לבנות הפורות המקסימות - צריכה את עזרכתן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות!
    רציתי לדעת אם מישהי שמעה על הכדור lca מיהו? מהו? ומה היא יודעת עליו?

הסיפור הוא כזה:
    אנחנו מנסים להיכנס להריון כבר 10 חודשים, בני 26, אני שומרת טהרה, מסתבר שאני טובלת אחרי הביוץ שלי
    המחזור שלי בן 24- 26 יום, הביוץ בימים 8-11 ואני טובלת ביום 11 או 12
    ככה שיוצא שבד"כ אני מפספסת את הביוץ

אחד הרבנים הציע לי להשתמש בכדור הזה לפני שאני פונה לרפואה המערבית, זה כדור טבעי שנרקח בבית טבע בירושלים
    לא מצאתי עליו כל כך פרטים לכן פניתי אליכן, אם מישהי יודעת או מכירה אני יותר מאשמח לשמוע.
    וגם אם אתן מכירות פתרונות אחרים או כדורים אחרים שמעכבים את המחזור

אני ממש זקוקה לייעוץ שלכן כי אין חכם כבעל ניסיון.....

תודה רבה רבה
    ובשורות טובות ב"ה לכל הבות המקסימות ולכל בנות עם ישראל
8 תגובות
עמוד 1
  • מציעה לך לפנות לרופא נשים לקבל איקקלומין שגם מסדיר מחזור.
    לא מכירה את הכדור הזה.

• היי,
    בוודאי שלא תוכלי להיקלט אם את "מפספסת" את תאריך הביוץ שלך בכל חודש...
    אין צורך לקחת כדורים!
    אין צורך לפנות לרפואה המערבית...

תפני לרבנית שלך שתאשר לך ושתטביל אותך במקווה בתאריך הביוץ!

(תקני ערכת ביוץ ותבדקי מתי הביוץ על מנת להיות בטוחה!)

אין לך שום בעיה הכל תקין אצלך את פשוט מפספסת כל חודש את הביוץ..

תקשיבי לי חברה הכי טובה שלי היא חרדית מאוד והייתה לה בעיה דומה...

אין מצב שהרבנית לא תבוא לקראתך בנושא!

ואם היא לא תבוא לקראתך אז תחליפי רבנית.
    שיהיה המון בהצלחה!!!
  • קורין עם כל הכבוד אלייך את מדברת שטויות ואת לא פוסקת הלכות !!! אסור בשום אופן להקדים טבילה זאת הלכה "שבעת ימים נקיים".

לשאלתך, האם ניסית לסחוט לימונים מהיום השלישי למחזור ולשתות את זה ?? ואפשר גם מיץ רימונים??? ניסית בעבר כבר??
  • שרון היקרה
    בורה שכמוני בכל הקשור לענייני דת אך קראתי את ההתכתבות שלכן. אני חוששת כי תגובותייך אינן הולמות את הלך הרוח בפורום ולא מכבדות אותך כלל וכלל. אני חילונית לגמרי אך סובלנית מאוד לתגובות, הערות והארות של אחרים כמו כל הבנות בפורום המחבק, התומך והאוהב הזה. וראוי שתעשי זאת גם את.

רעות
  • היי שרון,
    בהמשך לתכתובת של רעות...

יש לי משפט אחד לומר לך:

"דרך ארץ קדמה לתורה.."

כמו שכבר רשמתי החברה הכי טובה שלי היא חרדית ומפה ה"ידע" שלי בנושא(אם בכלל...)

אנחנו רושמות בעיות או התלבטויות או סתם מתפרקות בפורום הזה על מנת שיגיבו לנו... אם לא נאה לך...אל תקראי..בנימה זו גם אל תגיבי....

בכל אופן תורה זו תורה ואני מאוד מסורתית אך ישנם נושאים מסויימים(כמו מצוות פרו ורבו) שרבנים פוסקים אחרת במקרה מסויים ואת לוקחת על עצמך דבר אחר במקום...

לידיעתך...
  • היי בנות....
    קודם כל תודה על התגובות
    התייעצתי עם 3 רבנים כולם לא נתנו לי אישור לטבול לפני אז אני מאמינה שזו הדעה הרווחת, הם אמרו שאני עדיין צעירה ויש טיפולים ברפואה האלטרנטיבית והמערבית, כל רב בלי שידע על הבני המליץ לי לקחת כדורים
    2 רבנים שאלתי מפורשות על היתר לטבול לפני והם אמרו שלא...
    בגלל זה אני שואלת אם מישהי מכן שמעה על הכדור lca או כמו שאחת הבנות רשמה לי כאן כדור בשם איקקלומין...
  • קודם כל תרגעו לקחתן את זה קשה !! דבר שני כמו שאמרתן בפורום הזה אנחנו באות לחזק ולעזור וקורין היקרה ככה לא עוזרים עובדה שאף רב לא התיר דבר כזה. את יכולה לייעץ ולעזור לה במה שאת מבינה ובטוחה ולא להטעות אותה ולגרום לה ללכת נגד הלכה כתובה.
  • הי. יודעת שעברו המון שנים. כותבת לתועלת הציבור כי במקרה נתקלתי בשרשור.
    מכירה מקרוב את הכדורים הללו, הם דוחים את הווסת (וכך הרבה פעמים את הביוץ..) ומומלצים מאוד. צריך סבלנות ,לפעמים לוקח לגוף זמן להתרגל אליהם אבל זה בהחלט יכול להיות פתרון למי שיש לה מחזורים קצרים (מעט ימים בין ווסת לווסת)
    בהצלחה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה