הריון עם התקן?.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות,
    אני עם התקן תוך רחמי NOVA-T מאוגוסט 2010. קיבלתי מחזור ב-7/6/11 אבל לפני כן היו לי בחילות עד כדי כך שלא יכולתי שלא לזלול לימון בכמויות אדירות... אחרי מחזור (12/06/2001) פתאום התחלתי להרגיש את חוטי ההתקן ממש "בין הרגליים"ת ניגשתי לרופא והוא גזר אותם.. איך זה יכול להיות שלפני לא הרגשתי את החוטים?.. היתכן שהתקן זז ממקומו ורופא לא יכול לראות את זה ב-US ?.. הבוקר עשיתי בדיקת סטיק.. ויצא פס שני מאוד חלש כמעט בלתי נראה.. לא מתאים לי הריון עכשיו.. יש לי שני ילדים בן 4 שנים ובת שנה..
    יש לי הרגשה שאני עומדת לקבל מחזור.. בחילות, כאבי גב ובטן תחתונה בדיוק כמו לפני קבלת המחזור..
    מה דעתכן?..
21 תגובות
עמוד 1
  • אם ראית פס חלש זה הריון...
    בכל מקרה תעשי בדיקת בטא ביום ראשון....
    אין לי מושג לגביי ההתקן, אני רק יכולה להגיד לך שאחותי הגדולה
    גם נכנסה להריון עם התקן אך ההריון היה מחוץ לרחם.

• כמו שמורני כתבה
    תעשי בדיקת בטא...

חברה שלי נכנסה להריון עם התקן
    וההריון היה תקין.

לנו י' אותך נתן
    "רָנִּי וְשִׂמְחִי, בַּת-צִיּוֹן כִּי הִנְנִי-בָא וְשָׁכַנְתִּי בְתוֹכֵךְ, נְאֻם-יְהוָה"
  • אימא שלי נכנסה להריון כשהיה לה התקן, והיו לה תאומים

• אפשר בהחלט להכנס עם התקן להריון, מסתבר שאפשר גם ללדת עם ההתקן (הוא יוצא בפתיחה).
    קו הוא קו, את בהריון.
    את צריכה לפנות בדחיפות לבדוק אם ההריון ברחם או מחוצה לו, דבר שיכול לסכן אותך.

• הי בנות
    תודה רבה... היום דיברתי עם אחותי, היא טוענת שמסתכלים על הסטיק רק ב-3-4 דקות הראשונות בלבד.. כל מה שאחרי 10 דקות - בדיקה לא אמינה...
    כשהייתי בהריון עם בת השנייה שלי, מיד ראיתי את הפסים והם משארו עוד הרבה זמן אחרי.. כאן הייתי חייבת לצאת בטיל מהשירותים בגלל הילדים מיד אחרי שעשיתי את הבדיקה.. אז לא זכיתי כל כך לדקות הראשונות... כשחזרתי לשירותים אחרי כ-10 דק' - היו שני פסים.. פס השני היה כל כך חלש, כמעט בלתי נראה... בעלי היה אומר שאני מדמיינת לי.. אני יודעת ששי פסים, לא משנה מה - מסמן הריון.. וגם כל הסיפור עם ההתקן הזה... הוא זז!! אני יודעת.. כי לפני כן לא הרגשתי את החוטים...
    אז רגע.. אם אני בהריון, איך זה יכול להיות שקיבלתי מחזור בין 7/6 עד 12/6 כולל?.. והיה מחזור-מחזור, לא טפטופים קלים.. (סליחה על הפרטים..)..
  • בוקר טוב לי בהריון הזה וגם בקודם שלא צלח הופיע פס שני ממש חלש אחריי יותר מעשר דקות בנוסף לפי מה שהבנתי מהגננת של בני היא חוותה שני הריונות מתוך שלוש עם קבלת מחזור עד חודש שלישי גשי לבדיקה אצל רופא הכי אמין ובטוח שם יראו אם יש שק הריון או אין בהצלחה
  • [quote]פורסם במקור על-ידי nataliagr

בוקר טוב לי בהריון הזה וגם בקודם שלא צלח הופיע פס שני ממש חלש אחריי יותר מעשר דקות בנוסף לפי מה שהבנתי מהגננת של בני היא חוותה שני הריונות מתוך שלוש עם קבלת מחזור עד חודש שלישי גשי לבדיקה אצל רופא הכי אמין ובטוח שם יראו אם יש שק הריון או אין בהצלחה

תודה לך. מקווה שכך או אחרת יהי בסדר... אנחנו רוצים ילד שלישי אבל בעוד כשנתיים +. הילדה שלי רק בת שנה.. בכל אופן.. אני מה-זה נגד הפלות. אם נקלטתי, אז רק שיהיה הריון תקין. אלד, כנראה ככה צריך להיות. הבוקר עשיתי בדיקת דם, אבדוק אחה"צ באינטרנט.. תחזיקי לי אצבעות! :)

• הריון עם התקן - קיים

• האם זה היה בסוף הריון? אני גם עם התקן ומאחר לי בכמה ימים. אני בלחץ!!
  • תעשי בדיקת הריון אם זה מאחר בכמה ימים
  • היי לכולן אמא ל3 עם התקן 4.5 שנים..כאבי גב עשיתי בדיקה ויצא פס בהיר ממש אחרי שעה פעמיים...לא מקבלת מחזור כבר שנים אז אין לי מושג מתי לבדוק..התקן מירנה, יש למישהי ניסיון מה כדאי לעשות?
  • היי מילקי, שאלה ראשונה: מה גרם לך לעשות בדיקת הריון? התקן המירנה בד"כ מאד בטוח וזה שאין לך מחזור כבר כמה שנים מרמז שלא ממש סביר שאת בהריון. האם יש עוד תופעות חוץ מכאב-גב? הייתי חוזרת על הבדיקה ובשביל להיות ממש בטוחה - אולי לעשות בדיקת דם להריון בעוד כשבוע.
    למרות בטיחות ההתקן ואי-הופעת מחזור - לפעמים יש סיפורים מאד יוצא-דופן על כניסה להריון אז אם יש לך הרגשה - עדיף להיות בטוחה וזה רק עם בדיקת דם. בהצלחה !
  • אני עם התקן כבר שנה וחצי ומאחר לי בשבועיים. עשיתי בדיקת הריון ויצא שלילי.
    מצד אחד לפני ההתקן המחזור היה מגיע מתי שבא לו ולא סדיר בכלל ומאז ההתקן המחזור די סדיר.
    לפחות בשנה האחרונה הגיעה ממש כל חודש ומלווה בסימנים יום לפני וכאבים בלתי נסבלים ביום הראשון.
    כביכול לפי תאריך הוסת האחרונה אני אמורה להיות בשבוע 6 וזה מוזר שלא ראיתי תוצאות בבדיקת ההריון הביתית.

עם כל זאת בימים האחרונים החלו לי בחילות ללא הקאות בשעות הלילה.

האם אני פרנואידית או יש מצב שאני בהריון?
    איך מבדילים עם הריון חוץ רחמי להריון רגיל?
  • היי, יכולות להיות כל מיני סיבות לעיכוב - הריון הוא אפשרות ובמקרה שלך הייתי עושה בדיקת דם להריון בשביל לדעת בביטחון. הריון אקטופי (חוץ-רחמי) מלווה בדרך כלל בכאבים בבטן תחתונה, בעיקר בצד אחד, שהולכים ומתגברים. גם במקרה כזה תוצאת בדיקת ההריון תהיה חיובית. במידה ובדיקת הדם להריון שלילית - הייתי ממליצה לפנות לרופא נשים לבירור. בהצלחה והרבה בריאות
  • היי שאלה.. אני עם התקן כבר בערך שנה וחודש. המחזור שלי מתעקב בערך ב10 ימים עשיתי בדיקה ביתית לפני 3 ימים ויצא שלילית ועדיין לא קיבלתי אני בלחתץ מטורף יש לי ברוך השם 4 ילדים , לא תיכננתי עוד אחד אני יעשה בדיקת דם ביום חמישי השאלה האם זה קרה למישהי ?
  • אני בת 44 עם התקן כבר 8 שנים...ובחודש האחרון לא קיבלתי וסת...זה קרה לי לפני כמה זמן עשיתי בדיקה והתשובה הייתה שלילית...אני לא רוצה לעשות עכשיו את הבדיקה מה אומרות??
  • אני בת 44 עם התקן כבר 8 שנים...ובחודש האחרון לא קיבלתי וסת...זה קרה לי לפני כמה זמן עשיתי בדיקה והתשובה הייתה שלילית...אני לא רוצה לעשות עכשיו את הבדיקה מה אומרות??
    יתכן שאת נכנסת לגיל המעבר והמחזורים הולכים ומתמעטים
  • היי שאלה.. אני עם התקן כבר בערך שנה וחודש. המחזור שלי מתעקב בערך ב10 ימים עשיתי בדיקה ביתית לפני 3 ימים ויצא שלילית ועדיין לא קיבלתי אני בלחתץ מטורף יש לי ברוך השם 4 ילדים , לא תיכננתי עוד אחד אני יעשה בדיקת דם ביום חמישי השאלה האם זה קרה למישהי ?
    היי - עניתי לך בשבוע שעבר, עשית בדיקה? מה יצא?
    האם את בהריון? גם לי מאחר ב10 ימים ואני עם התקן
  • אני בת 18 ויש לי התקן מירנה כבר שנה
    המחזור האחרון שליי היה ממש עם טיפונת קטנה של דם שאפילו לא השתמשתי בפד רק בתחתונית לכמעט כל היום
    והתחילו לי כאבים חזקים עכשיו בבטן התחתונה שאני מתעוררת מהם בלילה
    זה אמור להיות ככה ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה