דחוף לכל מי שיודעת ומבינה.... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני בשבוע חמישי בערך, אתמול ב10 בלילה קיבלתי כאבי שיניים למות....
    רצתי לרופא תורן, קיבלתי שלוש זריקות להרדמה ועשו לי טיפול שורש כעזרה ראשונה, ביום שני שיבוא אני צריכה לעשות טיפול המשך.
    באחיות של מכבי וגם הרופא שיניים שטיפל בי, אמרו שזה בסדר לעשות זריקת הרדמה בהריון, למישהי יש מושג/ עברה משהו דומה?
6 תגובות
עמוד 1
  • בוקר טוב,

לא עברתי את זה,
    אבל תתקשרי ל 1700 של מכבי
    ותגיעי לאופציה של התייעצות עם אחות
    ואז, בשאלה כזאת הן שואלות את הרופא האחראי..
    אולי שם יתנו לך תשובה..
    בהצלחה

• אם הרופא שיניים ידע לפני הטיפול שאת בהריון
    והמשיך בטיפול , כנראה שזה בסדר
  • לא עברתי את זה למזלי אבל תרגישי טוב
  • לא עשיתי טיפול שורש בהריון אבל עשיתי טיפולי שורש כמה פעמים, אז ככה:

אתמול עשו לך סתימה על החור, עקירת העצב ומלאו לך את החור באנטביוטיקה שתלחם בדלקת (זה מה שכאב לך).

בטיפול המשך כניראה יפתחו את החור ישימו לך עוד אנטביוטיקה ויסגרו שוב. או שפשוט יסגרו את החור בסתימה זמנית לראות שאין שום זיהום והגוף מתמודד כמו שצריך.
    אם הגוף לא יצליח להלחם בדלקת יש מצב שתצטרכי לקחת אנטביוטיקה.

אחרי שבועיים בערך יסגרו לך את המקום בסתימה קבועה.

ואח"כ אם צריך ישימו לך גם מבנה וכתר- אבל את זה אפשר לדחות גם לאחרי ההריון (אלא אם כן זו שן קדמית)

אם את חוששת מהזריקת הרדמה את יכולה לוותר עליה בטיפולים הבאים. אני לא מכירה את סף הכאב שלך, אבל בעיקרון בטיפול הראשון כבר הוציאו את העצב- שזה החלק הכי כואב. אני באופן אישי פוחדת מזריקות בטרוף. אני מעדיפה לעשות טיפולי שיניים בלי הרדמה מאשר לקבל את הזריקות.... ומנסיון- זה אפשרי...

• מתוקתי-אני עברתי טיפול שורש עם הרדמה בחודש חמישי

מה שאסור בתחלית האיסור בהריון זה הרדמה עם אדרנלין-את חייבת להגיד שאת בשליש בראשון ושיזריקו לך הרדמה בלי אדרנלין.

חוץ מזה, עדיף לטפל מלא לטפל כי הדלקת שחלילה תתפשט לך בפה, תזיק לך ולעובר יותר מהטיפול עצמו.

תכף הכל יהיה כבר מאחורייך-המשך קל ותקין!!

קחי כבר עכשיו תוספי ת**** כמו סידן ואומגה 3-תתייעצי עם הרוקחים-נוחכתי לדעת שהם בקיעים יותר מהרופאים שלנו לגבי תרופות!!!

• חשוב לטפל בשיניים בהריון יותר מסוכן לא לטפל הזיהום מסכן את העובר
    עשיתי 2 עקירות כירורגיות באותו היום בשבוע ה 14 ויש לי לעשות טיפול שורש
    חשוב מאוד שהרופא שיניים ידע שאת בהריון בהצלחה תרגישי טוב

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה