מתי יפסקו הבחילות???? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולםםם

אני ב"ה בשבוע 9 ואויייי הבחילות...הבחילות...מה עושים?
    אני בקושי מצליחה ללכת לעבודה..לתפקד בבית..
    אני רוב הזמן עם הראש על הכרית ,שוכבת..

שואלת בנות שעברו מתי ההרגשות האלה אמורות להיפסק?
    שמעתי שבחודש השלישי רק???זה נכון?? כלומר עוד 4 שבועות???

ועוד שאלה אולי אתן יודעות מתי עושים את האולטרסאונד שרואים אם זה בן או בת??
    באיזה שבוע?איך קוראים לבדיקה הזאת?ומתי עלי להזמין תור?זה עוד מוקדם ??

נטלי
10 תגובות
עמוד 1
  • היי, קודם כל מאמי... אל תדאגי זה עובר....!!!! את מין העובר ניתן לזהות (למרות שיש מצבים שלא) בשקיפות עורפית בשבוע 12-13... כאשר לבטח יכריזו על מין העובר בסקירה המורחבת....
  • היי
    בשבוע 5 בד"כ אין עדיין בחילות גם לי לא היה..זה ממש התחלה שרק גילית שאת בהריון

אצלי התחילו הבחילות בשבוע בסביבות שבוע 7.

וההקאות גם אח"כ...

אצלי מציק לי הבחילות האלה ...ההרגשה המגעילהההה

יש לי הקאות גם ...

אוייייש

הכל עובר בחייםםםםם

נטלי

• יש טבליות טבעיות של מאמי לי ... כדורי ג'ינג'ר וויטמין בי ..
    אולי הם ייקלו עלייך..
    שיהיה הריון תקין עגול ומשעמם ! [
  • הבחילות "נרגעות" בערך בשבוע 13.... תחזיקי מעמד
    למרות שאצל כל אחת זה שונה...
    את מין העובר רואים בסקירה המוקדמת בערך בשבוע 16 למרות שיש מצבים שרואים כבר בשקיפות עורפית בסביבות שבוע 12-13.... תתאזרי בסבלנות...
  • יש כאלו שעובר להן מוקדם יותר
    יש כאלו שעובר להן מאוחר יותר
    יש כאלו שמפסיק וחוזר...
    ויש כאלו שאין להן בכלל..

בעקרון רוב התסמינים מפסיקים בחודש 3 (בשליש ה2 )
    אבל אי אפשר לדעת כמובן.
    מאחלת לך שיעבור לך כמה שיותר מהר

• אצלי היו בחילות עד שבוע 18 או 19 .. באמת סיוט.. שווה הכל...

לי עזרו קרטיבים.. תנסי..

תרגישי טוב

• אני נימצאת באותו שבוע כמוך
    וגם אצלי יש בחילות וקשה ומבאס ואיכסה וכו....

• מהאתר:

"מניעה, הקלה וטיפול:
    הנה מספר דברים אותם תוכלי לעשות על מנת למנוע, להקל ולטפל בבעיית בחילות והקאות בזמן הריון:

שתיה מרובה
    שתי לעיתים קרובות כדי למנוע התייבשות. קחי איתך בקבוק מים לכל מקום, ולאורך כל היום! במקרים חריגים יתכן וידרש אישפוז כדי להשלים לך נוזלים ישירות אל הוריד, וכדי לאזן את מצב המלחים בגופך.
    ארוחות קטנות
    אל תתני לבטן להיות ריקה! איכלי משהו קטן (קרקר או טוסט) לאורך כל היום, ואפילו בלילה. איכלי 6-5 ארוחות קטנות ביום במקום 3 ארוחות גדולות. גם בבוקר, עוד לפני שאת קמה מהמיטה, כדאי לקחת ביס או שניים ולחכות בערך רבע שעה במיטה עד שאת קמה. פעולה זו סופגת את חומצות הקיבה ומתחילה את תהליך העיכול. השתדלי לאכול מזון בריא, עשיר ומאוזן. מזונות שיכולים לסייע: לחם מחיטה מלאה, תפוחי אדמה, דגנים מלאים, סוכריות חמוצות, ג'יג'ר מסוכר ולימונים.
    לימון להקלה
    לימון עוזר להעביר תחושת בחילה. הסתובבי עם לימון בתיק כל היום כדי להריח אותו או לסחוט ממנו כמה טיפות לכוס מים בעת בחילה.
    המנעות מטעמים הגורמים לתחושת בחילה
    המנעי מכל סוג של אוכל או ריח שגורמים לך בחילה כמו ריח של אוכל מטוגן, קפה, עשן סיגריות או כל דבר אחר... המנעי מעישון, אלכהול וקפאין עד כמה שניתן.
    זנגוויל
    חליטת זנגוויל ביתית יכולה לעזור (גירוד שורש נקי בפומפיה והוספת מים רותחים עם קצת סוכר).
    פעילות גופנית
    פעילות גופנית קבועה מועילה וחשובה מאוד. קיימים תרגילי נשימה ויוגה העוזרים להקלה על בחילות מאוד.
    תרופות מדכאות בחילה
    במקרה הצורך הרופא שלך יכול לתת לך תכשירים מדכאי הקאה, כמו פרמין.
    רפואה משלימה
    דיקור סיני, ג'ינג'ר, וויטמין B6".
  • לי התחילו הבחילות בשבוע 6 ונמשכו עד לפני 3 ימים.
    היו לי בחילות של יום יום כל היום. לא הלכתי לעבודה ולא יצאתי מהמיטה..
    לצערי, לא עזר לי שום דבר מהעצות, אך כדאי לך לנסות כי אולי לך יעזור ...
    אני מקווה שלא יחזרו.
    מה שחשוב לדעת - שזה עובר למרות שקשה להאמין..

• הי בנות אשמח שתתיתני לי רעיונות למאכלים או תרופות שמקלות על בחילות. ג'נג'ר מה שכל אחת ממליצה עוזר לכמה דקות והבחילות חוזרות.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה