כמה עליתם בכל שלב בהיריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    אני בשבוע 15, עליתי על המשקל אתמול ולתדהמתי עליתי כבר 5 קילו!
    לא התחלתי את ההיריון רזה, יש עליי עודפים קלים מלפני ורציתי לשמוע בעיקר מהמלאות למיניהן חוויות עלייה במשקל וכדומה.

שוט!!!!!!
31 תגובות
עמוד 1
  • לצערי אני אשבור כאן שיא...
    אני שבוע 23+1 ואתמול עליתי על המשקל ועליתי 10 ק"ג!!!! 10!!!!
    לא היה לי עודף לפני.... ואני פשוט מרגישה נורא!!!
  • מירב את יודעת
    את לא הראשונה שאני מכירה שהיא רזה רזה לפני ההריון ויחסית העלתה לא מעט....
    (אחות של חברה שלי ,רזה רזה מקל , העלתה 25 קילו בהריון, אבל ירדה אח"כ 30 וחזרה להיות שוב מקל)
    כל הקטע הוא - כמה ירד לאחר ההריון
    ותאמיני לי - שלרזות רזות (כמוך) - יש יתרון על פני אלה שהתחילו מלאות...

ולשאלתך שמרית (גם אני התחלתי מלאה)
    - בהערכה גסה מאד:
    בשבועות הראשונים -עד שבוע 12-13 העלתי 3 קילו בערך...
    אח"כ עד שבוע 20-21 העלתי עוד 3 קילו בערך...
    ועד שבוע 26 (פעם אחרונה שנשקלתי)- עוד 2.5..
    ביחד 8.5

• מרבלס ושמרית אתן לא לבד
    אני בשבוע 26 ועליתי כבר 12 קילו.....

אני מקווה באמת שזה היה כמו שכולם מבטיחים - שזה יורד
    ליקוש
  • מיכלי,
    גם אני שמעתי על זה שמי שרזה מעלה הרבה אבל אני גם מרגישה ממש ממש שמנה... הרגליים שלי ענקיות ואני ממש נמוכה (1.58) ....
    אני ממש מנסה עכשיו לאכול כמו שצריך כי יש לי בעיה של חטיפים ושטויות... ואני לא עומדת בפיתוי.

• אז ככה כולן להרגע... יש פה שיא

• אז אני אגיד לכן שאני ממש מתביישת בעצמי - אחרי הריון שעבר לי יחסית בלי עליות קיצנויות - ב3 שבועות האחרונים העליתי 3.5 קילו

• סיוון, הכי טעים מילקי.. אבל מילקי טופ

• אז אצלי זה היה קצת אחרת.....

התחלתי את ההריון ב57.5 (אני בגובה של 167)
    בשבוע 14 שקלתי 47! ירדתי בטרוף- מלא מלא מלא הקאות... פשוט סיוט.

בשבוע 23 חזרתי למשקל שלי- 57.5

לפני שבוע, שבוע 37, עליתי עוד 8.5 ק"ג ואני שוקלת 66!!!

• כמה תגובות!!! איזה כייף!!!!
    אני חושבת שאולי זה מנחם, למרות שבאמת זה תלוי בין אחת לשנייה, אבל אני חייבת לסמוך על זה שאני בחורה מאוד ספורטיבית ועכשיו עם העייפות המוגברות בשעות המוקדמות אין לי כוח לכושר, מה לעשות, וכן - אני נותנת לעצמי הקלות.

שבוע הבא אדע אם זה בן או בת, לפחות נדע את מי בדיוק להאשים, את הבת שמקנאה או את הבן שדורש הרבה בשביל להיות שרירי וחסון חחחחחחחחחחחחח

אתן מקסימות!!!
  • טוב, אז ככה...

התחלתי את ההריון במשקל 54
    עד ליום חמישי שקלתי 56 ואני בשבוע 13, כלומר- 2 ק"ג

חזרנו אתמול מאילת
    ובאילת, לא רק שלא שומרים, אלא פשוט לא דופקים חשבון...
    עליתי על המשקל הבוקר ונחרדתייייי לגלות עוד קילו וחצי
    אני מקווה שזה רק הכובד של האוכל
    בכל מקרה- חסל סדר שטויות לשבועיים הבאים (בתקווה שאעמוד בזההההההה)
  • אין לי משקל ככה שאני לא יודעת במספרים אבל ללא ספק עליתי הרבה...
    בהריון של עידן עליתי 18 קילו... אני מניחה שגם הפעם זה יהיה משהו באיזור הזה
    לאמא שלי יש בבטן גור
    וכשיגדל נשחק בכדור
    גם אם יצא מקומט וקירח,
    אנו נאהב אותו עד הירח!!!!!
  • טוב אז עכשיו בטח כולן יתנפלו עלי....אני בשבוע 35 ועליתי עד עכשיו 8 קילו 555555 אבל אני ממילא שמנההה והתחלתי את ההריון מלאה אז תודה לאל שלא עליתי יותר מזה.....
  • שירה- את שמנהההה

• איזה כייף לי
    אני בשבוע 25 ושוקלת 3 קילו פחות מתחילת ההריון וזה תאומים
    זה המקום המעודד שכל ההקאות והבחילות שוות את זה
    אבל זה לא ממש חכמה כי התחלתי עם עודף נחמד של מישקל ואני מקווה שבשבועות הבאים אני לא יעלה הרבה
  • ss_3024 אני לא שמנה
  • ואייי..
    אני בשבוע 14+5
    ועד עכשיו עליתי 2 קילו...אני מזה מקווה לא לעלות הרבה,אני כל כך פוחדת מיזה!!

רוני
  • שבוע 15 עם 5 קילו יותר מקווה לטוב. יש למישהי הצעות מה לעשות בעניין שלא אגיד לסוף ההריון עם איזה 20 יותר.
  • אני בהריונות קודמים עליתי בין 12 ל14 קילו
    בהריון הזה אני בטוחה שעליתי יותר.. הבגדים מההריונות הקודמים קטנים עלי
    [url=http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers]
  • מתחילה את ההריון במשקל 65!!
    אמאאא לאן אני יגיע.. ומה שיפה זה שאני כותבת וטוחנת מקדונלדסססס
    מותר לייי חח אני בהריון!

• בהריונות הקודמים עליתי מלא- בסביבות 16 קילו. אבל הכל ירד.
    לפני ההריון הנוכחי הייתי בכושר גופני מעולה, רצתי שלוש פעמים בשבוע עד 10 ק"מ בכל פעם. ברגע שנכנסתי להריון הפסקתי לרוץ וזה מיד הפך את כל השרירים לשומן.... מצד שני היו לי מלא הקאות וכל הזמן בחילות אז לא ממש אכלתי כמו שצריך.
    אני שבוע 19 ועליתי בערך 5 קילו עד עכשיו.
    האמת ממש לא אכפת לי, בסופו של דבר הכל חוזר לקדמותו עם קצת עבודה אחרי הלידה....
  • אני יוריד לכן טיפה את הממוצע.. התחלתי את ההריון עם 64 ק"ג, בהתחלה בעיקר ירדתי במשקל בגלל ההקאות... עד שבוע (20 כל דבר שנכנס לי לפה יצא) אז יצא שלפני שבוע הייתי 70 ק"ג.. אבל עכשיו אני שוב מקיאה וחוזרת לרדת
  • היי, שבוע 19 עליה של 6 קילו.. גובה 1.59
    תחילת ההריון 60 הריון שלישי
    משתדלת מאוד לשמור להקפיד על המון מים ואוכל בריא.. לפעמים בורח לי ??
    זה נורמלי לא נורמלי 6 קילו????
    היי זוהר - לגמרי נורמלי. לא כולן מגאן מארקל או הדוכסית קייט שמצטלמות שעתיים אחרי הלידה עם בגדי מעצבים וסטילטו... זה מצויין שאת מקפידה על תזונה בריאה ושתיה מרובה (במיוחד בימים חמים זה פשוט חובה - התייבשות גורמת לצירים ולא תמיד אנחנו מרגישות שאנו לא שותות מספיק).
    זה בוודאי לא הזמן לדיאטה וגם כל אשה וכל הריון הם שונים. אני יכולה לספר לך שהבת שלי עלתה 35 ק"ג (שזה באמת מוגזם, ביחוד שנולדה בת פיצית במשקל 2300) - אבל היא פשוט אכלה מה שבא לה (לאו-דווקא מתוקים ובצקים, היא אכלה די רגיל ועלתה מאד) והנה עכשיו, חמישה חודשים לאחר הלידה - היא חזרה למשקל שלפני הלידה בלי דיאטה ובלי כלום. כמובן שהנקה, עבודה קשה עם תינוק והתרוצצות וטיפול בגדול בן שנתיים שורף הרבה קלוריות.... אז אל תדאגי - אבל בכל מקרה תקפידי על התזונה, תערכי את בדיקות הסוכר ושימי לב - כמו כל הריונית - לכל סימן של בצקת, כאבי-ראש, חולשה או כל דבר אחר. בביקור הבא במעקב ההריון תבררי שהעליה במשקל אינה נגרמת מבעיה אנדוקרינולוגית כלשהי - אבל סביר שהכל בסדר.
    שבת שלום ומבורך והמשך הריון נעים ומוצלח
    אני שבוע 19 ועליתי 10 קילו ??
    שברתי שיא של כולן .
    התחלתח את ההריון ב 57 ומאז כמעט כל שבוע 3 קילו ... בלי הקאות בכלל ברוך השם ! למרות שלפי מה שאתן כותבות ההקאות לא נעימות אבל המשקל כןןןן??
    ממש מרגישה שמנה !!!
  • שבוע 36 ועליתי 8 קילו עד עכשיו משקל לפני 50 כרגע 58:)
  • שבוע 36 ועליתי 8 קילו עד עכשיו משקל לפני 50 כרגע 58:)
    אשרייך איזה כחף תשמרמ על זה אני הגעתי מ57 ל 73... גובה 1.67 קצת ביקורתית לגבי עצמי אבל בעזרת השם שנצא בידיים מלאות אמן °°
  • היי,
    אני שבוע 18 ואני רואה עלייה בבום של 3.4 קילו.
    לפני שבוע היתה עלייה של קילו בודד ...
    הבום הזה מפחיד אותי!!!
    האם זה בסדר?
  • צריך לעשות וויתורים על כל הנשנושים, והכי חשוב 3,4 שעות לפני שינה לא לאכל, כי האוכל הזה מעמסה על הקיבה .
    לאכל מזין בריא, ולוותר על עוגיות ליד נס, כל סוגי הנשנושים, להתעסק נטו בארוחות ולא לעבור את ה1500 קולוריות ביום.

חלק יגידו שזה לא הזמן להתעסק במשקל, אבל לדעתי אישה שמשמינה אוטומטית תרגיש רע עם עצמה,זה הורס את כל המצב רוח, התחושות לא נעימות, גם בידיעה שהכל יורד..
  • שירה- את שמנהההה

מה הקטע לרשום לה את זה?
  • אני בשבוע 26 ועליתי עד עכשיו 12 קילו.. בתחילת ההריון שקלתי 63 ואני 1.73.. חוץ מבטן קטנה וטיפה התרחבות של האגן לא רואה שינוי בגוף אבל ברגע שראיתי תספרות על המשקל התחלתי לבכות..מפחדת לאן אני עוד יגיע
  • אני שבוע 26,
    התחלתי במשקל 56 ועכשיו שוקלת 61..
    צמחונית ואוכלת בריא עם לפחות 2 ליטר מים ביום..
    אומנם בלי נשנושים אבל לא מסוגלת לעמוד בפני פיצות חח
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה