מזון תינוקות וסוגיו - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב,
    רציתי לשאול האם מותר ומאיזה גיל אפשר לערבב בין סוגי תחליפי חלב, למשל האם מותר לתת לתינוק גם מטרנה רגילה שלב 1 וגם מטרנה אקסטרה קר שלב 1? מותר לערבב ביניהם? ומה לגבי סימילאק?
    תודה ויום טוב
8 תגובות
עמוד 1
  • מומלץ לא לערבב בין תחליפי חלב , אם את רוצה לבדוק מה יותר טוב את יכולה לשלב מנה \ שתיים ולבדוק תגובה של התינוק
    למשל כשהתחלתי לתת לבני סימילאק שלב 1 הוא כל הזמן היה פולט וסובל מגזים
    עד שהמליצו לי לנסות להחליף למטרנה כי יכול להיות שלא מתאים לו הסימילאק ובאמת מאז שהחלפתי לו למטרנה ניגמרו הגזים והפליטות
    את יכולה לשלב בין הארוחות למשל בארוחות בוקר וערב לתת לו מטרנה אקסטרה קר ושאר הארוחות לתת לו מטרנה רגילה .
    את יכולה לתת לו מה שהכי ניראה לך טוב לו (סימילאק\מטרנה)
    בהצלחה .
  • גם אני יודעת שלא מומלץ לערבב בין תחליפי חלב, התינוק מתרגל למזון מסוים,
    עם הבת שלי בהתחלה נתנו סימילק אבל היא הייתה פולטת ומקיאה את זה וחשבתי שאולי היא אלרגית לחלב והתחלתי לתת לה מזון צמחי והיא עדיין הקיאה, אז לקחתי אותה לרופא והוא אמר לעבור למטרנה ובאמת זה עבד יותר טוב.
    בקיצור לנסות עד שמוצאים מה שהכי טוב ולהישאר עם זה.
    בהצלחה
  • היי, בעקרון לא נערבב תחליפים שונים במנה אחת, אבל אין סיבה להיתקע על חברה אחת. לתינוק יש קולטנים לטעם וחוש הטעם קיים ומפותח תני לו להנות ממגוון טעמים שונים... וגם מבצעים.. ודבר נוסף אם חס ושלום יקרה מקרה נוסף כמו פרשת רמדיה התינוק שאוכל מפורמולות שונות פחות חשוף לפגיעה.

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • תודה על התגובות,
    ליהי יש לי שאלה, אפשר פעם לתת מטרנה ואז כאשר נגמרת הקופסא לתת סימילאק??

כלומר כל שבועיים ככה משהו אחר...

בעיקרון היא בת חודשיים ואוכלת מטרנה + הנקה... יש לי בבית המון דוגמיות של סימילאק + קופסא סגורה של סימילאק אז חשבתי לתת לה מהם ואז כשייגמר לחזור למטרנה..זה בסדר?
  • כן , זה בסדר גמור!! את יכולה לתת פעם זה ופעם .. אני אפילו חושבת שהיא תודה לך על הגיוון:)

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • תודה רבה

• בכיף:)

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • למה לא טוב לערבב מטרנה עם נוטרילון ביחד?
    הבן שלי סובל מפליטות רבות והוא צריך a r נתתי לו וזה ממש הכביד עליו אז חשבנו לערבב לו בשל להקל על הכאבי בטן..?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה