טוב אני חייבת לשאול אותכן, זה הזוי! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • לפני 4 חודשים בערך
    (באותו חודש שהיו לי את כל תופעות ההריון האפשריות והייתי בטוחה שאני בהריון ב100%)

התכהה לי פס הריון מהתבור עד ל.......אזור האינטימי.
    בצבע חום, ממש בולט, כל אחד שיסתכל יבחין בכך!

ולפי מה שאני יודעת אני לא בהריון
26 תגובות
עמוד 1
  • זה בטוח שאת לא בהריון???
    והפס הזה ממש לא מופיעה רק מחודש רביעי, אצלי הוא התחיל להופיע כבר בשבוע 12......

• וואיי מוזר מאד....

אני בעד בדיקת דם.....

• גם לי נהיה את הפס שאת מדברת עליו - לא זוכרת באיזה שלב של ההריון אבל זה היה שלב מתקדם יכול להיות שבאמת ברביעי.
    לגבי זה שאת לא בהריון - והפס הופיע זה באמת מוזר למה שלא תפני לרופא לשאול אותו...
  • זה אף פעם לא בטוח.. האמת שאני כבר שבוע עם בחילות בקושי אכלתי הבטן שלי קשה אבל הלוו קבלתי מחזור מה אני משלה את עצמי.!! אומנם הוא היה קצרר אמודד... 3 וחצי ימים
  • שינויים הורמונליים?

• מזתומרת שינויים הורמונליים?
    כאילו כן מין הזמן אבל למה זה מופיע?
    למה השינויים? זה טבעי שזה יקרה לפני הריון?
  • לי יש פס (גם לפני ההיריון) מהטבור ומטה...
  • אני בעד בדיקת דם או בדיקת הריון, יש סיכוי גדוללל שאת בהריון כי הרבה מתחילות הריון עם דימום ויש כאלה שהדימום אפילו נמשך אצלהן כל ההריון!
    הלוואי שאת בהריון
  • מרב, יש לך את הפס הזה טבעי???????
    לא של שערות כן?
    פס!

אצלי הוא הופיע רק בהריון .

• חחח גדולל...!! אבל אצלי זה התחיל לא מזמן... כמו שרשמתי מהחודש עם כל תופעות ההריון.. ושראיתי את הפס הזה אמרתי לבעלי יווו מאמי תראה נהיה לי פס הריוןן זהו בדוק שזה הריון!

וזה לא היה
  • יאאאוו שירה הלוואי!!!!!

פתאום לגלות הריון בחודש שלישי
  • לכי תבדקי את זה....
    אל תצפי.. כדי שלא תתאכזבי....

הלוואי הלוואיי וזה זה!

• כן מאמי תלכי לרופא הפתרון הכי טוב, והכי קטע שאת באמת בהריון איזה מגניבב זה יהיה לך הריון של 6 חודשים במקום 9
  • כןןן יאווו
  • אמת הזוי
  • בן דוד שלי, אשתו קיבלה מחזור ב - 3-4 חודשים הראשונים ואח"כ עקב כאבי בטן הלכה לעשות US וגילתה שהיא בהריון באמצע חודש שלישי כבר
  • תבקשי תור דחוף לרופא נשים
    תאמרי שאת חושבת שאת בהריון ואת חייבת לבדוק את זה ולא יכולה לחכות חודש...
    בטוח שיש תורים דחופים....

• וואאו אז אולי באמת יש סיכוי??
    טוב אתקשר אליה או שבעצם בדיקת הריון בייתית גם תעזור לא בנות?

• לפעמים יש מצב של הריון מדומה והגוף עובר ממש תופעות של הריון רגיל,,,

אבל לכי תדעי אולי זה באמת הריון, אצךלי היה ממש דימום והייתי בטוחה שקיבלתי ואחרי איזה שבועיים הבנתי שזה הריון..

• מאמי אני גם יודעת שזה מחודש רביעי, הלוואי שאת בהרררררריון

• אין עליכן בנות!!!

הלוואי אמןןן שזה הריון! אני באמת לא חושבת שזה הריון אבל בכל זאת אעשה בדיקה ואעדכן!
  • אצלי הוא הפיע רק בחודש שביעי אני עכשיו שתחילת שמיני
  • וואו אני ממש מקווה בשבילך אבל גם אצלי יש את הפס מהטבור ומטה מאז שאני זוכרת את עצמי. כן, פס אמיתי, לא שיערות. פס כהה. ועכשיו בהריון הוא לא השתנה...

אבל אני כהה יחסית ואומרים שתופעות פיגמנטציה נוטות להופיע אצל כהי עור...

בקיצור לכי תעשי בדיקה ותעדכני!!!

• שלא תתאכזבי בטעות.........
  • ניקול אני ממש לא מצפה לזה... אני צריכה עוד מעט לטבול אז את השלב של הבאסה מהמחזור עברתי.

כאילו אני מכינה את עצמי לזה ש99% זה לא
  • הי בנות מישהי אולי קרה לה קבלתי מחזור ב 26.8 מחזור ממש חלש בלי כאבים כמעט לא כמו כול המחזורים שלי והתחיל לי פס בבטן חום מהטבור למטה לפני המחזור ב3 ימים עשיתי בדיקת הריון יצאה שלילית מה זה יכול להיות הפס ממש בולט והבטן קצת נפוכה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה