עזרה בתפריט של תינוק בן 7 חודשים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בעקבות המשקל הנמוך של נתנאל, צריכה עזרה ממנוסות שתגידו האם תפריט בסדר או צריך שיפור:
    7-7:30 בקבוק של סימילאק (אני מכינה 180 אבל הוא אף פעם לא מסיים , תמיד נשאר איזה 30-40)
    10 דייסה (מבקבוק הוא לא סובל דייסה, אבל מכפית אוכל בכיף .... אז אני עושה דייסה סמיכה)
    13:00 סימילאק 180 (לרוב הוא מסיים הכל)
    15:30-16:00 פירות או/ו עוגיית מטרנה
    17:00-17:30 מרק עם בשר (כל יום הוא אוכל בשר הודו במרק שונה)
    20:00-20:30 בקבוק של סימילאק 180 (לרוב הוא לא מספיק לסיים הכל כי נרדם מאוד חזק תוך כדי אוכל).
    יש לכם רעיונות לשיפור?
    אני רוצה שבונקר יחזור הביתה

בלוג שלי:
    http://nisuim-ze-keif.blogspot.com/
12 תגובות
עמוד 1
  • מזכיר לי את הבן שלי עם המשקל שלו שהיה בגילו ...
    הוא בכלל היה אוכל כל הארוחות דייסות מכפית .
    ב4 היתי נותנת לו פירות עם שקדיה (ממרח שקדים ללא תוספות נמכר וחניות טבע ) והיתי מסיפה גם פטי בר לפירות .
    להגיד שזה עזר מאוד - לא יכולה לומר אבל כרגע בחור בסדר גמור , אצלינו גם מבנה גוף דק למרות שבזמן אחרון הוא די זולל ועולה לי במשקל די יפה .

http://www.holdthatpic.com/
  • אני אגיד לך מה ליאם שלי אכל

בין 7:00-08:00 בבוקר : 180 סיסי סימלאק נאושר לפגים עם 2 כפיות דייסת קרונפלור או וניל.

בין 10:00 -11:00 קערה גדולה של פירות טחונים וטריים שבתוכה אני מכניסה חלבה ובסקויט מטרנה...

בשעה 14:00 קערה גדולה עם מרק טחון שבתוכו יש עדשים וחזה עוף או הודו נקבה.

בשעה 16:00 17:00 זה תלוי מתי הוא קם, הוא אוכל גביע מעדן שלם, פעם שטוזים פעם דניאלה.

בשעה 19:30 אוכל סימלאק נאושר עם 2 כפיות דייסה.

עד היום הוא אוכל ככה. ואני צריכה לציין שהוא אוכל ככה עם כפית והוא אמור להיות חמישה חודשים, הוא נולד שלושה חודשים לפני הזמן...

• בגיל שלו אפשר גם להוסיף פסטות של מטרנה

אני הייתי נותנת לקטנה שלי מלא דברים בגיל הזה - בשביל שתעלה במשקל

למרק הוספתי גם פסטות וקטניות, כל פעם משהו אחר, הוספתי גם כף שמן זית

את יכולה גם לגוון בעוד ארוחת ערב שיטעם עוד מאכלים, לעשות כריך עם חמאה וריבה ולתת לו חתיכות קטנות קטנות.

עגבניה מעורבבת עם גבינה לבנה - זה מעדן! בכלל את יכולה להוסיף מעדנים עם אחוז שומן יותר גבוה, לתת גבינה מותכת עם אחוז שומן גבוה יותר.

בתיאבון
    מייל:[email protected]
    מסנג'ר: [email protected]
  • אני מסכימה עם אורטל ( מתוקונת) בגיל הזה הוא כבר יכול לאכול המון דברים.
    קודם כל את הבקבוק של הצהריים ב- 13ף00 הייתי מורידה - תתני לו א. צהריים - למה בקבוק?...
  • תודה על טיפים

בלוג שלי:
  • לא ממליצה לתת חלב ומוצריו בגיל הזה.
    גוף האדם לא יודע איך לעכל זאת.
    אפשר ורצוי להמתין עד שמערכת העיכול תתחזק יותר.
    (ההמלצה מגיל 9 חוד', אני לא נותנת לפני גיל שנה)
    המשקל הנמוך בעייתי מבחינה רפואית? כי אם לא - לא הייתי מאביסה אותו, כל "פיטום" כזה יעלה לו ביוקר כילד ואדם בוגר.
    מצטרפת למרק כארוחת צהריים את הפירות אפשר כארוחת ארבע (בתוספת אבוקדו/טחינה וכו')
    ואפשר גם לטחון לו את האוכל שאתם אוכלים או לפורר לו ולתת לו להתנסות

• הוא נולד במשקל 3200

בלוג שלי:
  • גם הבת הקטנה של אחותי לא באחוזון בכלל - וגם היא מוסיפה לה פדיאשור שזה מיוחד בשביל להעלות במשקל - וזה לא עוזר לה בכלל....

לגבי מוצרי חלב - אולי באמת כדאי לחכות עם זה קצת, אני נתתי בגיל 9 חודשים.

אבל את יכולה לתת לו לטעום בכייף מהאוכל שאתם אוכלים - הקטנה שלי תמיד היתה מסכלת עליי כשהייתי אוכלת - הייתי חייבת לתת לה גם
    מייל:[email protected]
    מסנג'ר: [email protected]
  • יש אחיות בטיפת חלב שעובדות בדיוק לפי הספרים לא מוכנות להסתכל ימינה ושמאלה. גם הן חייבות להבין שכל ילד וכל משפחה וכל גנטיקה - שונה.
    אז אם הוא בריא ומתפתח כמו שצריך וצוחק ומתוק וישן.... (אח, איזה כיף!) עיזבי אותך מטיפשת חלב, ותלכי עפ"י מה שאת מרגישה.
    אין צורך לתקוע לו אוכל משמין רק בשביל שיהיו לו חנדלך ובעיקר שבלשב מאוחר יותר של חייו הוא יצטרך להתמודד עם משקל יתר.
    מדברים כל הזמן שהשמנת יתר זו מגפה. זה מתחיל כבר בטיפת חלב!

• כתבתי ויכתוב שוב - בן שלי נולד 3500 ומאז ועד היום הוא אחוזן 5 אבל אוכל בסדר, טפו טפו מתפתח נורמלי , בדיקות דם שהינו צריכים תקינות מה תעשי שיש לו חילוף חומרים מהיר כמו לאבא שלו ?למזלי יש לנו אחלה רופאה (אני מאשדוד ) שאמרה שהיא מעדיפה אותו רזה ובריא ושמנמן וחולה . הבעיה היחידה שלנו שהוא לא אוהב נישנושים כמו במבה, ציפס וכו'. הוא תמיד מעדיף ירקות טריים בין הארוחות וממלפון ,אגבניה וגזר עוד עף אחד לא השלים .
    במסעדה הוא גומר ארוחה של הגדולים אבל לא משמין וטוב שכך.
    http://www.holdthatpic.com/
  • תוסיפי קטניות ,פחמימות ..
    ליאה שלי אוכלת ככה
    7-8 בקבוק מטרנה גולד של 150-180 (משתנה מפעם לפעם)
    10-11 פירות מוסיפה אבוקדו, טחינה גולמית ,פתיבר מידי פעם , תמרים וכ'ו
    12:30-13 בקבוק מטרנה 150
    15-15:30 ארוחה !! פסטה , קציצות בקר, הודו , חזה עוף , קוסקוס , אטריות , עדשים , אורז פשוט הכל אבל משנה כל הזמן
    17-18 ביצה קשה /מקושקשת + גבינה לבנה או מעדן לפעמים מוסיםה מלפפון או טונה
  • תוסיפי קטניות ,פחמימות ..
    ליאה שלי אוכלת ככה
    7-8 בקבוק מטרנה גולד של 150-180 (משתנה מפעם לפעם)
    10-11 פירות מוסיפה אבוקדו, טחינה גולמית ,פתיבר מידי פעם , תמרים וכ'ו
    12:30-13 בקבוק מטרנה 150
    15-15:30 ארוחה !! פסטה , קציצות בקר, הודו , חזה עוף , קוסקוס , אטריות , עדשים , אורז פשוט הכל אבל משנה כל הזמן
    17-18 ביצה קשה /מקושקשת + גבינה לבנה או מעדן לפעמים מוסיםה מלפפון או טונה
    בת כמה הבת שלך ? כי היא ציינה שהבן שלה בן 7 חודשים בסך הכל
    הם לא יכולים לאכול הכל כי אין להם שיניים !
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה