טוב תקשיבו זה הזוי ומפחיד כאחד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יש בחיפה מישהי שקוראים לה ריקי קיטרו
    מי שלא מכיר אותה היא מכשפה קונבציונלית
    הי מנבה את העתיד בלי להכיר את הבן אדם רק בעזרת שמו וזהו
    אני חברה שלה בפייסבוק
    לפני חודש היא כתבה שיהיו אסונות גדולים כי אלוהים כועס מאוד
    אמרה רעידות אדמה אמרה צונמי ואמרה אש על המים .
    ברגע ששמעתי מה קרה ביפן חשכו עיניי
    היה שם צונמי והיה שם רעידת אדמה ויש תמונות שממש בוערת אש על המים

אינבוקס הפייסבוק שלי : [email protected]

האל חשב וחשב, איך אוכל להשביח את האישה? איך אוכל לגרום לה להיות עוד יותר טובה?
    בדק האל -הוסיף לה חולשה לילדים מתוקים,
    הוסיף לה כוח לוותר לאחרים.
    הוסיף לה את היכולת להמשיך גם כשרע,
    הוסיף לה את האומץ לבלוע צעקה,
    הוסיף לה חשיבה עמוקה ועין חדה,
    הוסיף לה רגש למחר ורגש למשפחתה,
    הוסיף לה אהבה ויהי מה,
    וכשסיים מלאכתו

קרא לה - אמא !!!

**
    **
    **
    www.2all.co.il/web/Sites/2007-8

9 תגובות
עמוד 1

• לא צריך להקשיב למכשפות לפי הדת זה באמת מה שמביא לאסונות. ובטח לא צריך לנבא את העתיד בכלל יש דברים שכן ניתנים לשינוי ואלוהים יכול לשנות גזירות. אבל שיש אנשים כאלו מכשפים זה בעיה
  • לא מכירה.
    האמת? לא מפחדת מזה ולא אוכלת את זה גם.
    לנבא אסון טבע זה לא כזה קשה, בהתחשב בעובדה שכמה פעמים בשנה יש אסונות טבע בעולם.
    גם לנבא שפה תהיה רעידת אדמה זה לא קשה בהסתמך על תחזיות של גיאולוגיות.
    אני בטוחה שעל כל מקרה שהיא "קולעת" יש 10 מקרים שהיא טועה.
    יכול להיות שיש אנשים שיש להם כוחות, אבל אני לא מתעסקת עם זה.

מיטל
  • האמת? לא צריך להיות מכשפה כדי להבין שההווה לא מנבא עתיד כל כך מזהיר - גם עבורנו
    זה כבר שנים שמדברים שזה יקרה גם אצלנו- אז זה יקרה.

חוץ מזה 2012 מתקרב

• אני לא אוהבת מכשפות
  • מכירה מכירה..גם אצלי בפרצוף ספר...
    היא מפחידה ....אבל אישה טובה ויקרה

מצטרפים ל YES תוך יומיים 072-2514350 מספר ישיר אליי
  • היא האחרונה שאני אקשיב לה.
    לפני שנתיים היא אמרה שבקיץ תהיה מלחמה ואם לא אז היא תתפטר מהתכנית שלה ברדיו.
    לא הייתה מלחמה באותו הקיץ או בקיץ שאחרי והפלא ופלא היא עדיין משדרת. היא שקרנית ורמאית וחבל לבזבז אנרגיות וחששות על אחת כזאת.
    היא לוקחת המון כסף מאנשים ומספרת להם שטויות. חוץ מזה כמו שכבר אמרו זה ממש לא בעיה לחזות שיהיו אסונות גדולים בעולם.
    בחיים צריך לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה - תמיד!!!!!

שיהיה יום מקסים לכולם!!!!!

באהבה, ליאת.
  • אנשים יקרים
    זהירות מהאשה הזו ריקי קיטרו ,היא לוקחת המון כסף מאנשים אישה מוחלת רמאית שקרנית ,מחרתת אנשים תמים .הייתי אצלה ספרה לי סיפורים וכולום רק דברים רעים אומרת ולקחת על זה אחריות.שקרנית מוחלת זהירות ממנה .וכשאני מתקשרת להגיד לה שאם היא לוקחת אחריות מנתקת. את השיחה איתי ,ואחרי שעה נותנת למזיכרה שלה להתקשר אליי ולקחת אותי ,גועל נפש ,ואמרה לי שתכשף אותי ,זה לא התנהגות ולקחה על כל זה ממני 1809 שח גנבה .ועוד מאיימת אליי שתיה כישוף.זהרות אנשים .היא משתמשת בסיפור של תאיר ז" ל לפרסום .גועל אלוהים רואה הכול.
  • כן חן קידר גויה הולכת למכשפות בשביל לעשות דברים רעים לאנשים וגם הולכת
    לריקי קיטרו להפיל גברים תמימים שילכו עם גויות,, כל הרוסיות הכוחות מקבלות ממנה ייעוץ איך להפיל גברים
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה