תוצאות בדיקת הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב,
    אתמול עשית בדיקת הריון ביתית והתוצאה יצאה שלילית. לאחר כשעה ניגשתי לקופת החולים ועשיתי בדיקת דם לגילוי הריון HCG-B Qualitative ואומנם כאשר קיבלתי את התוצאה התשובה הייתה: 1000 IU/L-גדול מ
    אני מאוד מבולבלת ולא יודעת מה הכוונה, אם תוכלו לעזור לי מכיון שהרופא שלי עובד רק ביום ראשון, תודה רבה לילי :)
20 תגובות
עמוד 1
  • לילי היקרה
    והה הוכחה שבדיקות ביתיות לא כל כך מדויקות
    המון מזל טוב יקירתי והמשך קל ותקין

• אני עם סיווי...
    מזל טוב, הריון קל ותקין!!!!!!!!!!
  • מזל טוב מותק !!!

בעזרת ה' נעשה ונצליח !!!
  • מזל טוב!!!!
    את בהיריון!!!
  • אמן שהתשובה תהיה חיובית בבדיקת דם או שיש תשובה אבל בכול מצב שיהיה לך הריון קל ותקין
  • מזל טוב מתוקה - את בהריון!

המשך קל, תקין ורגוע
  • לא מבינה בבטא..
    אבל אם כל הבנות המנוסות אומרות
    אז אני אצטרף ואומר- מזל טוב!

• מזל טוב מתוקה אני עם הבנותתת

• אכן הריון... וקרה לי אותו דבר בשני ההריונות הקודמים...

ההריון הזה יצא לי גדול מ1000
    ובבדיקה אחרי יומיים- הרופא ביקש לדעת בידיוק כמה גדול מ 1000?
    כי ברגע שמגיעים ל1000 מפסיקים...
    זה יכול להיות 1001 וגם 10.000
    לי אישית יצא... 9600 ומשהו..... וזה כבר היה הריון של שבוע 6 +
    בשבוע 8 עשיתי דופק.
    המשך תקין !

• בטא גדולה מ1000 זה הריון לחלוטין ואין עוררין על כך!
    "...אמא שרה לבן בלילה... אמא כאן לידך כל הזמן..."
  • מזל טוב מותק.
    המשך הריון קל ותקין
    בחיים צריך לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה - תמיד!!!!!

שיהיה יום מקסים לכולם!!!!!

באהבה, ליאת.
  • ואוו איזה כיףףףף :) תודה בנות..ד"א מקודם עשיתי שוב בדיקה ביתית ואכן יצא לי הריון :) אני מאושרת....

מישהי יכולה להסביר לי מה הלאה? יום ראשון אני צריכה לפנות לרופא הנשים שלי להמשך טיפול ובמקום הוא יכול לעשות לי אולטרסאונד ולהגיד לי איזה שבוע אני?

תודה רבה על העזרה
    לילי
  • היי המון מזל טוב!!! אין ספק שאת בהריון ... לשאלתך את יכולה לדעת האיזה שבוע את לפי הווסת האחרונה יש לך מחשבון הריון מצד ימין באתר . המשך הריון קל ותקין 
  • בדרך כלל בשבוע 5 יראו שק הריון (וזה אם הביוץ לא היה מאוחר) ובסביבות השבוע 7 יראו דופק.

כך שאם תפני לרופא שלך ביום ראשון והוא יראה רק שק הריון תהיי רגועה והעיקר שיהיה תוך רחמי ותקין, בשביל הדופק תצטרכי לחזור עוד פעם.

אם לא עשית בדיקות גנטיות יכול להיות שתופני לעשות - זו בדיקת דם רגילה ולוקח כמה שבועות טובים עד משקבלים תוצאה וגם תופני לעשות בדיקת דם כללית לגילוי מחלות שמהן את מחוסנת (דוגמא אדמת) וסוג הדם (אם סוג הדם שלילי אז הרופא יסביר לך שבשלב כלשהו תצטרכי זריקה מיוחדת.

בכל אופן הכי חשוב כרגע לאכול טוב ולנוח הרבה ובעיקר ליהנות!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ג'ני כל הכבוד על ההסבר המדויק

• סיוון תודה
  • היי.. תודה על העזרה.. אכן לקחתי חומצה פולית לפני מס' חודשים וגם עברתי בדיקות גנטיות.. תודה על העזרה :) ובהצלחה לי :)
  • מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב, הריון קל ותקין!

• בהצלחה, בשעה טובה ושיעבור בקלות ובכיף!!!!

• מזה אומר קטן מ2iu/l
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה