הוצאת תפרים -סיכות אחי ניתוח - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
    למי שעברה קייסרי מחר אני אמורה להוריד את התפרים יותר נכון את הסיכות
    הבנתי שאני צריכה להוריד אצל האחיות בקופת חולים..
    זה כואב??
    מלחיץ אותח ששם אני אמורה להוריד אני לא מכירה אותן כלל

8 תגובות
עמוד 1
  • מזל טוב

לי הורידו בבי"ח רגע לפני השחרור...
    זה קצת לא נעים וזה עובר.
  • היי. אין לך מה להיות בלחץ, אומנם זה לא כל כך נעים, אבל בהחלט ״סביל״ אני מקווה שהאחיות יהיו עדינות איתך... כמה דקות וזה עובר.... יש לך הרבה סיכות?

• אני חזרתי שבוע לאחר הניתוח לבית החולים ושם הורידו לי אבל נתנו לי אפשרות לגשת גם לקופת חולים.
    לי זה ממש ממש לא כאב, אל תשכחי שבניתוח חתכו לך את השרירים והעצבים במקום אז אין לך תחושה באזור בחודשים הראשונים בכלל.
    יש להם חולץ סיכות קטן כזה ששולף את הסיכה בלי שמרגישים בכלל.
    אני מאוד חששתי מזה בשני הניתוחים אבל זה ממש לא מורגש.
    בהצלחה!

• אני הורדתי שבוע שעבר וזה לא כל כך נורא קצת דוקר אבל נסבל
    בהצלחה ומזל טוב

• לא הרגשתי כלום-כלום!
    בהצלחה
  • מאמי אני מוציאה ליולדות אחרי ניתוח סיכות כל הזמן, בהתחלה הן תמיד חוששות וזה טבעי כמובן, הן באות אלי יום לפני לשאול אם ההוצאה כואבת ואני אומרת שקצת לא נעים, אבל לא כואב. ברגע ההוצאה, הן אומרות לי בד"כ, שזה באמת לא כואב ואז שואלות - "זהו? מזה פחדתי?"
    אז תהיי רגועה מאמי, לרוב זה ממש לא כואב, רק טיפה צובט... אנחנו מוציאים את הסיכות ביום השיחרור מבית החולים. בהצלחה
  • אני חזרתי שבוע לאחר הניתוח לבית החולים ושם הורידו לי אבל נתנו לי אפשרות לגשת גם לקופת חולים.
    לי זה ממש ממש לא כאב, אל תשכחי שבניתוח חתכו לך את השרירים והעצבים במקום אז אין לך תחושה באזור בחודשים הראשונים בכלל.
    יש להם חולץ סיכות קטן כזה ששולף את הסיכה בלי שמרגישים בכלל.
    אני מאוד חששתי מזה בשני הניתוחים אבל זה ממש לא מורגש.
    בהצלחה!
    היי
    אני מחר מוציאה.. זה באמת לא כואב???
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה