בטא 45 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות רציתי לשמוע בבקשה אם למישהו היה הריון תקין עם התחלה של בטא קצת נמוכה....45..... אני 13 ימים מההזרעה וזו הבטא שלי אני מבינה שזה נמוך וקצת חוששת...יש למישהי סיפורים טובים לספר לי?

מיכלי
13 תגובות
עמוד 1
  • אין לי סיפור משמח אך יש לי בשורה משמחת- את בהריון!!! וזה מה שחשוב!!!! תנוחי ושמרי על עצמך!!!!! לגבי הבטא כנראה עשית את הבדיקה מוקדם מידי!!! באיזה שבוע את???
  • אני 13 ימים אחרי הזרעה....זה נקרא שבוע 4

מיכלי
  • מצטרפת לשיראל מזל טוב
    ההריון עדיין צעיר מאוד. מאחלת לך הריון עגול תקין ומשעמם
    ארים ראשי, אשא עיני אל ההרים במרחקים
    וקולי ישמע כזעקה, כתפילת האדם
    וליבי יקרא מאין יבוא עזרי.

שלך לעולמים...אמא.
  • תודה אמן!

מיכלי
  • תבדקי הכפלה בעוד כמה ימים...
    אני מכירה הריונות שהתחילו עם בטא של 10.
  • אני התחלתי את ההרין עם בטא של 15!!!
    את ממש בהריון אך עלייך לעקוב אחר הכפלה עוד יומיים שלושה.

• תודה שירלי תודה מזל טוב, אני מחר הולכת לבדוק הכפלה, אמן ואמן, אני מנסה 12 חודשים להרות וזו הפעם הראשונה שיש לי תשובה חיובית...תודה

מיכלי
  • מזל טוב מיכל,
    שיהיה הריון תקין וקל
    כיף לשמוע בשורות משמחות

• מזל טוב
  • הי כן, אני הזרקתי אוביטרל ראשון לפני 15 ימים ו4 ימים אחרי ההזרעה אוביטרל שני שזה יוצא לפני 11 ימים....נאמר לי בפרוש שבטא 45 הוא הריון ולא שאריות אוביטרל .....תודה רבה רבה

מיכלי

• יופי!! טוב לדעת כי חששתי שאולי קיבלת חיובי שלילי..
    אז זה אומר שגם אני אוכל לבדוק מוקדם ולא לחכות 14 יום!! יששששש
  • נאמר לי בפרוש שהמקלים טוענים שאוביטרל מסולק מהדם 5 ימים לאחר ההזרקה והמחמירים טוענים שעד 10 ימים , וגם ב 10 ימים הערך שלא לא יתגלה במקל הריון, בנוסף בבדיקת דם הערך שלו יהיה מקסימום בטא 2 או 3 או 4.....ולכן 45 זה כבר הריון.... המון בהצלחה....

מיכלי
  • שלום, אני עשיתי הזרעה ב 18.7 לאחר שבועיים הבטא יצא 27.60, אחרי יומיים 33.40 האם זה תקין או שמשהו לא בסדר? זה לא הכפיל את עצמו.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה