בדיקת הריון ביתית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכל בנות הפורום!
    ראשית כל בהצלחה לכולכן ועכשיו לשאלתי:
    קיבלתי מחזור אחרון בתאריך 02/08/11 וקיימתי יחסי מין עם בעלי על פי ספירת ימי הביוץ (אני מרגישה את הביוץ כך שלא הייתה לי בעיה לדעת).
    לאחר כשבוע התחלתי לחוש עייפות מתמשכת ולפני מספר ימים דחיפות במתן שתן.
    אתמול בשעות הבוקר המוקדמות לאחר שישנתי 3 שעות בלבד התעוררתי עם צורך דחוף לשירותים (יש לציין כי אני מעולם לא מתעוררת משינה לשירותים).
    חשתי בכלל השינויים והחלטתי לבצע בדיקת הריון ביתית שלהפתעתי הראתה קו אחד ממש חזק (T) וקו אחד חלש מאוד (C).
    בתחילה חשבתי שעיניי מתעתעות בי אך הראתי לבעלי והוא אישר את מה שעיניי ראו.

הפס היה מאוד חלש ולכן קבעתי תור לבדיקת דם למחר בבוקר אך היום במשך היום הרגשתי כאבי בטן תחתונה- כמו לפני מחזור.

האם ייתכן שהבדיקה לא הייתה טובה?

עזרתכן הדחופה קשה לי להמתין עד מחר!
17 תגובות
עמוד 1
  • שני פסים זה הריון לא משנה אם אחד מהם חלש יותר..
    מזל טוב מאמי!!!
    בכל מקרה לכי מחר להבדק אבל 99% שאת בהריון :-]
  • בשעה טובה את בהריון

• רק קחי בחשבון שאם את עושה בדיקת דם לפני איחור במחזור, קרוב לוודאי שהבטא תהיה נמוכה, ותצטרכי לחזור על הבדיקה כדי לראות הכפלה..
  • קודם כל שני פסים הם שני פסים!!!!!

גם לי היה פס אחד בהיר מאד אבל זה היה בגלל שעשיתי את הבדיקה ביום האיחור במחזור וזה היה מאד צעיר.....

מה שקצת מוזר לי במה שכתבת זה שה-T היה כהה וה-C בהיר.

הT זאת בעצם הבדיקה שבודקת המצאות הורמון בטא בשתן והC זאת בקרה, ז"א גם בבדיקה שיוצאת שלילית הC מופיע (אחרת הערכה לא תקינה).

בכל מקרה, אני מניחה שמחר יהיו לך התשובות. לי זה נשמע כמו הריון!!!!!!

אגב, כאבי הבטן כמו לפני מחזור מאפיינים גם תחילה של הריון

• תודה לכולכן על התשובות....

אני קצת מפחדת שאני אתאכזב אבל מה שבטוח ברגע שגיליתי אתמול זרקתי את הסיגריות ליתר בטחון....
    SMILEY- את צודקת אני טעיתי, ה-C כהה וה-T חלש...

JENJEN- את האמת שאני כבר לא יודעת מתי אני אמורה לקבל, מהרגע שהפסקתי את הגלולות השתבש לי המחזור לגמרי.
    במאי קיבלתי ב-27, ביוני קיבלתי ב-29, ביולי בעצם לא קיבלתי ואז קיבלתי ב-2/8 שזה בעצם על המחזור של יולי ומאז טפו, טפו, טפו
    אז ככה שאין לי מושג מתי הייתי אמורה לקבל החודש בכדי לדעת מתי לעשות את הבדיקת הריון על מנת שתראה בטא גבוהה?

תודה לכולכן!!!
  • נשמע לחלוטין כמו הריון.
    שיהיה מזל טוב והמשך הריון קל ותקין
    בחיים צריך לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה - תמיד!!!!!

שיהיה יום מקסים לכולם!!!!!

באהבה, ליאת.
  • מזל טוב יקירתי

כמו שהבנות אמרו לך 2 פסים זה 2 פסים .

מאחלת לך המשך הריון קל תקין בריא שלם ושמח.
  • מזל טוב!! והמון בהצלחה
    אומרים שאם יש פס אז זה הריון, בלי ספקות. אבל בדיקת דם מחר תתן לך ודאות מלאה.
    עכשיו קראתי את ההודעה שלך וכמעט החלטתי שלא אחכה עוד ואעשה בדיקה ביתית בקרוב מאוד, אולי מחר.. אצלי המחזור האחרון היה ב-23/7!.. גם אצלי הוא משתגע אחרי שהפסקתי עם הגלולות, אז לא יודעת אם זה איחור או לא, אבל איך אפשר לחכות כ"כ הרבה זמן??
  • מזל טוב!! נשמע כמו הריון!

אני ראיתי בשבוע שעבר דופק לפס החלש-חלש-בלתי נראה שלי.. אז הרבה פעמים זה מתחיל ככה.

מה עושים עכשיו?
    הולכים לרופא, מקבלים הפניה לבדיקת דם אם רוצים לבדוק הריון בבדיקת הדם.. ומתחילים להתרגש

משחקי סוניק:
    כי ככה כיף להעביר את הזמן!

היום המיוחד שלי: 3.4.12
  • בשלושת ההריונות שלי היה פס חזק ופס חלש מאוד....
    המון בהצלחה
  • היי בנות,
    בהמשך למה שכתבתי אתמול אז הגעתי הביתה ומהלחץ עשיתי עוד בדיקת הריון ביתית שהראתה הפעם שני קווים ברורים מאוד!!!!

היום בבוקר ביצעתי בדיקת דם ועכשיו אחכה לתוצאות....

אין מאושרת ממני בעולם כולו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    אמנם אני עצבנית ולא הייתי רחוקה היום מלרצוח כמעט את האחות שעשתה לי את הבדיקת דם בבוקר- מסכנה והיא בסה"כ הייתה מאוד נחמדה אבל בגלל שהפסקתי לעשן העצבים שלי מפחידים אפילו את עצמי

ענת_יפה 30- אל תחכי אם קיבלת פעם אחרונה ב23/7 אז את אמורה להרגיש בסימנים ואם לא אז גם לא נורא, כל דבר יגיע בזמנו.

אני ובעלי ניסינו 9 חודשים ובסוף כשכבר כמעט ויתרתי ואפילו נרשמתי ללימודים במכללה גיליתי שאני בהריון.... עכשיו אני אלך ללימודים עם בטן :-)

בכל מקרה בנות,
    שיהיה לכולכן בהצלחה ואני אמשיך לעדכן...
    יום קסום ושקט לכולנו!
  • מעולה!!!

בשורות טובות
  • ביצעתי בדיקה לפני כעשרים דקות בערך,
    ועל הדקה הראשונה כבר נהיה לי פס ברור וכהה בצד של ה-T ובצד של ה-C גם קו אבל חלש יותר,
    חיכיתי כמובן עשר דקות ושום דבר לא השתנה.
    אני עוד חודשיים בת 23 ונכנסתי לסטרס מזה ובדקתי באתרים שזה מסמן על הריון ושצריך גם לעשות בדיקות דם.
    הריון לא בא בחשבון כרגע אני ממש מאז רק בוכה ולא יודעת מה לעשות וגם לא רוצה לספר להורים.
    מישהי יכולה לייעץ לי? לדבר איתי?
    אני גם במצב בריאותית לא תקין מבחינת משקל (בתת משקל).
    ????
  • היי בדויה 747
    כדאי שתעלי שאלה כדיון חדש ולא כהמשך לשירשור קודם כך יהיה קל יותר למנהלות הפורום לענות לך (:
  • היי בדויה,
    תחזרי על הבדיקה עם סטיק של חברה אחרת. אם גם זה יראה הריון - צריך אכן לעשות בדיקת דם שמראה הריון או לא בצורה מדוייקת יותר. את מוזמנת לדבר איתי מחר בבוקר בטלפון 0544-888688 - אני מבינה לגמרי את הלחץ בו את נמצאת אבל צריך להיות בטוחים בתוצאות. בכל מקרה ולכן כדאי לחזור על הבדיקה. את יכולה לפנות למרכז לבריאות האשה של קופת החולים שלך במקום מגורייך או לרופא גניקולוג שידריכו אותך. בהצלחה.
  • קודם כל שני פסים הם שני פסים!!!!!

גם לי היה פס אחד בהיר מאד אבל זה היה בגלל שעשיתי את הבדיקה ביום האיחור במחזור וזה היה מאד צעיר.....

מה שקצת מוזר לי במה שכתבת זה שה-T היה כהה וה-C בהיר.

הT זאת בעצם הבדיקה שבודקת המצאות הורמון בטא בשתן והC זאת בקרה, ז"א גם בבדיקה שיוצאת שלילית הC מופיע (אחרת הערכה לא תקינה).

בכל מקרה, אני מניחה שמחר יהיו לך התשובות. לי זה נשמע כמו הריון!!!!!!

אגב, כאבי הבטן כמו לפני מחזור מאפיינים גם תחילה של הריון
    הייי אני עשיתי בדיקה לפני המחזור ביום ויצאה לי שני פסים אחד מהם ממש ממש בהיר בקושי שרואים משה אומר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה