מסטיק תימני- עזרה! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בוקר טוב, אני ממש צריכה את עזרתכן... אולי למישהי יש קצת רקעבנושא.
    אנחנו נשואים עוד מעט שנתיים. ועוד לא זכינו....
    חברה המליצה לי החודש לקחת קפסולות של מסטיק תימני לחיזוק המערכת ההורמונלית. היא שמעה שיש הרבה זוגות שנפקדו בעקבות המסטיק והוא אכן עוזר. התחלתי לקחת בימים הנקיים שלי...במקביל אני מבצעת מעקב זקיקים.
    מסתבר לאחר 3 ימים (בהתייעצות עם מדריכה כלות מנוסה)שאת המסטיק לוקחים בכל זמן חוץ מבימים הנקיים. בקיצור עשיתי טעות . חשוב לציין שעל האריזה לא כתוב הוראות שימוש כלל וגם בבית הטבע לא אמרו כלום.

חודש שעבר מעקב הזקיקים הראה גדילה יפה יחסית:
    יום 11 - 13 מ"מ
    יום 13- 15 מ"מ

המחזור שלי בדר"כ די קבוע ונע בין 27-29 יום.
    במעקב הנוכחי , כבר 3 בדיקות ברציפות זה מראה שאין זקיקים!!!!
    עובי רירית הרחם גודלת (8 מ"מ) ואין זכר או אופק לזקיק!
    איזה ייאוש....

מה עושים? האם באמת המסטיק התימני עשה לי כל כך הרבה בלאגן?
    האם הוא דוחה ביוץ? האם זה אומר שגם המחזור ידחה לי? ואולי כל הסדר שלו ישתבש?

אשמח לכל תשובה או סיוע
    תודה
    מור

17 תגובות
עמוד 1
  • מתוקה כל מה שהקב"ה עושה הכל לטובה ! לא המסטיק או כן המסטיק לכי תדעי אולי תמיד הביוץ שלך היה מוקדם ממה שחשבת ולכן פיספסת.. ואולי עכשיו אם כל ה"שיבוש" ייצא טוב.. אל דאגה , מה שבטוח שילד שמחכים לו הרבה זמן גדל בצורה בריאה יותר כי ההורים מעריכים מה יש להם ביד ושזה נטו מתנה ישירות מהקב"ה אליהם..
  • וואי , ממש תודה לך.
    האמת שהצלחת להחזיר לי קצת את האויר. כל מילה שאמרת חקוקה בסלע.אני פשוט שוכחת את זה לפעמים.
    האמת שיש מצב טוב שעד היום הביוץ הקדים לי ללפני הטבילה.
    אולי באמת מ"עז יצא מתוק"...

שבע"ה נראה את ישועות השם בקרוב.

תודה
    השם יברך אותך בבשורות טובות..
  • אמן ואמן . אל תשכחי להמשיך לעדכן ..תמיד כיף לשמוע בשורות טובות.
  • המסטיק התימני אכן עוזר לכל המערכת הגיניקולוגית ומתחילים לקחת אותו ביום השלישי של המחזור.
    מה שכן זה נועד לבחורות עם מחזור ארוך והן מגיעות לטבילה מאוחר מדי ותפקידו לקצר מעט את ימי המחזור.
    במקביל הוא נועד גם לבחורות שסובלות מדימומים בין המחזורים.

מניסיון שלי, אני לקחתי אותו חודש ואחרי חודש נקלטתי להריון אחרי שנתיים של ניסיונות.
    תנסי לא להיות בלחץ ולהירגע זה משבש את כל המערכת ההורמונלית ויכול להיות כתוצאה מזה גם הביוץ שלך מאוד חלש.

תנסי לקחת אותו פעמיים ביום החל מהיום השלישי למחזור במקביל תתפללייייייייייי הרבה לקדוש ברוך הוא כי הוא הרופא והמטפל בכל הבעיות שלנו עזבי אותך מכל הרופאים החראטה האלה. כמה בחורות שמעתי שאמרו להם את לא יכולה להיכנס טבעית רק טיפולים וברוך השם נקלטו להריון לא אחד ולא שניים באופן טבעייייייייייייייייייייי.

בהצלחה

• תודה רבה רבה!!!
    שמעתי שהמסטיק הזה עוזר!
    באופן אישי אני ממש מעדיפה את כל הדברים הטיבעיים מאשר להתחיל עם כדורים וטיפולים...רק המחשבה מייאשת אותי...
    ממש עודדת אותי , אני שמחה לשמוע שאחרי שנתיים נקלטת... זה משאיר אותי אופטימית...
    הרופאה ביקשה שבעלי יעשה בדיקת זרע. יש דרך הלכתית לעשות את זה?
    הבנתי שזה נושא קצת בעייתי בהלכה...
    אתם עשיתם את זה?

האמת שאני מעדיפה קודם כל לבדוק את עצמי לשלול בעיות ורק אז לעבור לבעלי...לחסוך את האי נעימות שבכל העינין הזה...
    אני משתדלת להתפלל...לפעמים אני חושבת שאולי התפילה שלי לא מסייעת לכלום כי הרי שהקב"ה ירצה יהיה הריון בלי שום בעיה....

זה אכן ניסיון לא קל...
    נקווה לראות ישועות ושוב תודה על העידוד
  • אף פעם לא שמעתי על מסטיק שכזה אבל זה נשמע מעניין ואם זה משהו טבעי אז שווה לנסות, את יכולה לתת יותר פרטים על זה?

תודה.
  • בשימחה.
    מסטיק תימני (Pistacia Lentiscus)
    צמחי מרפא - מיצוי שרף עץ "אלת המסטיק". בעל פעילות מאזנת מערכת ההורמונאלית הנשית, לטיפול בבעיות פוריות, הפסקת דימום לאחר לידה,
    קיצור המחזור, חיזוק רירית הרחם, מניעת דימומים וכיווץ הרחם.
    קונים בבתי טבע. מחיר נע בין 80-100 ש"ח.

חשוב להתייעץ לגבי כל מקרה ספציפי מתי לקחת ובאיזה מינון. כי לא תמיד טוב לקחת. אני למשל התחלתי לקחת לאחר שנגמר הדימום של המחזור וזה פשוט עיכב לי את הביוץ. (זקיקים לא מתפתחים)

אמרו לי שזה טוב לקיצור המחזור ולוקחים מהיום ה-3 למחזור.
    בכל מקרה אפשר להתייעץ עם מדריכת כלות/רבנית/בבית הטבע/ להתקשר למכון פועה יש סיכוי טוב ששם מבינים בזה..

דרך אגב זה מגיע או בטיפות או בקפסולות. לא מסטיקים.

שיהיה בהצלחה.

בשורות טובות
  • חחחח.... חשבתי כבר שאוכל ללעוס ולעשות בלונים תוך כדי איזון הורמונים.. כנראה שלא
    המון תודה על התגובה המהירה

• בקשר לבדיקת זרע יש אפשרות לעשות לאחר היתר מרב כמובן,עם קונדום הילכתי אני דיברתי עם רב מארגון אפרת (אני כמעט בטוחה שזה הארגון) וגם קיבלתי ממנו את ההיתר וקניתי משם את הקונדום ההילכתי.. תתקשרי אליהם ותדברי עם אחד הרבנים . הייתי מציעה לך לחכות עוד חודש לאחר שתנסי לראות איך הביוץ הקרוב (מה שאמרת על המסטיק) כי זה לא כ"כ נעים לגבר וגם אם תצטרכי אל תחפרי לו אצליהם כל הנושא יותר רגיש עצם העובדה שהבעיה אצלהם אנו הנשים לוקחות את זה בצורה אחרת ועם כל הקשיים הולכות לבדיקות וכל השאר.. יאללה שלא תצטרכי .. שיהיה בשורות טובות
  • לגבי הבדיקת זרע התייעצתי עם מכון פועה והרב שם אמר שקונים קונדום רפואי שוכבים כרגיל ואז את הקונדום עם הזרע שולחים לבדיקה
    ואז אין שום בעיה הלכתית

בהצלחה
  • מה זה אומר שולחים לבדיקה?
    לאן שולחים?
    מתי?
    האם צריך מייד או תוך מס' מסוים של שעות?
    האם צריך לקבוע תור למקום הזה או שפשוט מגיעים עם הקונדום והם לוקחים אותו?

אשמח לתשובה
    [
  • הי,
    אני רשמתי לך ארגון אפרת אבל שושןן הזכירה לי זה היה כנראה באמת מכון פועה.. בקשר לשאלותייך..רופאת נשים מוציאה לך את הבדיקה (אם אני זוכרת נכון את צריכה גם התחייבות ממזכירות הקופ"ח) וצריך לעשות את זה במקומות מסוימים (תבדקי איתם איפה הכי קרוב אליך-זה מעבדה מיוחדת) וצריך תוך שעה (ככה לי אמרו במעבדה) להגיע אליהם עם הזרע.. הכי טוב תבקשי היתר ממכון פועה ותבקשי הסבר מהרופאה איפה לעשות את זה באזור מגורייך ומה כל הפרוצדורה..
  • היי בנות אשמח לעזרתכן - לקחתי גלולות במשך 9 שנים , הפסקחתי את הגלולות לפני 4 חודשים . קיבלתי ״מחזור״ של 6 ימים ולאחרי לא קיבלתי בכלל, כבר 75 ימים, עשיתי בדיקת דם ויצאה שלילית אני לא בהריון , הלכתי לרופא נשים והמליץ על כדורי שמחזירים את המחזור . לפני שאני לוקחת כדורים שמעתי על מסטיק תימני . הבעיה היא שאמורים לקחת אותי באמצע המחזור , אני רוצה לקחת אותו כדי לקבל מחזור , האם אפשרי ? תודה רבה
  • המסטיק התימני אכן עוזר לכל המערכת הגיניקולוגית ומתחילים לקחת אותו ביום השלישי של המחזור.
    מה שכן זה נועד לבחורות עם מחזור ארוך והן מגיעות לטבילה מאוחר מדי ותפקידו לקצר מעט את ימי המחזור.
    במקביל הוא נועד גם לבחורות שסובלות מדימומים בין המחזורים.

מניסיון שלי, אני לקחתי אותו חודש ואחרי חודש נקלטתי להריון אחרי שנתיים של ניסיונות.
    תנסי לא להיות בלחץ ולהירגע זה משבש את כל המערכת ההורמונלית ויכול להיות כתוצאה מזה גם הביוץ שלך מאוד חלש.

תנסי לקחת אותו פעמיים ביום החל מהיום השלישי למחזור במקביל תתפללייייייייייי הרבה לקדוש ברוך הוא כי הוא הרופא והמטפל בכל הבעיות שלנו עזבי אותך מכל הרופאים החראטה האלה. כמה בחורות שמעתי שאמרו להם את לא יכולה להיכנס טבעית רק טיפולים וברוך השם נקלטו להריון לא אחד ולא שניים באופן טבעייייייייייייייייייייי.

בהצלחה

מאוד מעודדת כל הכבוד לך
  • תודה רבה רבה!!!
    שמעתי שהמסטיק הזה עוזר!
    באופן אישי אני ממש מעדיפה את כל הדברים הטיבעיים מאשר להתחיל עם כדורים וטיפולים...רק המחשבה מייאשת אותי...
    ממש עודדת אותי , אני שמחה לשמוע שאחרי שנתיים נקלטת... זה משאיר אותי אופטימית...
    הרופאה ביקשה שבעלי יעשה בדיקת זרע. יש דרך הלכתית לעשות את זה?
    הבנתי שזה נושא קצת בעייתי בהלכה...
    אתם עשיתם את זה?

האמת שאני מעדיפה קודם כל לבדוק את עצמי לשלול בעיות ורק אז לעבור לבעלי...לחסוך את האי נעימות שבכל העינין הזה...
    אני משתדלת להתפלל...לפעמים אני חושבת שאולי התפילה שלי לא מסייעת לכלום כי הרי שהקב"ה ירצה יהיה הריון בלי שום בעיה....

זה אכן ניסיון לא קל...
    נקווה לראות ישועות ושוב תודה על העידוד
    בקשר לבדיקת זרע תשאלי בבונה עולם או מכון פועה בהצלחה
  • היי
    אני כרגע בביוץ וגילתי זאת דרך בדיקת ביוץ שעושים.
    ואני עכשיו נמצאת באמצע שבעת ימי נקיים.

האם אני יכולה לקחת את הכדור ולהישאר עדיין בביוץ.?
    וכמה פעמיים לוקחים את הכדור?
  • היי
    אני כרגע בביוץ וגילתי זאת דרך בדיקת ביוץ שעושים.
    ואני עכשיו נמצאת באמצע שבעת ימי נקיים.

האם אני יכולה לקחת את הכדור ולהישאר עדיין בביוץ.?
    וכמה פעמיים לוקחים את הכדור?
    חייבת לציין שהמסטיק התימני עזר גם לי אחרי כמה חודשים של ניסיון לקחתי אותו החל מהיום השלישי למחזור פעמיים ביום למשך 3 ימים וחודש לאחר מכן נקלטנו להיריון תודה לאל ... וכעת אני מנסה שוב מקווים לבשורות טובות :)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה