גופיף צהוב - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי קורין

בקשר לגופיף הצהוב, אתמול עשיתי בדיקת הריון ויצא שלילי, אני עדיין מדממת קלות..לא יודעת כבר מה לעשות...המחזור טרם הגיע, או לפחות נראה לי...
    לגבי הכדורים הרופא אמר לי שאם לא יקרה כלום במהלך השבוע להתחיל לקחת אותם על מנת לגרום לאיזון הורמנאלי, נראה לי שאני יחכה עוד כמה ימים ואם לא יהיה חדש אני יתחיל בטיפול של הכדורים..
    באסה לחכות עוד חודש לחינם...

אורטל
8 תגובות
עמוד 1
  • בדיקה ביתית?
  • כן בדיקה ביתית, אבל נראה לי שעכשיו הדימום מתחזק וזה נראה כמו מחזור...באסה..לא נורא נקח את הכדורים ויהיה טוב

תודה על העזרה

אורטל
  • הי בוקר טוב לכולם

אני כבר לא יודעת מה לעשות , אתמול חשבתי שקיבלתי מחזור
    ופתאום לקראת שעות הצהריים המוקדמות הדימום הפסיק, כנראה שזה לא היה מחזור, ייתכן וכל עניין הדימום הקליל הזה כל הימים היה השתרשות העובר ברחם? נראה לי שאני ילך לרופא, השאלה אם בבדיקת אולטרסאונד אפשר לראות כבר הריון? אני נמצאת ביום ה-25

מה אתן אומרות?

אורטל
  • הי אורטל,
    לא יודעת אם פספסתי משהו, אבל חסרים פרטים כדי לעזור לך:

כל כמה זמן את מקבלת? מתי היה הביוץ שלך? האם המחזור שלך סדיר? מתי קיבלת בפעם האחרונה?

כמה זמן אתם מנסים? כתבת שתתחילי עם כדורים- זה אחרי שעשית בדיקות? בהמלצת רופא?

בהצלחה מותק,
    יפעת.
  • הי יפעת בוקר טוב

בד"כ אני מקבלת באופן סדיר רק שבחצי שנה האחרונה התחלתי לדמם דימומים קלים לאחר הביוץ, הרופא טוען שזה בגלל אי איזון הרומונאלי.
    בפעם האחרונה שכנראה קיבלתי מחזור זה היה לפי 31 יום,
    לאחר כשבוע וחצי קיימתי יחסי מין(כלומר בביוץ כנראה)ביום ה-15,
    ביום ה-24 הלכתי לרופא נשים, הוא ראה בבדיקת אולטרסאונד שיש לי גופיף צהוב, הרופא מסר כי למחרת בבוקר אני יעשה בדיקת הריון ביתית ובדיקת ביוץ שניהם יצאו שליליים, ועוד מסר כי אם לאחר שבוע לא קורה כלום אז לקחת כדורים כדי לאזן את המערכת ההורמונאלית ,
    בנתיים כל השבוע אני דיממתי דימומים קלים, ואתמול-היום שבו אני אמורה לקבל מחזור-הדימומים יתחזקו אך כעבור כמה שעות הדימומים פסקו ומאז לא חזרו
    מה את אומרת? בכל מקרה יש לי מחר תור לרופא, אבל אני ממש במתח..ייתכן וזה תפס?

אורטל
  • הי,
    לפי מה שהבנתי מהחומר שקראתי, גופיף צהוב אמור להתנוון במידה ואישה לא נקלטת, והוא ממשיך להתקיים ולהפריש פרוגרסטרון במידה ויש היריון, ונמצא בגוף האישה במשך כ-6 חודשים, עד להיעלמו.

אם נצפה אצלך גופיף צהוב ביום ה-24, זה יכול לרמז על כמה דברים:
    1) היה ביוץ, נקלטת, והוא נשאר בגוף.
    2) היה ביוץ, שלא הסתיים בהיריון והגופיף הצהוב לא התפרק עדיין.

למה הוא חושב שיש אצלך בעיה באיזון ההורמונאלי?
    לגבי הדימום, אם הוא התחיל והפסיק אז ייתכן שמדובר בהשרשה, אבל כבר התבלבלתי עם כל הניחושים האלו...
    הכי כדאי לחכות ולראות מה יש לרופא שלך לומר על זה...
    בכל אופן- רק בשורות טובות!
    יפעת.
  • תודה רבה, הלוואי ויהיה טוב, ולגבי הגופיף הצהוב זה בדיוק מה שאמרת, יכול להיות 2 דברים או שהיה ביוץ או הריון.
    לגבי האי איזון ההורמונאלי זה קיים כבר הרבה זמן כמו שציינתי וכמה רופאים בדקו את זה ואמרו שזה נורמאלי וקורה הרבה...
    אני יברר מחר עם הרופא ונקווה לבשורות טובות אצלי ואצלך..
    תודה רבה

אורטל
  • הי,
    לפי מה שהבנתי מהחומר שקראתי, גופיף צהוב אמור להתנוון במידה ואישה לא נקלטת, והוא ממשיך להתקיים ולהפריש פרוגרסטרון במידה ויש היריון, ונמצא בגוף האישה במשך כ-6 חודשים, עד להיעלמו.

אם נצפה אצלך גופיף צהוב ביום ה-24, זה יכול לרמז על כמה דברים:
    1) היה ביוץ, נקלטת, והוא נשאר בגוף.
    2) היה ביוץ, שלא הסתיים בהיריון והגופיף הצהוב לא התפרק עדיין.

למה הוא חושב שיש אצלך בעיה באיזון ההורמונאלי?
    לגבי הדימום, אם הוא התחיל והפסיק אז ייתכן שמדובר בהשרשה, אבל כבר התבלבלתי עם כל הניחושים האלו...
    הכי כדאי לחכות ולראות מה יש לרופא שלך לומר על זה...
    בכל אופן- רק בשורות טובות!
    יפעת.
    היי יפעת שאלה , עשיתי היום אולטרסאונד ביום ה27 למחזור (בדיקות דם אחרי ביוץ ככל הנראה בערך 8 ואז 10 ימים אחרי הראו בטא שלילית אבל עליה הפרוגסטרון (מ40 ל53) ואסטרוגן מ560
    ל658 בעקבות התוצאות הגניקולוגית שלי אמרה לבוא לאולטרסאונד אולי י ציסטה שכחתי לציין שימוש בקלומיד. ונצפה זקיק 15 ממ בשחלה ימנית- זה הגיוני בכלל? יכול
    להיות שזה הגופיף הצהוב המדובר? (היו זקיקים רבים חשוב לציין בשבועיים לפני שני מובילים 16.5 ו17.5 כמראה יום יומיים לפי ביוץ רירית כמעט 7)
    אני משתגעת כי התוצאות שליליות להריון אבל מתה שיהיה חיובי
    תודה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה