איך יש עדין פס אחד חלש ואחד חזק בבדיקה ביתית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולם,
    כל השאלות שלי זה כי אתן מבינות הרבה יותר ממני...
    עשיתי ביום רביעי בצהרים בדיקה ביתית והראה פס חזק ופס ורדרד חלששש
    והיום שוב עכשיו בשתן הראשון של הבוקר עברו יומיים והפס עדין חלש
    זה אומר משהו?
    שבת שלום לכולנו
33 תגובות
עמוד 1
  • מאמי פס זה פס
  • תעשי בדיקת דם- הכי בטוח.
    בהריון הראשון יצאו לי שני פסים חזקים וברורים,
    ועכשיו יצא אחד חזק ואחד חלש.
    לפי ההנחיות שרשומות על קופסת הבדיקה זה אומר הריון,
    אבל עשיתי בדיקת דם שאישרה את זה..

בהצלחה
  • איזה חמודות שכולכן עונות כל כך מהר
    אבל אומרים שאם מחכים יומיים הפס אמור להתחזק לא?
    יום ראשון אני ילךלבדיקת דם על הבוקר מקווה שיכניסו אותי מוקדם כי אין תורים
  • לא חייב,אין בזה כללים
    כבר שמעתי סיפורים....

אין מנוס מהדקירה...
  • פס זה פס ואת,ממי שלנו, בהריון

מזל טוב
  • מכירות מצבים שב3 בדיקות ב3 ימים האחרונים הראה פס חזק ופס ורדרד חלש ובסופו של דבר בדיקת דם הראתה שלילי?
  • בטח, אבל ברגע שיש בדיקה אחת חיובי זה בטוח הריון. מצד שני אם הבדיקה מראה שלילי זה לא אומר שאת לא בהריון. זה מין קטע שכזה
  • יש כאלה 3 שבשלושתן פס חלש אמאל'ה הלוואי וכן שהבדיקת דם לא תאכזב אחרי 3 בדיקות
  • לא מאמי...

לא רציתי לכתוב קודם, אבל אם כבר הקדימו אותי אז אצטרף לברכות..
    את בהריון. תסתכלי אפילו על קופסת הבדיקה. פס חלש זה עדיין פס, פשוט זה הריון צעיר, אז הפס הוא חלש. זה מה שבכל אופן רופא הנשים שלי הסביר לי לפני שבוע וחצי, כשגיליתי שאני בהריון.
    עשיתי בדיקת דם והבטא יצאה 203, כלומר- ההריון ממש בהתחלה..

תעשי בדיקת דם, אבל שתדעי שאת כבר יכולה להתחיל לשמוח...
  • איזה כייף איך את משמחת אותי פשוט ציפיתי שבבוקר אם אעשה בדיקה ועוד אחרי יומיים הפס הזה התחזק
    ולכן אני קצת חוששת..
    מקווה שהבדיקת דם פתאום לא תראה שלילי אחרי 3 בדיקות שהראו 2 פסים
  • התכוונת לבדיקת דם שלילי!!! אוי- אני לא קוראת עד הסוף כמו שצריך
  • אחותי, את תמיד כזאת פסימית?...??????
  • אני פסימית כדי לא להתאכזב
    כי הבדיקות ביתיות לא 100 אחוז בגלל זה
    ...................... ::)))
    תודהההההההההההההההההההההההההההההה
  • הן לא 100 אחוז כששלילי אבל כן 100 אחוז כשחיובי - וזה הקטע המצחיק בעניין
  • בהצלחה ושבדיקת הדם תאשר שאת בהריון ותוכלי להתחיל לחייך מפה לאוזן
  • לורה צודקת, וזה גם כתוב לך על הבדיקה...

את יכולה לנקוט באופטימיות זהירה
    מחזיקה לך אצבעות שיהיה בסדר
  • קרוב מאוד מאוד מאוד לוודאי שאת בהריון, אבל רציתי לשאול:

תוך כמה זמן הופיע הפס החלש? אם תוך יותר מ10 דקות אין להתייחס אליו...
    האם השתמשת באותו סוג של בדיקה בשני המקרים?

בכל מקרה, יש ערכה מעולה שנקראת YES OR NO PROFESSIONAL -זו הבדיקה הכי רגישה שמזהה הריון מבטא 10...

והכי מדויק כמובן - בדירת דם שתעשי ביום א'...

"...אמא שרה לבן בלילה... אמא כאן לידך כל הזמן..."
  • אמן!!!!תודה לכן בנות
  • קוראים לי אפרת ואני בחלץ לפני בדיוק 11 ימים קיימתי יחסי מין והיום עשיתי בדיקה ויצא פס אחד אדום והשני ורד חלש חלש שאת צריכה להתאמץ לראות אותו ועדין לא קיבלתי מחזור ויש לי כאבים בחזה והחזה קצת מנופח הלכתי לרופא נשים הרופא המליצה לעשות בדיקת דם אני לא יודעת מה לעשות ?
  • מכירות מצבים שב3 בדיקות ב3 ימים האחרונים הראה פס חזק ופס ורדרד חלש ובסופו של דבר בדיקת דם הראתה שלילי?
    גם אצלי יש בדיקה ביתי פס ורוד חלש ואחד חזק וגם אצלי אמרו בבדיקת דם שלילי איך זה יכול להיות
  • אוף עשיתי בדיקה ביתית והיום עשיתי בבוקר בדיקת דם היחזירו לי תשובה שלילית אבל בבדיקה ביתית היה פס ורוד חלש ופס ממש אדום פחד שלי שאני לא בהריון כל כך רוצה להיות בטוחה שכן
  • הבדיקה המדוייקת היא בדיקת הדם לצערי. אבל כמובן שאסור להתייאש - מאחלת לך תוצאות טובות בקרוב.
  • קוראים לי אפרת ואני בחלץ לפני בדיוק 11 ימים קיימתי יחסי מין והיום עשיתי בדיקה ויצא פס אחד אדום והשני ורד חלש חלש שאת צריכה להתאמץ לראות אותו ועדין לא קיבלתי מחזור ויש לי כאבים בחזה והחזה קצת מנופח הלכתי לרופא נשים הרופא המליצה לעשות בדיקת דם אני לא יודעת מה לעשות ?
    נו מה הי ה בסוף
  • מאמי פס זה פס
    עם הופיע לי פס חזק זה אומר שאני בהריון
  • היי בנות, עשיתי היום בדיקת הריון ביתית, בהתחלה הפס היה די חלש ואז אחרי מס' שניות התחזק, לא חזק כמו הפס השני אבל אי אפשר לפספס אותו
    מה אומרת זה הריון?
  • הי אני כבר שנה וחצי יותר מנסה להכנס להריון ומאחר לי המחזור מנובמבר והראה לי בבדיקה הביתית פס חזק ופס ממש חלש זה הריון מחר יש לי בדיקת דם בבוקר
  • היי מאחר לי המחזור בשלושה ימים ובשבועיים האחרונים היו לי בחילות וכאבים בחזה ואני גם ממש הורמונלית עשיתי היום בדיקה ביתית והקו של הT יצא ממש ממש בהיר זה חיובי?
  • היי מאחר לי המחזור בשלושה ימים אתמול בצהריים עשיתי בדיקת הריון ביתית שהראתה ממש שני פסים ברורים והיום חזרתי על הבדיקה ובקושי רואים קו ברור ממש צריך להתאמץ כדי לראות!! שאתמול היו שני חזקים!! מה זה אומר?? מישהי חוותה?
  • היי מאחר לי המחזור בשלושה ימים אתמול בצהריים עשיתי בדיקת הריון ביתית שהראתה ממש שני פסים ברורים והיום חזרתי על הבדיקה ובקושי רואים קו ברור ממש צריך להתאמץ כדי לראות!! שאתמול היו שני חזקים!! מה זה אומר?? מישהי חוותה?
    היי מה בסוף קרה ? גם אצלי ככה ...
  • מה היה בסוף יש לי אותו דבר?
  • אוף עשיתי בדיקה ביתית והיום עשיתי בבוקר בדיקת דם היחזירו לי תשובה שלילית אבל בבדיקה ביתית היה פס ורוד חלש ופס ממש אדום פחד שלי שאני לא בהריון כל כך רוצה להיות בטוחה שכן
    שלוםז,

אחרי יותר משנה
    האם יש עדכון??
    מה קרה? היית בהיריון?
    זה קרה אצלי
    וכן הייתי בהיריון
  • בנות,

אף פעם לא איחרה הווסת שלי..
    היום הוא יום האיחור השני בווסת
    ערכתי בדיקת הריון ביתית והיה קו כל כך בהיר
    אין לי כאבים בשד
    אבל כן אני נכנסת לשירותים יותר מ 10 פעמים ביום
    אני מרגישה כאבים בראש הבטן
    נפיחות
    עייפות

האם זה מעיד על הריון?? למרות שאין כאבים בשד?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה