בדיקת הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    אני נמצאת בערך כ-6 ימים לפני הופעת המחזור החודשי שלי.
    רציתי לדעת אם אפשר לבצע עכשיו בדיקת הריון ביתית? אם יש סיכוי שיראה תשובה חיובית במידה ויש הריון?
75 תגובות
עמוד 2
  • נחזיק לך אצבעות להחודש
  • הלוואי.
    תודה רבה רבה!!
  • שאלה...

אם במחשבון הביוץ לפי המחזור הזה כתוב לי שתחילת מועד הפוריות הוא ב-22/4, הביוץ צפוי להיות ב-26/4 וסיום זמן הפוריות הוא 28/4 מתי הכי כדאי להיות עם בעלי?
  • כל החודש
  • כל יום?! כל יום?! ומה אם אם אין כוח ל-כל היום?? חחחח

מממ מתי כדאי לבצע את הבדיקה לביוץ?

מ1-10 עד כמה כדאי לבצע אותה? איך מבצעים? ואיך פועלים אחרי התשובה שהבדיקה נותנת?
  • תראי, תתחילי לבצע את הבדיקה בהתאם למחזור שלך, כלומר, אם המחזור שלך הוא בערך 28-29 יום תתחילי לבצע מהיום ה - 11-12 של תחילת המחזור.....רצוי יומיים שלושה לפני הביוץ כי הערכה מראה עליית הורמון שמביא לביוץ..... ברגע שהראתה לך פס זה אומר שההורמון התחיל לעלות וזה אומר שהביוץ יתרחש בסביבות 24-48 שעות מהתשובה החיובית. מרגע התשובה החיובית של הערכה את ובעלך לא עוזבים את המיטה
  • 1. זה אומר שצריך לקנות כמה (הרבה) ערכות ביוץ?
    אשאל אותך ברשותך משהו (אולי) אישי-ככה את עשית לפני שנכנסת להריון? בדקת בערכת ביוץ?

2. הבדיקה מתבצעת כמו שעושים את הדביקת הריון?

3. אני חייבת להגיד לך משהו שרציתי להגיד לך די מזמן פשוט לא יצא לי...הילד שלך מעללללללללללללללףףףףף!!! משהו משהווווווווווו!!!
  • אני ממש יכולה להזדהות איתך כי גם לי לא היה כבר סבלנות להמתין עד האיחור ועשיתי בדיקה ביתית ביום בו הייתי אמורה לקבל ובשעות הערב
    התשובה יצאה שלילית וממש התאכזבתי אבל כשראיתי שכבר עברו חמישה ימים מבלי לקבל את המחזור עשיתי שוב את הבדיקה בשתן הראשון של הבוקר ויצאה תשובה חיובית .
    אני ממליצה לך להמתין יומיים שלושה לאחר האיחור לפחות ובכל מקרה לעשות את הבדיקה על הבוקר הואיל ואז ריכוז ההורמון יותר גדול.
    בהצלחה
  • LITEL - היא עשתה בדיקת דם שיצאה שלילית....
  • ורק אחרי שהיה לך 2 פסים היית עם בעלך? או שגם היה פס אחד? (ברשותך כמובן-אם אפשר לשאול......)
  • גם אם יש פס אחד תהיי עם בעלך כי לפעמים הבדיקות האלו לא מדויקות... מהיום ה - 11-12 תעבדו במשך כשבועיים חזק
  • כן, שמתי לב שיצאתי אהבלה, לא ראיתי שיש דפי המשך לתגובות . . .

בכל מקרה אני מאחלת לך המון בהצלחה ומחזיקה לך אצבעות שהחודש תצא תשובה חיובית
  • תודה תודה תודה!!

אתן פשוט מדהימות!!
  • ממי - מתי שתצטרכי תכתבי הודעה חדשה ואנחנו פה בשבילך
  • קודם כל אני מאחלת לך שהחודש הוא החודש שלך.
    בחיים צריך לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה - תמיד!!!!!

שיהיה יום מקסים לכולם!!!!!

באהבה, ליאת.
  • ליאתי - אנחנו ניסינו ככה חצי שנה ולא הלך. בחודש השביעי עשינו גם יום כן ויום לא וניסינו עם הערכה גם ונקלטתי. היא יכולה להשתמש בשתי השיטות. אין ניגוד בניהן.... עדיף לבדוק יותר מאשר פחות
  • תקני מקלון הזהב
    אני עשיתי בשתי ההריונות חמישה ימים לפני קבלת המחזור
    ובשתיהם זה אישר

מזה מקלון הזהב
  • היי לכולן

אני ובעלי מנסים להיכנס להריון כבר חמישה ימים שישי לי בחילות ורעב לא מוסבר אני בדרך כלל לא רעבה הרבה ואין לי רעב כזה הגיע לי כבר וסת בתחילת החודש של אוגוסט

יכול להיות שסוף סוף נקלט או שאני סתם מתלהבת ואם אני יכולה לעשות בדיקה ביתית ???
  • את בטיפולי פוריות או בדרך הטבעית?
  • את בטיפולי פוריות או בדרך הטבעית?
    בדרך הטבעית
  • בדרך הטבעית
  • תקני מקלון הזהב
    ובשתיהם זה אישר

אפשר שאלה?
  • תקני מקלון הזהב
    ובשתיהם זה אישר

אני חושבת שאני בהריון אבל אני 6 ימים לפני מחזור מה אפשר לעשות לבדוק אפשר ?
  • תקני מקלון הזהב
    ובשתיהם זה אישר

אני אותו דבר כמוה
  • הכל אפשרי בהריון ...

אני הייתי מחכה ליום- יומיים לפני קבלת המחזור או יום המחזוור או יום אחרי המחזור...
    בכדי לא להתאכזב......
    (אני בדקתי 3 ימים לפני קבלת המחזור כי הייתי בטוחה בטוחה בטוחה בטוחה... חלמתי על זה חלומות כבר)

ואני השתמשתי ביס נו פרופסשיונל שמזהה כמה ימים (נראה לי 4-5) לפני המחזור- אז הוא טוב....

נו וזה היה חיובי?
75 תגובות
עמוד 2
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה