לא מצליחה להיכנס להריון כבר ארבעה חודשים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,

אני יודעת שנכתב על זה הרבה ובכל זאת.
    אני כבר כ-4 חודשים לא מצליחה להיכנס להריון...ממש מיואשת.
    הפסקתי לקחת גלולות, "ניקיתי" את הגוף במשך כ-3 חודשים, ועכשיו כבר 4 חודשים עושים מאמצים להיכנס להריון ללא הצלחה(מחשבת את יום הביוץ.. המחזור שלי הוא כל 30-31 ימים).
    אני יודעת שרק כ-20% נשים נכנסות להריון בפעם הראשונה או השניה שהן מנסות, אך בכל זאת, אני מאוד דואגת והייתי רוצה לשמוע את הדעות/סיפורים שלכן..כמה זמן לקח לכן להיכנס להריון ואם זה מיותר לדאוג מבחינתי.

תודה רבה והמשך יום כייפי לכולכן!
    ליז
14 תגובות
עמוד 1
  • הי ליז,
    אין לי סיפורי כניסה להיריון (כיוון שעדיין לא נכנסתי), גם אני בניסיונות- זה החודש השני... בכל מקרה, אין טעם לייאוש! רוב הסיכויים שתיקלטי בחודשים הקרובים, זה הזמן להיות מאושרת ומלאת ציפייה!

מתי אתם מקיימים יחסים? אני התחלתי החודש במקום להתמקד סביב יום הביוץ המשוער (כמו שעשיתי בחודש הקודם) לקיים יום כן יום לא ממש אחרי שהסתיים המחזור, ואני מתכננת שנעשה כך במשך שבוע וחצי (אתמול התחלנו את האימונים המפרכים ).

ניסית את בדיקת חום השחר? גם את זה החלטתי לנסות החודש, לראות אם יש שינוי בחום הגוף בזמן הביוץ...
    בקיצור- הזמן קצר והמלאכה מרובה! אני בטוחה שיהיה בסדר, תהיי אופטימית!
    יפעת.
  • הי ליז,
    דבר ראשון לא להתייאש!

עכשיו כמה זמן לקח לי להכנס להריון?
    הריון ראשון ניסיון שלישי עם מחזורים די ארוכים.
    הריון שני הפסקתי גלולות ובמקום לקבל מחזור קיבלתי תינוק חמוד, אז על הניסיון הראשון.
    הריון שלישי (שגיליתי היום) אחרי שמונה חודשים מאז הפסקת הגלולות.

אני מבינה אותך כמה זה מלחיץ, גם אני במשך כל התקופה הזאת כבר חשבתי שמשהו לא בסדר איתי, בעיקר אחרי היסטריה של הריונות מהירים, אבל זה התעקב ובסופו של דבר זה הגיעה.
    אז כעיקרון עד שנה של ניסונות עוד לא ממש מתחילים בבירורים, אבל אפשר גם לעשות בדיקות אחרות כמו מעקב זקיקים שתדעי מתי הביוץ, או אפילו בדיקות הורמונליות (שזה בדיקות דם) כדי לראות שאין בעיה הורמונלית וחבל לבזבז את הזמן כשאפשר לטפל בזה קודם.
    ומאחלת לך קליטה מהירה בקרוב, רק בלי לחץ כי זה מאוד משפיע!

• היי ליז,

4 חודשים זה לא הרבה זמן בכלל..... ככה שאין לך מה להילחץ. הרופאים אומרים שאם עד שנה לא נכנסים להריון זה נורמלי, אם אין בעיות לאחד מבני הזוג כמובן...
    הכל תקין אצלכם? אם כן והמחזור שלך סדיר ואין בעיות נוספות לך או לבעלך אז באמת שאין לך סיבה לדאגה....

תהיי אופטימית ותחשבי חיובי, אני יודעת שזה קשה ושאת בטוח רוצה שזה כבר יקרה...
    תאמיני לי שאני מבינה לליבך, אנחנו מנסים כבר 7 חודשים ומתחילת הדרך היו לי רק בעיות- אחת הבדיקות הגנטיות שלי יצאה שאני נשאית למחלת קאנוואן, אני לא מקבלת מחזור בלי עזרה של כדורים ואין לי ביוץ טבעי בגלל שיש לי שחלות פוליציסטיות....
    כל עוד בדקתם שהכל בסדר, באמת באמת שאין לך מה להילחץ, הלחץ בטוח לא יעזור.
    שיהיה לך המון המון בהצלחה ותהיי אופטימית!!

נטאלי
  • היי מאמי...אני מנסה כבר 5 חודשים!!!! הסקתי מסקנה...שהדבר היחיד שמעכב זה רק לחץ!!! ואני יכולה להגיד את זה על עצמי שאני בחורה מאוד לחוצה!!! תורידי לחץ...וזה יבוא...בעזרת השם

מה
  • מאמי לא להילחץ, הממוצע הוא 6 עד 8 חודשים
    עאשר רוב הזוגות מנסים עד שנה

זה בסדר, להוריד לחץ להיות רגועה ולקיים יחסים בכיף
    הכל יצליח

הלן
  • מאמי, אל תתייאשי!!!! ארבעה חודשים זה בהחלט סביר...ככה שאין לך בכלל ממה לדאוג.
    הכי חשוב שתהיי אופטימית

• הייי חמודה נכון הבנות כבר אמרו ש 4 חודשים זה לא הרבה ואכן הן צודקות
    וכמו שהן גם המרו הלחץ ממש לא עוזר . נכון אני יודעת זה ממש לא קל לא לחשוב על זה
    אני נשואה כבר שנה וקבלתי אחלה מתנה ליום נישואים בילינו סופש בים המלח נהננו נחנו
    והישתדלנו שלא לחשוב על זה וכמובן שעשינו עבודה טובה
    לילי
  • הי בובה לחץ לא עוזר אני נכנסתי להריון בניסיון הראשון
    זה הצליח כי לא הייתי לחוצה..
    לצערי ההריון לא היה תקין
    היום שאני שוב מנסה זה קצת קשה כי אני בלחץ
    לכן אני מציעה לך להירגע וכמובן גם לי...
    ובעזרת השם בקרוב יהיה לנו הריון תקין ומשעמם

• כמו שהבנות אמרו, להוריד לחץ ולהיות סבלנית
    4 חודשים זה לא הרבה ואין לך מה לדאוג.

בהצלחה
  • בנות תירגעו.
    אני 5 חודשים מנסה להיכנס להריון ראשון ולא מצליחה גם אני בלחץ כי כל המסביבי נכנסו. יש כאלה גם התחתנו אחרי ועוד הספיקו ואני לא. גם אני קצת בלחץ ורוצה מאוד את זה. אחת בעבודה שלי בעלה גניקולוג אמרה לי לפני שנה אין מה לבור להיבדק יש כאלה לוקח להם חודש חש כאלה חודשים ןיש כאלה חצי שנה כל אחת והגוף שלה. לא מבינה למה יש אתן רוצות בדיקות סתם בדיקות לגוף למה. חכו שנה ואז תלכו. הרי למי שיש בעיה לא עוזר באמת הבדיקות. סתם חרטה בנינו. עזבו שאלוקים ירצה תיכנסו בנתיים עד שנה תהנו עם הבעל תעשו חיים. שיהיה לכולנו בהצלחה :-)
  • היי
    קודם כל בלי לחץ וחוץ מזה הרופאים עד שנה לא מציעים לגשת לבדיקות
    אנחנו חיכנו שנה(בני 30+)ואז ניגשנו אחרי שנה לרופא ועשינו את כל הבדיקות (עברנו טיפול פוריות עקב בעיה שהתגלה בבדיקות אבל זה רק אחרי שנה)
    וקצת הרפנו מהלחץ במיוחד אני והצליח לנו
    מה שכן את חייבת להרגע אז מה עם כולם נכנסות להריון(אני יודעת שזה קשה אבל ככל שאת בלחץ ובתסכול כל זה משפיע)
    אלוהים לא שוכח אף אחת אני מבטיחה לך
    ודבר שני כל גוף אישה זה שונה ויגיע הזמן שלך להיקלט
    שיהיה בהצלחה ובשורות טובות
    וכן בנתיים תמשיכו להנות את ובעלך ולא לחשוב על זה יותר מידי
  • הריון ראשון נקלטתי מיד
    הריון שני אחרי 11 חודשים
    הריון שלישי בחודש השני..
    אין חוקיות.. תהני מהדרך ולא רק מהמטרה
  • אנחנו ניסינו במשך כמעט 4 שנים בהתחלה טבעי, אח"כ הזרעות ולאחריהן טיפולי פוריות..במהלך השנתיים הראשונות עברתי 5 הפלות בסביבות שבוע 6 ובשנתיים האחרונות לא נקלטתי כלל על אף כל המאמצים של טיפולי הפוריות..ואז..לפני ההחזרה האחרונה החלטתי לעשות הפסקה מכל ההורמונים ולנסות טיפול טבעי, אני סקפטית מטבעי, אבל גיסתי התעקשה שאלך אל מטפלת ברפואה סינית, שעזרה לה להיקלט בהחזרה של תרומת ביצית שנכשלה פעמיים קודם..היא מתמחה בבעיות פוריות. טופלתי אצלה בסה"כ חודש וחצי ונקלטתי בהריון!!..פשוט נס!! אח"כ שמעתי מכל מיני חברות שגם הן נכנסו להריון בזכות הדיקור..שאלתי, איפה הייתן כל השנים?!..למה לא המלצתן..אז אני כאן כדיי להמליץ בחום..יכולות לקרוא עליה באתר- מולי קליניק. בהצלחה לכולן!!
  • שלום עברו כמעט 7 חודשים מאז הגרידה מנסה להיכנס להיריון ועדין לא מצליחה מה עליי לעשות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה