בהלה בהריון ! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולכן, וברוכות הנמצאות, הודעה ראשונה שלי בפורום......
    אז ככה,
    הריון ראשון 15+6, ואני אחד האנשים המאושרים בעולםםםםםם
    בכל אופן הדבר המלחיץץץ הוא כזה..............
    אנחנו שוכרים דירה בבית פרטי ותמיד יש חתולות מעצבנות מסתובבות בחוץ בגלל שאחד השכנים לא מפסיק להאכיל אותן אז הן תמיד מסתובבות לי בחצר...... ושלשום אחת פשוט רצה לעברי וכמעט קפצה עליי!!!! אתם לא מבינות כמה נבהלתי ודפקתי צרחה עד לב השמיים והחתולה נבהלה בעצמה ודפקה זינוק באוויר ובסוף ברחה לכיוון אחר, בעלי נבהל ומהר רץ אליי ואני לא יכלתי להרגע ולא הפסקתי לבכות במשך שעה וחצי בערך אני לא צוחקת!!!!!! וכלזה למה ? בגלל שבדיוק השבוע שמעתי שאחת מספרת לחברה שלה על חברה אחרת שלה שהייתה בהריון ונבהלה מחתולה והפילה.. ואני ישר זה עלה לי לראש ולכן לא יכלתי להרגע ופשוט חשבתי לעצמי שאם חס וחלילה יקרה משהו.. אני ישר מתה אחרי זה ולא מעניין אותי כלוםםם!!! זה הריון שחיכינו לו מלאאאא זמןןןןןן....... ואז בעלי כעס שאני יפסיק להקשיב לאחרות ושאני יתחיל להירגע כבר ולשמור על עצמי אוווףףף ועד עכשיו לא הייתי אצל רופא כי תאמת שכבר נרגעתי והאחות אמרה לי שאין שום קשר בין בהלה להפלה..... וגם נראה לי שבלילה במיטה כשבכיתי הרגשתי אותו כאילו הוא עושה לי סימן שהכל בסדר ושאני ירגע... אבל אני לא יודעת אם זה זה או שדמיינתי הרגשתי כאילו יש לי מלא בועות קטנות בבטן ולא הייתי בטוחה אם זה הבטן שלי עושה גולו גולו או שזה הוא... כי נראה לי שזה מוקדם מידי וגם מאז התאמצתי ולא הרגשתי עוד כלום.....
    עכשיו באופן כללי אני בן אדם לחוץ אבל אני מנסה להישאר רגועה בכח בהריון הזה כי לא בא לי שיצא לי ילד עם קריזותתתת אוףףףףףף וזה לא הולך איכשהו תמיד אני מתעצבנת ויוצאת מדעתי בעלי אומר שיש לי התפרצויות של משוגעתת חח וחוצמיזה שאני נבהלת מכלדבר!!! אוף מה עושים, איך נרגעים, והאם באמת כל זה יכול להזיק לתינוקי המתוקי שלי<?????
    ותודה לכל מי שהיה לה סבלנות והגיעה עד לסוף הסיפור...
18 תגובות
עמוד 1
  • הכי חשוב שתרגעי....אם תקשיבי לכול סיפורי הזוועות שיש שם בחוץ ולכול ה"מקסימות" שרואות אישה בהריון ובטוחות שהן חייבות לשתף אותה בהן- את תהיי כול הזמן בחרדה.

תשתחררי ואל תתפסי בסיפורים של אחרים, צרי לך סיפור יפה משלך

המשך הריון קל

• השאלה היא אם באמת חס וחלילה חס ושלום הייתה הפלה אז מרגישים את זה באותו רגע? או שזה יכול להיות גם אחרי כמה ימים ??

ו-ב' אם שבוע 15 זה מוקדם בשביל להרגיש את העובר? באיזה שבוע זה קורה בדרך כלל ??
  • קודם כל מזל טוב חמודה
  • תתחילי להרגיש אותו בשבוע 20 ו20+.
  • לגבי חתולים- משהו חשוב:
    בתור אחת שחולה על חתולים ויש לי 2 מהממות בבית,
    חשוב מאוד לעשות בדיקת דם לטוקסופלסמה.

חתולי רחוב יכולים להעביר את המחלה והיא מסוכנת לאמא וגם לעובר,
    לכן חשוב מאוד כמה שפחות להיות במגע עם חתולי רחוב ולעשות את הבדיקה (זאת בדיקת דם שגרתית).
    עם חתולי בית כמובן אין בעיה
  • ברוכה הבאה מעייני
    ומזל טוב לגבי ההריון

תשתדלי לא להיות לחוצה- העובר מרגיש הכל
    גם אם את עצובה או מתרגשת או שמחה....

לגבי חתולים, עשית בדיקת טוקסופלזמה? זה חשוב...
    אבל בטח כבר הסבירו לך ,הרופא או האחות ליוווי הריון לא?

• חחח מעיין קרעת אותי

• אני חושבת שאת בן אדם לחוץ מטבעך ומלאת דעות קדומות וחסרות כל שחר וכמו שעכשיו נבהלת מחתולה חמודה שבמקרה עברה לידך כך תיבהלי, מכלב שעבר ברחוב, או ילד שקפץ לידך או בת דודה שניתקלה בך במקרה...
    חתול רחוב לא יכול לגרום לך להפלה או למחלה.
    לבנות שכתבו על טוקסופלזמה - זה גם שטויות...
    הסיכוי לחלות בטוקסופלזמה הוא כל כך זעיר שממש אין צורך לדאוג.
    האפשרויות היחידות לחלות בטוקסופלזמה הן: 1. מאכילת פרות וירקות שאינם שטופים.
    2. אכילת בשר שאינו מבושל דיו
    3. צואת חתולים שנכנסת לפה וזה רק במקרה שלחתול יש נגיף בדם.
    אני פעילה עם מאות חתולים בריאים וחולים במשך שנים רבות, וחברותיי הרבות שמתעסקות ופעילות עם חתולים איננו נושאות את הנוגדנים וזה אומר שמעולם לא נדבקנו במחלה... ולכן הסיכוי של מי שאינה מתעסקת עם חתולים ומנקה את הצואה שלהן הוא אפסי.
    ודרך אגב, כל הכבוד לשכן המקסים שמאכיל את החתולים ברחוב, כן ירבו כמותו כי גם להם בדיוק כמו לך, מגיע לחיות!
  • ברוכה הבאה.
    תנסי להרגע ולא להלחיץ את עצצמך.
    המשך הריון קל ותקין
  • ברוכה הבאה ואל תלחצי. אם היתה הפלה זה היה קורה כבר ולא! זה לא בגלל שנבהלת! מי שאמרה לך את זה בתלך תחפש... כנראה משעמם לה! הפלה קורית אם ההריון לא תקין וגם זה לא תמיד. אז בלי בילבולי ביצים. כנראה אצלה ההריון לה היה תקין כל כך.
    אמא שלי תמיד אמרה - אם ההריון תקין אז את יכולה לקפוץ כל היום בלי הפסקה והוא לא יפול
  • hope22
    בקשר לטוקסופלסמה- שטויות זה לא
    כי עובדה שיש סיכון- למרות שהוא קטן מאד הוא קיים!

אף אחת פה לא הלחיצה אותה שחס וחלילה יש לה את זה
    אבל רק מדאגה שתעשה את הבדיקה שתראה אם היא חלתה בעבר או לא...כל אישה עושה את זה - גם מי שלא בקשר עם חתולים כלל...בבדיקת דם פשוטה מאד....

זה הכל....

• מיכלי - אבל החתולה לא נגעה בה... אז למה סתם שתטרטר את עצמה?
  • ההודע ה2 הכתבתי-
    זה לא קשור למקרה הספציפי הזה
    זאת בדיקה שעושים בכל בדיקת דם...

באופן כללי אני מדברת....שצריך לעשות את הבדיקה הזו....

גם אם קפץ או לא קפץ..
    הרי אנחנו לא יודעות מה הקשר שלה עם חתולים
    במיוחד שהיא אומרת שחתולים מסתובבים לה ברחוב כי מאכילים אותם וכד'...

אצלי יש בכל בדיקת דם את הבדיקה הזו
    בלי שום קשר אם אני נמצאת ליד חתולים או לא..

סתם שתדע אם להזהר יותר או לא...
    ושוב, אני יודעת שזה לא עובר בליטוף.... אבל סתם שתדע...

הקטע הוא- שהיא אומרת שזה "שטויות"
    אם זה היה "שטויות" לא היו עושים את הבדיקה הזו
    מסכימה איתי?

• הבדיקה חשובה, במיוחד אם את מסתובבת עם חתולים. עם את נוגעת בהם ושכחת לרחוץ ידיים וכל מיני מקרים שקרו מעולם.
    מיכלי - עושים את זה אוטומטית בכל בדיקת דם בהריון? לא שמתי לב. איך ואיפה שאני אסתכל
  • אני לא חוזרת בי מדבריי כי בשל היותי קרובה מאד לחתולים רבים בבית וברחוב אני עדיין חושבת שאישה שאין לה שום מגע עם חתולים (ובמיוחד שהיא לא מנקה את ארגז הצרכים שלהם) אין לה מה להיבדק או לחשוש...
    לפי מה שהבחורה כתבה אני מבינה שהיא ממש לא מחבבת את קירבתם ("חתולה מעצבנת" וכו') ולכן אין לה סיכוי להדבק מחתולים בטוקסופלזמה אלא מהדברים האחרים שכתבתי...
  • קודם כל לא אהבתי את הזלזול בדברייך,
    דבר שני אין לי שום דבר נגד חתולים גם לי הייתה חתולה בבית הוריי לפני מס' שנים
    מה שכן,לאחר המקרה הטראומטי שקרה לי ובנוסף לכל שאר הדברים שאני סובלת מהן, זכותי להגיד שזאת חתולה מעצבנת!! כמו שאת יכולה להגיד על כל דבר אחר
    הן עולות לי על הספות בחוץ, נכנסות לי לבית ואוכלות לי את האוכל שעל השיש
    הופכות את כל הפחים ברחוב הפרטי בו אני גרה ומפזרות את כל האשפה על הרצפה
    כל פעם שהן ממליטות כל הגינה שלי וכל הבית מתמלא בפרעושים!!!
    אנחנו ממש סובלים מהם..... זהשאת מגדלת אותם בביתך זו זכותך המלאה!!
    וזכותי לא לרצות שיסתובבו לי כאלו בבית ומחוצה לו
    תודה.
  • לגבי הבדיקה של הטוקסופלזמה בבדיקות דם הכלליות שעושים לכל אישה בהריון הבדיקה הזאת נכללת גם אם אין לך כלל מגע עם חתולים זה פשוט בדיקה שחייב לעשות גם אם אין חשש להידבקות
    מקווה שעזרתי??

• השאלה היא אם באמת חס וחלילה חס ושלום הייתה הפלה אז מרגישים את זה באותו רגע? או שזה יכול להיות גם אחרי כמה ימים ??

ו-ב' אם שבוע 15 זה מוקדם בשביל להרגיש את העובר? באיזה שבוע זה קורה בדרך כלל ??
    שבוע 19 , 20 בדרך כלל בהריון ראשון
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה