למי שעברה קיסרי-שאלה בקשר לבטן... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    שאלה לי, מי שעברה קיסרי, חמותי ממש מפחידה אותי ואומרת לי שאחרי קיסרי נופלת ממש הבטן כי חותכים את השרירים, אני אמרתי לה שלפי דעתי אלו שטויות, כי יש נשים שגם לאחר לידה רגילה נפלה להן הבטן ופשוט צריך ספורט ולא לעשות יותר מידיי במשקל....
    אז מה קרה אצלכן? באמת הבטן לא חוזרת לעצמה??
14 תגובות
עמוד 1
  • במקרה שלי הבטן מוזרה כזאת... מדלדלת כזאת.. אני עשיתי ספורט אבל לא באינטנסיביות על הבטן..
    הרבה יותר קשה לחזור לבטן שטוחה אחרי קיסרי, אבל לכי תדעי איך יהיה אצלך. לי תמיד הייתה בטן...
  • אני מתארת לי שזה עלול להיות יותר קשה להחזיר למצב הקודם..
    אני בטוח אצטרך לעבוד יותר קשה....
  • אז צר לי יקירה חמתך צודקת
    הבטן אחרי קיסרי נופלת בגלל שחותכים את השרירים ואין מה שיחזיק אותה
    אחרי 6 שבועות כשהכל מתאחה ומקבלים אישור מרופא נשים אפשר לחזור לספורט ולחזק מחדש את שרירי הבטן, זה פותר את הבעיה אצל רוב הנשים.

• לא רוצה לבאס אותך, אבל אם לא דואגים שהבטן ממש רזה ושטוחה, בגלל החתך/צלקת יש מין כזה שיפול בבטן התחתונה...לא יודעת איך להסביר... ככה זה אצלי בכל מקרה, רק כשהבטן הייתה ממש שטוחה זה היה נראה טוב, אם קצת הייתי מעלה במשקל ישר היו רואים צורה כזו לבטן....
    ד"א למה את עושה קיסרי?

• אתן רציניות

• הרבה ספורט והבטן נהיית פלטה:)
    ובלי שום קשר את יכולה להגיד לחמתך ששום דבר בגוף לא נשאר אותו הדבר כמו לפניי
    גם לא בלידה רגילה ...
    [/center]
  • וואי איזה פ-ח-ד !!!!
    עכשיו ממש מפחיד!

אני יעשה המון ספורט וכפיפות בטן בתקווה שיעזור...!!

אני עושה קיסרי כי יש לי טסיות מאוד נמוכות ואני לא יכולה לקבל אפידורל או שום משכך כאבים....

• היי
  • אכן כן מאמי..לי הבטן נישארה נפולה כזאת כמו דלדלה..ואני כבר שנתיים אחרי ועשיתי ספורט והכול ורזיתי בהכוללללל חוץ מהבטן..

• יש ויש...
    אם את רזה- והבטן שלך פלטה שטוחה אני מאמינה שתוכלי להגיע חזרה למשהו קרוב לזה...
    מי שהבטן שלה לא שטוחה אז יהיה לה עבודה קשה אחרי הקיסרי....
    "הזמן עושה את שלו והוא מזור לכל שכואב
    אם לאלוהים לקח שישה ימים לברוא את כל מי שיש כאן
    מי אני שאמהר ואנסה לשנות את הכל
    כי הכל קורה ממילא בתחושה כזו שכל דבר בא במקומו"

• היי אני 5 שבועות אחרי קיסרי עדיין לא התחלתי ספורט מתכננת להתחיל כשבן שלי יחזור לגן .. ויהיה לי יותר זמן בבוקר..
    אבל כן החתך של הניתוח אכן חותך את הבתן בצורה כזאת שנראה שיש לך קיפול אבל יש לי חברה שממש רזתה ועשתה ספורט ונראת מעולה בלי קיפולים או בטן נופלת

ואת יכולה להראות לחמתך המון נשים שאחרי לידה או שתיים וניראות כאילו הן עדיין בהריון חודש חמישי
    כל אחת והגוף שלה

הייקר שתצאי ביידים מלאות ותהיח מאושרת
  • למה אחרי לידה רגילה הבטן שטוחה???‏

• אם מישהי תקרא את השרשור הזה..
    חשוב לדעת שאחרי קיסרי ממש לא מומלץ לבצע כפיפות בטן, זה עלול לגרום להיפרדות בטנית ולהחמיר את הבלט.
    צריך לעשות ספורט בהדרכת פיזיותרפיסטית ודבר ראשון לבדוק שאין היפרדות בטנית. בהצלחה
  • כן....אני בת 61....ירדתי במשקל...וזה איתי לאורך כל החיים שלוש לידות קיסרי ממליצה כמוני לחסוך כסף לניתוח וזה מה שאני עושה עכשיו זה מאוד מאוד מפריע לי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה