האם יש מקום לרשלנות רפואית? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ילדתי את בני השני בשבוע 40 (יומיים לפני תאריך המשוער)

ההריון היה תקין לאורך כל הדרך וכל הבדיקות היו תקינות

כשאר הייתי בפתיחה 6 פניתי לבית חולים ביילינסון בשעה 3 בבוקר ללדת

בשעה 7 כבר הייתי בפתיחה 9.5 (ללא זירוז( והכל התקדם לפי הספר

בשעה 7 החלפה המשמרת למיילדת מתחילה אשר כתבה כל הליך הלידה בפנקס שלה (נראה לי הייתי ראשונה שלה לצערי)

לאחר בדיקות, לטענתה, הייתי בפתיחה 9.5
    בזמן שהותי עבר צוות רופאים בחירים ובדקו - הכל לפי הספר אפילו הכניסו סטודנטים ללמוד על חדר לידה

אני עם אפידורל כמובן לא מרגישה כלום קוראת ספר להנעתי

כל הזמן הזה עד לשעה 12 (כ-5 שעות) הייתי בפתיחה מלאה כאשר מותר בלידה שניה רק שעתיים.
    המיילדת הייתה בודקת אותי כל שעה וטענה שאני עדיין ב9.5 (5 שעות!)

כאשר נכנסה רופאה ורצתה לבדוק אותי (אמרתי לה שלפני שניה המיילת בדקה והפתיחה הייתה 9.5) והיא בדקה בכל זאת והיא אומרת למה אתם לא מיילדים אותה היא בפתיחה מלאה

תוך 2 דקות על השעון בלי התאמצות (כמו לעשות קאקי רך) ילדתי - הבן יצא -מה זה אומר שהוא כבר מזמן היה בתעלה!

נולד לי ילד עם עיכוב התפתחותי ופגיעה מוחית קלה

למזלי לא עם שיתוק מוחין

עברנו איתו דרך ארוכה של טיפולים.

הייתה לו היפוטוניה קשה (ולא היה לי ריבוי מי שפיר בהריון)

הוא לא הגיב לסביבה עד גיל 1.5

לא זחל כלל עד גיל 1.5

לא הגיב לסביבה רק לאחר סדרת טיפולים בהתפתחות הילד

לא דבר עד גיל שנתיים
    האם יש מקום לרשלנות רפואים בגלל עיכוב בלידה?

[url=http://www.glitterfly.com]
1 תגובות
עמוד 1
  • ג'ולי שלום רב,

תיאור האירועים שפירטת והנזק שנגרם לילד בהחלט מצדיקים בחינת הענין לעומק, על מנת לבחון קיומה של רשלנות רפואית בניהול הלידה. לצורך בחינת המקרה, יש צורך באיתור מלוא התיק הרפואי מביה"ח וכן מלוא המסמכים המתייחסים למצבו של הילד (ממועד לידתו ועד היום) ואני ממליצה לך לפנות לעו"ד העוסק ברשלנות רפואית לצורך בחינת התכנות תביעה.
    עו''ד עדי וייס

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה