בדיקות הורמונליות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות, שבוע טוב לכולכן !!!
    רציתי את עזרתכן / עצתכן בנושא בדיקות דם לגבי פרופיל הורמונלי.
    עשיתי הבוקר לפי בקשת רופא הנשים שלי, כשהגעתי האחות שאלה אם אני ערה שעתיים, אמרתי לה שלא (זה היה כשעה וחצי אחרי שהתעוררתי) היא לא רצתה לקחת דם ואמרה שאשב ואחכה בחוץ לפחות עוד חצי שעה.
    לא יכולתי בגלל עבודה / גן של הילדה וכו'. האחות לבסוף לקחה דם ואמרה שהתשובות לא יצאו אמינות.
    מישהי יודעת האם זה נכון? הרופא שלי לא אמר לי על כך דבר, גם לא על לצום לפני...
10 תגובות
עמוד 1
  • זה נכון את אמורה להיות ערה לפחות 3 שעות לפני הבדיקה
    התוצאות לא יצאו אמינות בחלקן, עבור בדיקת פרולקטין את צריכה להיות ערה לפחות שלוש שעות כל שאר הבדיקות לדעתי יצאו בסדר אבל אני לא בטוחה
    זה משהו שהרופא שלך היה אמור להגיד לך + היה צריך להיות רשום לך על ההפניה
    וגם היית אמורה להיות בצום לפחות של 8 שעות
  • בוקר טוב,
    אין לי מושג אם זה נכון אבל גם אני הייתי רוצה לדעת.. השבוע אני גם צריכה לעשות פרופיל הורמונלי וגם הרופא שלי לא אמר לי כלום שצריך להיות ערה שעתיים לפני הבדיקה

אז בנות יקרות,
    אני מצטרפת לשאלה, האם זה נכון??

• לבדיקת פרולקטין צריך להיות ערים לפחות 3 שעות.
    לבדיקות אחרות בפרופיל הורמונלי זה לא רלוונטי.

• הלן,
    באמת הסתכלתי על ההפנייה ובאמת כתוב שעבור הבדיקה של הפרולקטין צריכה להיות בצום ולהיות ערים 3 שעות... איזה מזל שאמרת אחרת לא הייתי יודעת...
  • ומה אומרת בדיקת פרולקטין?
    על מה מעיד פרולקטין?
  • פרולקטין גבוה מדי יכול לשבש את הביוץ ולמנוע כניסה להיריון ואז צריך לאזן אותו

• ממש מעצבן הרופא אמור להגיד לכן את זה !!!
    הרופאים האלה גם חולמים לפעמים
  • ממש מעצבןןן
    לי לא אמרו כלום עשיתי תבדיקה היא יצאה לא טובה ולא טרחו לעדכן אותי ורק כשהגעתי לפתיחת תיק לטיפולים היא אמרה לי שזה לא תקין ולכן אני נאלצת לעשות שוב תבדיקה ולחכות עוד חודש רק לפתוח תיק

סיון
  • אני לפניי בדיקת דם של הורמונים ואמרו לי להיות ערה רק שעתיים לפניי....אני ערה כבר שעה ואני ימשיך להיות ערה השאלה שלי אם חובה ללכת ולהפעיל את הגוף או אפשר סתם לשכב במיטה ??
  • לא משנה.

בהצלחה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה