האם פורנו זה בגידה ? בבקשה תענו - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני חייבת לדעת משהו שאני לא יכולה יותר להחזיק בפנים
    בעלי חושב שאם גבר רואה פורנו זה בסדר אבל לאישה אסור.
    ואני לא חושבת בכלל שבנישואין צריך פורנו למה אתה צריך להיות עם עינים גדולות
    ולהיסתכל למישהי אחרת על ה... ? למה זה כל כך מפריע לי?

האם אני היחידה? אני לא רוצה שבעלי היסתכל על נשים אחרות
52 תגובות
עמוד 1
  • מאמי אני כ"כ מבינה אותך זה ממש פוגע ומעליב שהם מסתכלים על מישהי אחרת שהיא לא האישה שלהם.
    בעיני זה לא בגידה אבל זה מעליב ופוגע בדיוק כמו בגידה ממש.
    וגם אני שמעתי שגברים אומרים נחוץ לנו להסתכל בפורנו זה משהו שהנשים לא מבינות....
    חוצפנים!!!

• אני ממש לא חושבת שאת משוגעת... גם לי היה תקל על הקטע הזה עם הבעל ואני הבהרתי לו כמה זה פוגע בי...
    אני באמת הרגשתי נבגדת כשראיתי שהוא ראה את זה ואני מאמינה שהוא לא עושה זאת יותר..
    אולי תשבי איתו לשיחה ותבהירי לו כמה זה פוגע בך, אני מאמינה ומקווה שהוא יבין..
    שיהיה בהצלחה!
  • היי מאמי
    קודם כל פורנו זה לא בגידה אבל עדין אני חושבת שזה ממש לא בסדר שגבר נשוי צריך לראות סרטי פורנו אותו דבר גם האישה וזה שהוא חושב שאת ילדה קטנה אז להפך הוא הילד הקטן פה לפי דעתי אם הוא מתנהג ככה...
    אתם צריכים לבדוק את חיי המין שלכם ותדברי איתו מה הסיבה לכך שהוא רואה סרטי פורנו? אולי לא מסופק?
    תשבו ותדברו תסבירי לו בדיוק מה מפריע לך ותנסו לפתור את זה, פורנו זה לא הפתרון זאת סתם אובססיה הוא בנאדם נשוי ובהחלט זה לא בסדר לפי דעתי.....
    מאחלת לך בהצלחה
  • אוקי הדבר הראשון ששאלתי אותו למה הוא עושה את זה והוא אומר
    שהוא עשה את זה אבל הוא אהיה מאושר עם פעם בשבועים שלוש הוא ישב בחדר
    לבד והצפה בפורנו , אז אמרתי לו איך אתה היית מרגיש אם אני היתי עשה אותו
    הדבר או מתחילה להכניס הביתה ביברטורים וכל זה אז הוא אמר לא לך אסור
    אני גבר.
    מסתומרת "לך אסור אני גבר?????????" כמה שאני מנסה לדבר איתו הוא פשוט לא מבין!!
    ושאלתי אותו אם אני לא מספקת אותו או אם הוא לא נימשך אלי יותר שהוא עושה את זה ?
    כי פעם הינו שוכבים הרבה עכשיו ממש ממש לא פעם בשבוע וחצי הוא שוכב איתי
    והוא טוען שהוא לא יכול עם הבטן ומאז שניכנסתי להריון זה מפחיד אותו
    ומתי שאני אלד הכל יחזור לכרגיל..
    אני בהתחלה חשבתי שהוא בוגד בי שהוא לא רוצה לשכב והוא אמר שהוא בחיים
    לא יעשה את זה כי הוא אוהב אותי והוא לא אפגע בי
    אז לשבת בחדר ולהיסתכל לבחורות על הכוס זה בסדר? (סליחה על המילים)
    אני פשוט לא מבינה . כמה שאני מנסה לדבר זה פשוט ניגמר רע .
  • פורנו זה לא בגידה. ואם הוא מסתכל אז גם לך מותר.ולעשות ביד, גם לפי דעתי זו לא בגידה, פשוט מעליב.

אני אפילו לפעמים מעודדת את בעלולי להסתכל על נשים אחרות, כי גם אני אוהבת לראות מישהי יפה שלבושה יפה - ולא ממש לא בקטע הלסבי.
    אצלנו יש שוויון מה שמותר לו מותר גם לי. נקודה
  • אז ככה...
    1. לדעתי פורנו זה לא בגידה.... זה פורנו...הם זונות , גם חשפניות במסיבת רווקים אצלי זה מקובל....אבל זו רק אני...

2. הדבר השני שנאמר מכעיס!!! מזה לנשים אסור????!!!!!! מה שמותר לגבר שלך מותק, גם מותר לך!!!!
    מזה השטויות האלו???.

בקיצור אני ליברלית

• מצטרפים ל YES תוך יומיים 072-2514350 מספר ישיר אליי
  • עם מיכל בכל מילה
    להוסיף לפייסבוק
  • מיכל חושבת כמוך
    "הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו"
  • אני כמו מיכל וגם כמוך.
    אני לגמרי חושבת שזאת בגידה בדיוק כמו לשכב עם מישהי-משתיהן הוא נהנה.
    היה פה בעבר דיון על זה (שאני פתחתי) וכמעט סקלו אותי באבנים על הדעה שלי
    הרבה בנות פה חושבות שזה לגיטימי....לדעתי ממש לא.

חוצמזה שאם לו מותר אז גם לך מותר, מה ההבדל?!
    מה קרה, אם הוא נהנה ממשהו את לא יכולה להנות מאותו דבר??למה לא?! פתאום זה פוגע בו?!אז שיבין שזה מה שאת מרגישה כשהוא צופה בגועל הזה.
    ----------------------------------------------------

בעזרת ה' נעשה ונצליח :)
  • לדעתי פורנו זו לא בגידה וגם לאישה מותר
  • מה שמותר לך מותר גם לי..אני בן אדם שווה ערך לכל אדם אחר בעולם !!!!!!

סורי פשוט מגעילות אותי פחי הזבל האנושיות האלו ...מסכנות

מצטרפים ל YES תוך יומיים 072-2514350 מספר ישיר אליי
  • מרב סוף סוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
    מישהי בדעות שלי בפורום הזה- תמיד הייתי בדעת מיעוט

• גם אני מהמיעוט... פורנו לדעתי זו לא בגידה, שיסתכל בכיף... וגם לי מותר , ואני לא ממש שואלת מישהו....

ועצה שלי.... תראו פורנו ביחד זה מחרמן ונחמד ומכניס עניין... למה לא?????וככה גם האישה וגם הגבר יבינו ששניי הצדדים יכולים להנות מזה באותה מידה..
    מיטל
  • סיוון
  • אני לא חושבת שפורנו זה בגידה, אבל לא נעים לי כשהוא רואה פורנו בלעדיי!
    אפשר לראות ביחד, נראה לי אין בזה שום דבר רע!
  • גם אני חושבת שפורנו זו לא בגידה ובכלל לא מפריע לי אם בעלי יראה או רואה... במלוא הכנות!
    אני לא חושבת שגבר צופה בפורנו בגלל שחסר לו משהו בבית! איזה שטויות!
    אני גם לא רואה פסול בחשפניות במסיבת רווקים, לדוגמא... כל עוד הן באמת חשפניות... ולא יצאניות או משהו
    "...אמא שרה לבן בלילה... אמא כאן לידך כל הזמן..."
  • אוי ואבוי לי או יותר נכון לנו..אם צריך פורנו בשביל להדלק אחד על השנייה

• אני גם חושבת שפורנו זאת לא בגידה....אפשר גם לראות ביחד (בעלי ואני רואים אגו ביחד- זה כיף).

ואם מותר לו אז מותר גם לך...

פשוט דברי איתו על הנושא בצורה פתוחה ומאד מובנת...
    . זה שהוא רואה את זה עכשיו זה לא אומר שהוא לא נמשך אליך....
    הוא מסביר את זה שהוא מפחד על העובר...
    את צריכה לדבר איתו שיחה ב 4 עיינים על מה מפריעה לך. בלי צעקות.
    את ה- "אם אני אעשה לך את זה? איך תרגיש"או "תנסה להיות בנעליים שלי" תשמרי לסוף.....
    את יודעת מה את צריכה לשאול את עצמך?
    האם הוא עשה זאת בעבר? האם זה משהו תקופתי?
    אם זה משהו שהוא עושה מגיל 10 אז קצת קשה להפסיק!!!! אבל אפשר להמעיט....
    אם זאת רק לתקופה הזו כי אתם לא שוכבים......
    אז אפשר לדבר על זה ולעשות הרבה דברים שמספקים בלי לשכב

ואגב- זה שצופים בפורנו זה לא אומר שחסר משהו
    זה גם יכול להיות להעשרה, כמו אביזרים למינהם....
    בגלל שלמישהי יש ויברטור וכאלה זה אומר שבעלה לא מספק אותה? ממש ממש לא!

ותיהיו מציאותיות.... זה הרי ברור שלכולם יש משיכה לאנשים אחרים שהם לא בני הזוג שלהם....זה טבעי ואנושי מאד.
    השאלה מה עושים עם זה.
    לבגוד- ממש לא
    לחשוב קצת, לפנטז- מותר ונורמלי...

נכון שזה לא כיף לחשוב על זה שהגבר שלך גם חושב על בר רפאלי.. אבל זאת המציאות!

• אני מאוד מבינה אותך, גם אני לא אוהבת את הדברים האלה

• אני לא חושבת שזו בגידה, בעלי היה רואה פורנו לפני ואחרי שהכרתי אותו וגם שהתחתנו, עכשיו כבר לא (נראה לי...) כי הוא עייף...אבל הוא היה עושה את זה שהייתי הולכת לישון או שאני לא בבית כי הוא יודע שזה מגעיל אותי.
    חוץ מזה אחרי שהוא רואה פורנו הוא בא ומיישם את מה שהוא ראה עליי
  • אני מאוד מפרגנת לנשים שנראות טוב ואין לי בעיה שהוא יסתכל עליהן גם כן...
    אני מאוד מפגרנת לגברים שניראים טוב ... אין לי בעיה עם אלו בכלל...
    ולא מעניין אותי אם בפנטזיה שלו בשושו הוא רואה אחת כמו בר רפאלי בעיניים
    כל עוד הוא עושה את מה שצריך..כי בנינו גם אני לא שיה תמימה וגם הוא לא..אנחנו רובנו לא מודים בכך אבל זה מה יש אלו עובדות. אבל בין לפנטז בכיף..לבין לצפות בסרטים כדי להדלק ? אותי זה מגעיל..זה דוחה וגורם לי לא לרצות להקרב אליו בכלל.. כאילו מה? ראית נהנית עכשיו לך זרוק את הזבל ?..מה אני פח?.. סורי..לא מבינה מה נשים כל כך בעד..תסבירו בבקשה !!!!! כי וואלה? אני ממש לא מבינה איך אפשר לתת לו לגעת בך בידיעה מראש תוך כדי שהוא בכלל לא איתך..רק פיזית...

• אני לא חושבת שגברים רואים פורנו בשביל להידלק וללכת לאשה שלהם אחרי....
    הם רואים את זה כי זו אטרקציה בשבילם כמו שזו אטרקציה בשבילנו להסתכל על מישהו אחר פתאום... וחוץ מזה אני לא רואה שום בעיה אם בעלי יתחרמן ממשהו במהלך היום ובסוף יבוא הביתה ו....הוא תקוע איתי לכל החיים, ואני איתו אז מה אכפת לי להפוך את זה לקליל יותר? לכיפי יותר?

תאמיני לי השאיפה שלי בגיל 60 שנלך למסיבות של חילופי זוגות
  • מיכל לפעמים בחיים אין הסבר להכל...
    כי פשוט ככה- זה לא מפריע לי וזהו- כמו שיש זוגות שחושפים עצמם במצלמה בכל מיני בלוגים ואתרים - כדי שאיזה גבר חרמן יתגרה מהם, או סתם מול זוג נוסף.
    זה העולם, כל אחד והשטויות שלו.
    אז אני עוד מהצנועים לא מפריע לי שבעלי יראה פורנו ולא מפריע לי לראות יחד איתו, ולא מפריע לי שילך למסיבת רווקים עם חשפנית - פשוט לא מפריע לי.

• האמת שאני לא ארצה שהוא יילך למסיבת רווקים עפ חשפנית
    כי חשפנית זה ממש מציאותי, זאת מישהי אמיתית שאפשר לגעת בהה....
    היא מוחשית ממש...

באינטרנט או בטלויזיה, זה יותר סבבה....
    זה גם מצולם בצורה מוגזמת וזוויות מוקצנות....אז אפשר להסתדר עם זה......

אגב- אני חושבת שזה קצת תלוי בביטחון עצמית והערכה עצמית שיש לאישה
    וכמה היא סומכת על הגבר שלה....

אם את יודעת שאת סקסית וכוסית וויודעת שעלך נמשך אליך אז הוא רואה קצת - בשביל הקטע, זה עושה לו טוב.... כל עוד אח"כ הוא בא ושוכב איתך- זה סבבה

• לא קראתי שום תגובה בנושא..אז אני מצטערת מראש אם אני חוזרת על דברים של מישהי-כבר היה דיון דומה בפורום, לא מזמן דווקא.
    תראי, אני לא מתחסדת בכלל וההיפך מתמימה אני יודעת רק דבר אחד ועליו יחלקו הרבה נשים-בעלי לא אמור לאונן על מישהי אחרת שהוא רוצה במסך!!!זה לא נורמאלי, סורי!! אבל זה דפוק מבחינתי.
    אם שני בני הזוג רואים פורנו(שזה דוחה מבחנתי!!) וכל אחד עושה עניינים לשני , זה כבר פחות נורא.
    אבל תהרגו אותי לא מבינה את הצורך לאונן על סרט שמראים מה עושים לאישה
    בא לך , אז תעשה את זה עם אישתך
    בטח שמה זה לגבר מותר ולאישה אסור????????הוא רכושני אלייך ברמות!
    אתמול היה פרק של בטבעת זו-עם גלית אז זה היה כבר שידור חוזר של פגידות ומי סלח למי ולמה....לא מבינה ולא מוכנה להבין.
    אני גם הייתי נעלבת מאוד!!!

• אבל אניה
    יש הרבה גברים שרואים פורנו ומפנטזים כי יש דברים שהם לא יכולים לעשות עם האישה שלהם... את אומרת - "אז תעשה את זה עם אשתך"
    זה לא ככה במציאות.....
    או שהיא לא רוצה , או שאי אפשר מבחינה גופנית, או שזה מגעיל מידי בשבילם
    אז הוא מוציא את היצרים שלו והתשוקות שלו בצפייה בזה....

אני לא מתכוונת שצריך לצפות בזה יומם ולילה.. ולא לשכב עם אישתך יותר בגלל זה-
    ממש לא!

• אני ובעלי רואים פונו ביחד. זה מחרמן.
    זה כמו כל משחק מקדים אחר.
    כמו צעצועי מין, או משחק תפקידים וכאלה.
    וזה ממש לא אומר שיש בעיה באינטימיות שלנו.
    לדעתי ההפך הוא הנכון.
    יש לנו מספיק בטחון במיניות של כל אחד מאיתנו ובחוזק הקשר המיני שלנו, כדי שצפיה בפורנו לא תפגע במי מהצדדים ולא תחשב כבגידה או משהו פסול.

אני אתן הקבלה לכוונתי.
    לפעמים בני זוג יולים למשל לקרוא אחד לשני בשמות גנאי.
    נגיד אשה אומרת לגבר - דפוק שכמוך. וגבר יגיד לה, טיפשה. לא במריבה, אלא סתם במצב רגיל, על נושא יומיומי כלשהו.
    וזה מש לא פוגע בצד השני.
    מצב כזה יכול להיות רק כאשר בני הזוג בטוחים בכבוד הדדי שיש בינהם, ויודעים שמילים אלו, למרות שהם נשמעים פוגעים, נאמרים מאהבה.

ובלי שום קשר, מה זאת אומרת "אני גבר, לי מותר ולך אסור כי את אישה"???

• אני עם אניה

• אז ככה לדעתי כל דבר שמפריע לך בעלך צריך להתחשב נקודה.
    אם הפורנו מפריע לך הוא חייב להבין אותך במיוחד במצב שאנחנו הנשים ההריוניות מרגישות פחות מושכות הוא צריך לתת לך להרגיש הכי מלכה בעולם והכי יפה
    ומאמי מה שמותר לו מותר לך ממש יציאה לא לעניין של בעלך [סליחה על הכנות..]
    יאללה בננות אחרי הלידה נפגשים במועדון חשפנות מי באה חחחח
  • באופן אישי לא הייתי רואה בעין יפה הרגל כזה אצל בעלי. זה זול בעיני ברמה שאני לא רוצה שהוא יפיק הנאה משפלות כזו של אנשים בוידאו. למזלי בעלי ממש פנאט בעניין ונגד פורנו וחשפניות (אין לי בעיה שילך למסיבת רווקים עם חשפנית, אבל הוא לא הולך אם יש.) מי שרוצה לראות ושני הצדדים בסדר עם זה - שיהיה לבריאות. אבל אם לך זה מפריע הוא לא יכול להמשיך כאילו כלום.

ולגבי "לגברים מותר - לנשים אסור" - הוא רציני???
  • טוב אז ככה
    אין לי בעיה שניראה פורנו ביחד -תישאלו אותי אם אני אוהבת את ? אני אגיד לכן שלא.
    אני אעשה את זה רק בשביל שהוא ירגיש מזה שגם אני מסתכלת על אחרים
    ותאמינו לי מהר מאוד הוא יסגור. לפני ההריון אני דיגמנתי היתי חתיכה והכל...
    ו-עכשיו עלה לו הביטחון ב-100000000000% .
    מה הוא חושב שאני לא אחזור להיות בעוד כמה שבועות כמו שהייתי? או חודשיים לא יותר מזה!
    ברור שאני אחזור והוא עוד הפעם ירגיש את הקינא הזאת מה שעכשיו אין לו...
    בהתחלה שהינו יוצאים הוא קינא בכל דבר שעשיתי ויצאתי ולבשתי.
    בנות חכוו ותיראו מה יהיה ! היום דיברתי איתו על זה והוא אומר לי מזה
    איפה היית קמתי ב-8 ולא היית במיטה אז אמרתי לו את האמת להגיד או את השקר?
    וספרתי לו שאני לא יכולה להוציא לי מהראש את כל הקטע של פורנו
    ולא נוח לי עם זה ואני לא אוהבת את זה , הוא אמר שהוא מצטער והוא לא יעשה את זה יותר.. ולהגיד לכן את האמת אם הוא יעשה את זה פעם ב..לבד
    ואני לא אדע - זה לא יפריע לי!
    אבל אני שונאת שגבר אומר לי מותר ולך אסור יאווווווווווווו אני שונאת אנשים כאלה
    אז בקיצור ניראה לי שהכל אהיה טוב
  • את לא היחידה שחושבת שפורנו בחיי הזוגיות זה דבר פוגע
  • בשבילי זה כן בגידה
    גבר נשוי צריך להסתכל רק על אשתו בומבנים באלה לא מתאים לך תעוף קיבינימט
    או במילים יותר יפות הבית של אמא שלך קורא לך
    לגבי העצה שביקשת
    תדברי איתו על איך שאת רואה את הפורנו בעיניך תסבירי לו את הקושי את גם יכולה לשאול אותו מה מפריע לו בסקס שלכם? אולי הוא רוצה להחליף תנוחה או לגוון והוא מפחד שלא תסכימי

בהצלחה יקירה

• אז זהו הוא אומר שלא מפריע לו שום דבר והוא אוהב לשכב איתי פשוט זה כואב לו לשכב איתי שלא אפגע בביבי הקטן..
    הסברתי לו שכם אם היה לו 17 סנטימטר הוא בחיים לא יכול לפגוע וזה לא עושה כלום
    לתינוק.. אבל מה אני אעשה? לדבר לקיר
    הוא אמר לי משהו נכון " אם היתי רוצה לעשות את זה לא הייתי מספר לך בכלל"
    כי רוב הגברים עושים את זה בשושו.. אבל אחרי שהוא הבין שאם הוא יאעשה את זה
    אני אעשה אותו הדבר ובמיוחד אחרי ההריון .. אנחנו יכולים להגיע למצב שנחפש
    את מה שאנחנו רואים בחוץ והוא יודע שגברים לא אומרים לא.
    אז הוא ירד מזה והוא אמר שהוא לא יעשה את זה... וככה ניגמר
    ובקשר לשבוע וחצי? כן זה הורג מה אני אגיד לכן אבל מצד שני אני מבינה אותו
    הוא אומר שברגע שאני אלד הכל יחזור למה שהיה
    ואני מרוד מקווה !@! כי ככה זה קשהההההה לפחות 3 פעמים בשבוע במינימום
  • שאלה קטנה ותחשבו טוב לפני תשובה - אם אישה בהריון או שיש לה בעיה נשית כל שהיא שאסור לעשות סקס בכלל כמה חודשים. מה בעלה ייעשה? אצל גברים זה כמו לאכול.... מה אז? לא לתת לו לאונן? לא לתת לו לראות פורנו?

וכמו שאומרים באנגלית - news flash - כשגבר מאונן רוב הפעמים הוא לא חושב על אישתו. האם זה גם בגידה?

למה אנחנו כאלו תמימות? אין מה לעשות - זה המין האנושי והגברים בעיקר - סקס וענייניו הם כמו אוכל ושתייה בשבילם!!!!!!

כל עוד הוא עושה את זה בידיעה של אשתו ולא מאחורי גבה ומנסה להסתיר את זה זה בסדר. אני לא אוהבת שכשאני שואלת את בעלי משהו ולא נעים לו והוא מנסה לטייח את זה ואני מכירה אותו מספיק בשביל לדעת שהוא משקר. אז זה פוגע!!!

בנוסף, כמו שרוב הבנות רשמו פה - אם הגבר שלי היה אומר לי שלי אסור משהו!!!!
  • עם כל הכבוד זה לא שהוא לא יכול לשכב הוא פשט מעדיף שלא בגלל שיש לו תיסבוכים
    בראש ! זה לא בעיה שלי אני לא צריכה לסבול בגלל שהראש שלו מתוסבך..
    וכן בעלי מאוד רכושני . ואמרתי לו שזה לא יעבוד ככה מה שלי מותר לו מותר וההפך אין כזה דבר אני כן ואת לא!##$! ח-צ-ו-ף
  • שני - שאת התסבוכים שלו ישאיר לאמא שלו
  • לאורה בעלי החזיק 3 חודשים בלי כי הייתי בשמירה
    שני את יכולה להסביר לו שסקס בהריון זה לא מסוכן ואם אין לך בעיה והרופא אסר אז מותר.
    יש על זה מאמרים באינטרנט או בספרי הריון ולידה
    אני הייתי עם פתיחה של 2 ועוד עשיתי את זה אבל שיחדתי את הבעלול

• אביבית, אני בטוחה שהוא אונן... סליחה על המילה.... אין גבר שיכול להחזיק 3 חודשים בלי אוננות או סקס כי גנטית זה פשוט כואב להם פיזית - הבייצים (סליחה על המילה) מתמלאות בנוזל והם חייבים לרוקן פעם ב.... זו עובדה ביולוגית....
  • אחח, כמה טוב להיות אנונימית.....
    אני חושבת שגבר שרואה פורנו זו בגידה. ואני לא מדברת על גבר שפעם בחודשיים-שלושה פותח סרטון שחבר שלח לו, אלא על משהו קבוע.

אני אישה שאוהבת פורנו. ראיתי פורנו לפני שהכרתי את בעלי כדי להגיע לסיפוק, זה לא נראה לי בעיתי (טוב אולי קצת.... כי הכרתי את בעלי בגיל 16)..... היום אני לא רואה פורנו, אבל אני מדי פעם קוראת סיפורי ס ק ס כי זה גורם לי לגמור ואני נהנית מזה.
    אני לא חושבת שיש בזה משהו רע, אבל אני לא משתפת את בעלי בזה.
    אני חושבת שכל עוד יחסי המין בריאים אין בעיה שנגמור מדי פעם מאוננות ולא מס ק ס- כל עוד עדיין יש לנו כח אחד לשני.... ויש כח
  • אני חושבת שאת טועה... רוב הבנות פה תמימות.... גבר, גם כששוכב עם אשתו לפעמים מפנטז על מישהי אחרת (דוגמנית, שחקנית ועוד)

זה טבעי!!!!! וזה ממש לא מפריע לי..... אני זאת שהוא אוהב וזה מה שחשוב....
  • טובב... אני בד"כ מנסה לעודד את כולן אבל קצת קשה לי עם מה שרשמת,
    אני חושבת שזה ממש לא בסדר מה שבעלך עושה, אם בעלי היה מסתכל על נשים אחרות הייתי שולחת אותו מהית ואז לרבנות! מזה הדבר הזה???????

לדעתי זה כמו סוג של בגידה, מה את חושבת שמתי שהוא שוכב איתך הוא חושב עלייך ומדמיין אותך???? אחרי שהוא רואה את כל הפרוצות שיש שם הוא מדמיין וחושב עליהן.. אני בטוחה!

תעמידי אותו במקום תהי חזקה, את חייבת לעשות את זה!!
    זה פשוט נשמע לי עצווב ברמות שיש נשים שמאפשרות לבעל שלהן לראות את הדברים האלה!

תקשיבי מיילא פעם ב....... אבל בקביעות?? אין סיכוי!!
    את צריכה לבדוק אם הוא מסופק ממך.. תעשי דברים להיות הכי סקסית והכי מושכת והכי מגרה בעולם כדאי שלא יעניין אותו הפורנו.

בהצלחה וסליחה אם באסתי זה פשוט חורה לי לשמוע דברים כאלה!!
    אני לא הייתי מסכימה בחיים!
  • ADVALI, גבר ששוכב עם אשתו ומפנטז על אחרות - לאו דוקא מפנטז על הפרוצות שראה בסרט פורנו. הוא יכול לפנטז על איזושהיא דוגמנית או שחקנית שראה בטלויזיה הרגילה. אז? גם למנוע מהם לראות בטלויזיה שחקניות שנראות טוב?

אני חושבת שכל עוד זה בשיתוף פעולה ובהסכמת והבנת שני הצדדים (כן, גם האישה צריכה להבין את הגבר שלה בדיוק כמו שהוא צריך להבין אותה) זה בסדר.

אני גם לא אומרת שבעלי כל היום מפנטז. הוא איתי כל הזמן וחרמן עליי אש.... הוא כל הזמן מנסה להתככך בי
  • ליאורה - כפי שאמרת במשפט האחרון, איש איש באמונתו יחיה.

אני חושבת שאני מאוווד מספקת את בעלי ברוך ה' מכל הבחינות ובן פורת יוסף וואלה, לא חסר לי כלום, לא באלי שהוא יסתכל על שום אישה אחרת ויחשוב עליה שהוא איתי.

וזה הדדיייי תאמיני לי הבעל שלי הכי קנאיי בעולםםםםםםםם לכל מקום שאני יוצרת הוא אומר תשמרי על עצמך אלף פעעםםם ואל תשימי את זה, זה יפה מדי וכו.. אז את יודעת כל עוד יש הסכמה בין שני הצדדים כמו שאמרת הכי טוב.

ואני ובעלי אותו דבר בעיניין הוא יקנא אם אני יחמיא או יחשוובב ברור על גבר אחר אז מין הסתם שגם אני..

אני מבסוטה מהגישה שלנו ככה, הזוגיות שמורה היטב וגם העיניים!

מאחלת לכל אחת כאן.
  • מזעזע!!!....אני ממש מבינה אותך...!!!!!בעני זה בגידה!!!ועוד יותר כשאת אומרת לו שזה פוגע בך והוא ממשיך!!!!תבהירי לו שאת פשוט לא מסכימה להמשיך ככה!!!....באמת כדאי שתדברי איתו על זה יפה אבל...אל תבואי ישר בהאשמות. תגידי פשוט ש-לך זה מפריע!!עם זה אין לו מה להתווכח!!ואם הוא באמת אוהב אותך הוא יפסיק!!.....בהצלחה ממש ממש!!!!
  • ADVALI - זה לא קשור ללספק. גם אני מספקת את בעלי - תאמיני לי!!!
  • לא את לא היחידה
  • מה שמותר לך מותר גם לי..אני בן אדם שווה ערך לכל אדם אחר בעולם !!!!!!

סורי פשוט מגעילות אותי פחי הזבל האנושיות האלו ...מסכנות

לדעתי זה
    בגידה גיליתי אחרי 26 שנות נישואים שלבעלי פתאום יש חשק לצפות בזונות ואותי זה מגעיל אני מרגישה נבגדת שבעלי צריך לעשות ביד ולדמיין שהוא מזיין מישהיא אחרת עזבי שאני בת 46 ונראת מיליון דולר אני פגועה עד עמקי נשמתי אני יושנת אם זה ומתעוררת אם זה קשה לי בטרוף בגלל שאנחנו חברים טובים מספרים הכל אחד לשני ובעלי הוא בן אדם של עקרונות אין דבר כזה אצלו לבגוד ולסלוח ואפילו על דברים קטנים הוא לא מעביר מהר אבל להם מותר הכל פשוט גועל נפש אני לא יסלח לו הוא הוריד לי את האוויר
  • לדעתי זה
    בגידה גיליתי אחרי 26 שנות נישואים שלבעלי פתאום יש חשק לצפות בזונות ואותי זה מגעיל אני מרגישה נבגדת שבעלי צריך לעשות ביד ולדמיין שהוא מזיין מישהיא אחרת עזבי שאני בת 46 ונראת מיליון דולר אני פגועה עד עמקי נשמתי אני יושנת אם זה ומתעוררת אם זה קשה לי בטרוף בגלל שאנחנו חברים טובים מספרים הכל אחד לשני ובעלי הוא בן אדם של עקרונות אין דבר כזה אצלו לבגוד ולסלוח ואפילו על דברים קטנים הוא לא מעביר מהר אבל להם מותר הכל פשוט גועל נפש אני לא יסלח לו הוא הוריד לי את האוויר
    את עושה טעות איומה בגבר הבא תראי שזה כולם ככה ו תתבאסי על עצמך
52 תגובות
עמוד 1
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה