבר הייתי עם צירים.
    בהצלחה ושתהיה לך לידה קלה
  • איך יודעים שהפקק יצא באמת?
  • מצטרפת לשאלה של מור???
    אני אמורה להרגיש את זה? איך זה נראה?
  • לי השתחרר הפקק ביום שבת (שמעתי מעין "פק" כזה) והיו הפרשות חומות - ורודות במשך כמה שעות אז הלכתי לבית חולים לוודא שזה לא משולב עם ירידת כי פשוט הזרמים לא הפסיקו והתחתונים שלי היו ספוגים כל שעה בנוזלים רבים.
    והרופא לא היה בטוח שזה ירידת מים אבל היתה סברה של 90% - אז אשפזו אותי לכל מקרה.
    אותו יום שבת בלילה התחילו לי צירים - אבל לא ממש סדירים. בערך ציר כל 20 דקות - לא יכולתי לישון בלילה מרוב כאבים.
    בסופו של דבר החליטו לתת זירוז מחשש שאולי זה באמת משולב עם ירידת מים.......
  • אפרתי - לדעתי השתחרר לך הכל ביחד פקק רירי וירידת מים
  • זה הפרשה צמיגית די גדולה שברגע שאת מנגבת את רואה, אצלי היתה בצבע שקוף ללא דמם, כבר שלוש פעמים אז כנראה זה בשלבים. מקווה מאוד שיביא גם ללידה מהירה כבר!!!!

• אם זה שקוף יכול להיות קצת מים, לא?
  • זה נראה שונה מהפרשה רגילה והאמת שגם בסוף ההריון הראשון היה לי אותו דבר....

• שימי לב לזה! אם זה גורם לך להחליף פדים כמו משוגעת במהלך היום לכי לבי"ח לבדוק.

בהצלחה
  • פעם שנייה, גם לי הפעם זה בטפטופים כאלה, הפרשות צמיגיות בחלקים ....
    אז נראה לי שאולי זה זה..........הלוואי
  • זה נראה כמו (סליחה על התיאור)נזלת מוגלתית... לעיתים מלווה במעט הפרשה דמית.
    בלידה ראשונה לקחו 4 ימים מרגע תחילת שחרור הפקק.
    בלידה שנייה 16 שעות.

תנו חיוך, הכל לטובה!!!!
    VIL
  • הי, יכול לצאת פקק רירי לאחר קיום יחסי מין? או שזה לא קשור?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה