מחזור קצר ... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות, קרה לכן שקיבלתן מחזור יומיים? בדר״כ המחזורים שלי נמשכים מינימום 5 ימים של דם מסיבי, והפעם הוא התחיל בשישי לפנות בוקר ואתמול בערב (מוצ״ש) כבר כמעט ואין כלום..
    מה הקטע? ובבדיקות שעשיתי לפני ההזרעה הייתה רירית יפה (11) כך שהייתי מצפה שיהיה מלא דם..
    קרה למישהי?
    תודה ושבוע טוב

19 תגובות
עמוד 1
  • חידשת לי לא ידעתי שיש קשר בין עובי הרירית לחוזק הווסת

• אולי זה דימום של השרשה ולא מחזור?

• קרה לי כמה פעמים אבל אני פוליציסטית אז המחזור שלי עושה מה שבא לו.. חח
  • לא נראה לי שזה דמם השתרשות כי אין לי תחושות של הריון, ועוד יותר מזה, הפעם לא כאב לי החזה והאמת שהוא אפילו יותר קטן מתמיד
  • גם לי זה קרה..
    קיבלתי מחזור של יומיים (וגם לא דימום אלא הכתמות חומות, סליחה..
  • תעשי בדיקת הריון בייתית

• הזרקת אוביטרל בהזרעה?
    אם כן אל תעשי ב. ביתית אם לא עברו שבועיים מההזרקה של האובטירל, זה יתן לך תוצאת חיובי שגוי.
  • תעשי בדיקת דם שבועיים אחרי ההזרעה...
    לא חייב שיהיו לך תופעות של הריון.. לי בהריון הראשון גם לא היו...
  • קרה לי כמה פעמים בודדות...לפעמים הגוף שלנו עושה מה שבא לו....
    אם זה נראה לך חריג ויש סיכוי להריון - תעשי בדיקה
    "הזמן עושה את שלו והוא מזור לכל שכואב
    אם לאלוהים לקח שישה ימים לברוא את כל מי שיש כאן
    מי אני שאמהר ואנסה לשנות את הכל
    כי הכל קורה ממילא בתחושה כזו שכל דבר בא במקומו"

• וואי גם לי יש דימון בד"כ חלש של יומיים ותמיד חשבתי שזה קשור לרירית אבל לא הייתי הטוחה,זה בדוק???????????
    http://www.holdthatpic.com/
  • זה לא בדוק, לא בררתי , רק שיערתי שרירית הרחם משתחררת במחזור, אז סביר להניח שאם היא הייתה עבה אז יהיה מחזור חזק יותר...אני אנסה לברר עם הרופא שלי...
    אני לא מתכוונת לעשות בדיקה כי נראה לי זה סתם היה מחזור מוזר, יכול להיות שמרוב שאני רוצה הגוף שלי מתעתע בי.. אני אחכה למעקב זקיקים, הכי הרבה יראו שם... אם כבר אין לי דם מרוב כל הבדיקות האלה
  • עדי, מה שלומך? הבתא התאפסה?

• היי
    אני יותר טוב.. הבתא מתחילה לרדת אבל עדין גבוהה. לצערי.. אני מתה כבר שהיא תתאפס ואני אקבל מחזור שנוכל לנסות שוב...
    תודה על ההתעניינות יקירה ...
  • היי שבת שלום
    רציתי לשאול אולי משהי תוכל לעזור לי
    בדרך כלל הווסת שלי שבוע ובמשך 4 5 ימים שטפונות וכרישי דם מחליפה כל שעתיים בערך עכשיו בקושי יש הכתמות חומות ומחליפה פעם אחת ביום אחרי מקלחת כי יחסית נקי
  • פעם ראשונה שיש לי מחזור של יומיים מלאים ואז הפסיק זה נורמלי
  • יש דבר כזה מחזור של יומיים ומפסיק
  • ערב טוב! החודש קיבלתי מחזור די מוזר ביום הראשון היה לי זימון מאוד חלש בקושי שהיתה זרימה כשמתי טמפון הוא לא התמלא בכלל מה גם כשהוצאתי אותו היה לי קצת כואב כי האזור היה יבש. בניגוב היה דם עדין ולא כמו שאני רגילה לראות וזה המשך כבר שלושה ימים שיש דם עדין רק בניגוב אבל הוא בצבע חום.מה זה יכול להיות?
  • היי המחזור שלי בדרך כלל מאוד סדיר וגם לא נמשך הרבה זמן הוא נמשך בין יומיים וחצי עד 4 ימים לכל היותר וגם לא יורד לי הרבה דם אך החודש כשקיבלתי מחזור היה לי ממש טיפה של דם והוא היה בצבע חום כאילו הסוף של המחזור וכמעט בכלל לא ירד לי דם וגם כשירד לי כמו שיש לי בדרך כלל זה הפסיק אחרי חצי שעה כאילו לא הייתי בכלל במחזור וככה זה כבר 3 ימים יורד לי דם לחצי שעה ואז מפסיק יש לי סיבה להלחץ?
  • ערב טוב! החודש קיבלתי מחזור די מוזר ביום הראשון היה לי זימון מאוד חלש בקושי שהיתה זרימה כשמתי טמפון הוא לא התמלא בכלל מה גם כשהוצאתי אותו היה לי קצת כואב כי האזור היה יבש. בניגוב היה דם עדין ולא כמו שאני רגילה לראות וזה המשך כבר שלושה ימים שיש דם עדין רק בניגוב אבל הוא בצבע חום.מה זה יכול להיות?
    היי גם לי זה קורה עכשיו.. את יודעת במקרה למה זה קורה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה