אני צריכה הסבר על בדיקת בטא - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות עשיתי בדיקת בטא ומזה אומר...
    הרופא אמר לי שהבטא שלי היא 17...
    אוקיי.. אבל מה זה אומר??..
25 תגובות
עמוד 1
  • ממה שאני יודעת בטא 17 זה הריון, מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

פזרי עלינו אבקת מזל

רעות
  • מזל טוב את ממש בהריון!

• היי
    אני מחזיקה לך מיליון שזה היריון תעשי שוב בדיקה עוד יומיים שלושה כמו שירלי אמרה, אם את במגמת עליה אז אפשר לומר בשעה טובה

חודש שעבר המחזור איחר לי ב- 10 ימים קיבלתי מחזור אחרי 38 ימים, עשיתי בדיקות דם יצא לי בטא 25, מעל 5 זה היריון...החזה כאב לי וגם הגב, באותו היום גם היה לי דימום יומיים ופסק, אחרי מספר ימים הלכתי שוב לבדיקה והבטא יצאה 9

חכי לבדיקה הבאה בתקווה שהבטא רק תעלה
    בהצלחה

• מזל טוב בעיקרון כל תוצאה מעל 5 היא הריון אבל חשוב לוודא הכפלה
    כי לפעמים תוצאה כזאת נמוכה היא הריון כימי, מקווה מאוד שזה לא המקרה שלך
    לפעמים זה פשוט בגלל שהבדיקה נעשתה מוקדם מאוד..
    תעשי עוד יומיים עוד בדיקה בע"ה תראי הכפלה יפה!!
  • וואו יווווווווווווווווו אמרתי לכן שזה יום של בשורות טובות.... יוווווווווווו מזל טוב...... פזרי עלינו אבקת הריון...... ובהצלחה שיראל...
  • מממממממזזזזלללל טטטווובבב!!!
    תעשי בדיקה חוזרת עוד כמה ימים כדי לוודא שיש הכפלה ותחזרי לעדכן אותנו!
    מאחלת לך 9 חודשים בריאים ותקינים!!!
  • תודה על התגובות
    לפני חודש עשיתי בדיקת הריון ביתית והיה לי והיה לי 2 פסים חזקים אז ידעתי שאני בהריון... ואבל לפני שבוע הלכתי לעשות בדיקת דם... אז מה אתן אומרות לעשות שוב???.. אין לי כח שונאת בדיקת דם..
    חודש שעבר היה לי הריון כימי ונפל לי..
    אני מקווה שחס ושלום זה לא יקרה לי עכשיו... ושהכל יהיה תקיןן
  • תודה על התגובות
    לפני חודש עשיתי בדיקת הריון ביתית והיה לי והיה לי 2 פסים חזקים אז ידעתי שאני בהריון... ואבל לפני שבוע הלכתי לעשות בדיקת דם... אז מה אתן אומרות לעשות שוב???.. אין לי כח שונאת בדיקת דם..
    חודש שעבר היה לי הריון כימי ונפל לי..
    אני מקווה שחס ושלום זה לא יקרה לי עכשיו... ושהכל יהיה תקיןן
  • רגע, לא הבנתי .
    גילית שאת בהיריון לפני חודש ובדיקת הבטא מעכשיו הראתה 17 בלבד?
    משהו כאן לא מסתדר לי.
    או שהבטא מההיריון הכימי עדיין לא התאפסה ולכן יצא לך חיובי בבדיקת ההיריון ובטא 17 או שלצערי הבטא לא עלתה כמו שצריך.

• תגידי לי אם הבנתי נכון
    היה לך חודש שעבר הריון כימי, הבטא התאפסה, קיבלת מחזור ואז ניסית שוב?
    כי כמו שlittle אמרה זה יכול להיות שארית מההריון הקודם..
    הכי טוב שתעשי עוד בדיקת דם, זה לא נעים אבל זה פחות מדקה של כאב ואח"כ זה יתן לך הרבה שקט..
    במיוחד מכיוון שהיה לך הריון כימי, כך תוכלי לדעת שהכל תקין והבטא עולה.

בהצלחה
  • תעשי עוד ימיים בדיקת דם לבטא ותדעי אם זה הריון או איפוס מהריון כימי.
    את חייבת. אין ברירה.

בהצלחה
  • לפי מה הבנתי חודש שעבר היה לה הריון כימי שנפל, קיבלה מחזור, ניסתה שוב ועכשיו יצא לה בטא של 17...
  • פאני היא כתבה שהיא עשתה בדיקת הריון לפני חודש ולכן ידעה שהיא בהיריון כבר ורק לפני שבוע התפנתה לעשות בטא כי היא פוחדת..הבנת?
    לדעתי קצב ירידת הבטא תלוי מאיפה היא יורדת. אם היה לה בטא 10,000? אולי כן יקח חודש.. לא יודעת..

• עדיף שלא ננחש. תעשי בדיקת בטא נוספת ותראי

בהצלחה
  • חחח כמה ספקולציות וניחושים.....matov אולי תסבירי עוד פעם לכולן...... הדברים באמת נשמעים ב2 פנים....
  • היי קודם כול אם זה חיובי שיהיה במזל טוב זה בשורות ממש משמחות
    מחזיקה לך

שאלה מה זה בטא?

lili
  • בטא (?-HCG) – הורמון שהימצאותו בדם/בשתן מעידה על קיום הריון. (לכן עושים בדיקת דם). אם התוצאה של בטא מעל 10 מדובר בהיריון.
    הערך הזה חשוב מאוד היות שבהריון תקין ערכי הבטא אמורים להכפיל את עצמם כל 48-60 שעות, ובאמצעות בדיקות חוזרות אפשר לוודא שזה אכן מתרחש.

• היי יצא לי בטא 17 אבל מדממת ממש כמו מחזור מה זה אומר
  • אני בהיריון שלישי, עשיתי בדיקת הריון יצא חיובי, הלכתי לרופאה אמרה אין שק היריון.וזה היריון מחוץ לרחם. שלחה אותי למיון הרופא אומר עד שאין בטא 1000 אין שק, אני כל יומיים עושה בטא. לפני יומיים היה לי 241 והיום 341. לפי החישוב אני בשבוע 6 . קצת מפוחדת שהבטא לא עולה מספיק. לא יודעת מתי ללכת לרופאה.
  • כמה בטא עולה כל יומיים בחודש הראשון. היה לי 156 ביום ראשון היום יום רביעי יש לי 341. מחזור אחרון בעשירי לדצמבר. לחוצה. כי הרופאה לא רואה שק הריון אמרה שזה היריון מחוץ לרחם, הפנתה אותי למיון הרופא אמר רק ב 1000 בטא רואים שק. לחוצצצצצצה
  • היי יצא לי בטא 17 אבל מדממת ממש כמו מחזור מה זה אומר
    היי גילי מה הייתה בסוף התוצאה?
    אני כרגע בדיוק באותו מצב
  • הי בנות רצית לשאול אותכן שאלה היום הייתי אצל רופאת נשים והיא בדקה עם אני כן בהריון ויצא שהיא לא רואה שק הריון ושלח אותי לעשות בדיקת בטא ובבדיקה יצא לי 16 האם זה הריון
  • הי בנות רצית לשאול אותכן שאלה היום הייתי אצל רופאת נשים והיא בדקה עם אני כן בהריון ויצא שהיא לא רואה שק הריון ושלח אותי לעשות בדיקת בטא ובבדיקה יצא לי 16 האם זה הריון
    אשמח לתשובה שלכן תודהה??
  • ההיי בנות , המאחזור מאחר לי ב3 ימים ,עשיתי היום בדיקות דם לגילוי הריון שיצא שלילי , האם זה מוקדם מידי הבדיקת דם,לכן יצא שלילי?
  • היי גילי מה הייתה בסוף התוצאה?
    אני כרגע בדיוק באותו מצב
    אני בדיוק באותו מצב מה קרה בסוף?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה