בגדי הריון-סקר - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• מכוון שעד עכשיו אני עוד לובשת את הבגדים שלי אבל בעוד כמה שבועות בע"ה אני כבר לא אוכל אז רציתי שנשתף אחת את השניה כאן במקומות לקניית בגדי הריון לא יקרים.
13 תגובות
עמוד 1
  • בשני הההריונות קניתי שני ג'ינסים מהממים מזארה
  • את האמת... את כל הבגדים שקניתי עד עכשיו לא קניתי מחנויות לבגדי היריון.... קניתי טוניקות ושמלות לקיץ שהן מתרחבות ממתחת לציצי....
    יש לי שני ג'ינסים של היריון אבל הן מלונדון...הייתי ממליצה לך ג'ינסים לקנות ב h&m (יש מחלקת היריון) או מזארה...או קסטרו שיש שם מחלקה קטנה של היריון (שגיליתי רק עכשיו)

חוץ מזה יש עכשיו המון ג'ינסים שהם עם גומי למעלה... תקחי ג'ינס במידה גדולה יותר וזה יהיה מעולה ( יש לי כאלה מזארה והן נוחות מאוד!).
    בדרך כלל בחנויות לנשים בהיריון המחיר כפליים מבחנות רגילה.ץ
    חוץ מזה אם ממש בא לך על רמי לי יש לו חנות עודפים בהרצליה....
  • אני קניתי בחנויות רגילות לחלוטין.
    זארה, H&M, מנגו, רנואר וסתם מחנויות בת"א. יש מלא שמלות שמתרחבות מתחת לציצי והן ממש טובות. אני לא הולכת עם מכנסיים, אבל חצאיות עם גומי למעלה יש מלא. אני מצאתי בזארה.

מרב- לקסטרו יש מחלקת הריון

• אין להם ממש מחלקה אלא יותר כמה ג'ינסים....
  • לי כבר יצאה בטנונת קטנה ואמנם חולצות אני לובשת עדיין רגילות, אבל מכנסיים כבר התחילו ללחוץ לי על הבטן.
    הלכתי לפוקס, הקולקציה שלהם קטנה מאוד והבגדים ממש לא נוחים.
    מדדתי מכנס שהוא במידה שלי ברגליים וירכיים, אז בגומי של הבטן הוא היה ענק, ומידה יותר קטנה פשוט לא עלתה עליי...
    גם לי לא המליצו על רמי-לי בגלל המחירים אבל בכל זאת הלכתי לשם ותאמינו או לא, לא רציתי לצאת.
    המכנס שאת קונה שם, הוא ממש מהרגע שיש לך טיפה בטן ומתחרב איתך לאורך כל ההריון, הבגדים מעוצבים יפה וממש לא נראים בגדי הריון.
    קניתי ג'ינס ב 250 ש"ח, אבל מצד שני, איפה ג'ינס היום עולה פחות?
    ועוד 2 זוגות מכנסיים רגילים מבד, ב 150 ש"ח כל אחד שזה ממש לא יקר.
    יש להם שם דברים מדהימים במחירים סבירים, ומה שהכי חשוב לדעתי, זאת הנדסת בגד טובה שבאמת מתאימה לגזרה שלך, אני חושבת שעל נוחות לא מתפשרים...
  • גם אני קניתי ברמי לי, חצאית גינס אחת והיא ממש ממש טובה. היא בכלל לא נראית של הריון. יש לה רק גומי בבטן.
    ת עוד מעט תצטרכי חולצות וזה באמת חבל לקנות שם- כי הם יקרים- לדעתי ואפשר להשיג הרבה יותר בזול.

• אני קניתי בגדי הריון בשילב להריוניות אומנם יקר אבל מצאתי שם הכל כולל דגמאחים מעלפים עם גומי למעלה ועוד כל מיני דברים מעלפים
  • אני פשוט ממשיכה ללכת עם טייצים פשוט במידות גדולות יותר. חולצות היום מאוד קל לקנות - בכל מקום יש טוניקות שמתאימות להריון. לצערי הרב למרות שלא רציתי נאלצתי לקנות 2 מכנסיים ברמי לי כי נקרעו לי מכנסיים באמצע קניון ולא מצאתי טיץ במחיר סביר בחנות אחרת.

• בהריוניות תמיד קניתי בשאר החנויות שאני תמיד קונה בהם
    פשוט עם טיפה יותר לייקרה או מידה אחת יותר

• חולצות כמו ששאר הבנות רשמו - לא בעיה למצוא...
    אני קניתי בחנויות רגילות טוניקות, חולצות, שמלות ומה שמתאים ומכנסיים אני הולכת עם טייצים
  • ממליצה בחום על h&m ממש זולים ויש להם דברים חמודים (בעיקר מכנסיים)...
    ליקוש

• תודה בננות
  • קניתי כאן בגדי הריון: https://mamilaca.com
    עכשיו אני קונה מהם שמלות הנקה.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה