מתמוטטתתתתתת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הבת שלי בת 10 חודשים ובזמן הלא כל כך אחרון היא פיתחה הרגל משונה..
    היא הולכת לישון כל ערב (2 בלילה זה עדיין ערב??) בשעה מאוחרת מאודד וקמה ב6 בבוקר בלי לישון במשך היום...
    יש לציין שניסינו לשחק ולעייף אותה כל היום,לטייל,להסתובב ולא לתת לה להרדם או לנמנם,רק שאני ובעלי מגיעים בסוף היום הביתה אנחנו נזרקים מעייפות והיא עדין ערנית לגמרי ורוצה עוד לשחק..
    לא עוזר הטיולים הליליים הטרמפולינות והנדנדות השונות-יש לי לונה פארק בבית..
    ניסינו את הכללל כל הסבתות ניסו לעזור והרימו ידיים...
    אני כל כך דואגת זה לא נראה לי דבר טבעי....מישהי נתקלה בכזו תופעה??
    "אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא..."
11 תגובות
עמוד 1
  • אני מכירה את זה טוב מאד יש לי גם יצור כזה בבית

/link/link_through/1yg9h-101]
  • מקלחת חמה ואח"כ בקבוק ... זה מעייף אותם

• שאלה - היא כבר הוציאה שיניים? כי אצלנו למשל כשמתחילים הלילות נטולי השינה אנחנו כבר יודעים שהשיניים בדרך

• עברנו מהשהו דומה . בסביבות גיל שנה..
  • מה שאת אומרת בעצם זה שהיא ישנה 4 שעות ביום.
    אז לא, זה ממש לא תקין לילדה בת 10 חוד', ילד חייב לישון ע"מ לגדול.
    סביר להניח שמשהו מציק לה.
    היא התחילה גן חדש? מטפלת חדשה? היה שינוי שגרה כלשהו?
    כדאי ללכת לרופא להתייעץ איתו.
  • גם לי זה נשמע לא נורמלי...

אני תמיד בעד סדר יום- החל מהבוקר ועד הערב שהולכים לישון.
    בגיל שלה בהחלט צריך להיות לה סדר יום...
    אני מבינה שהיא לא הולכת למעון?
    אם את איתה בבית תנסי לאט לאט לבנות לה סדר יום..
    בגיל הזה צריכים לישון צהריים עדיין...
    אני יודעת שתינוק צריך לישון טוב במשך היום כדי שיישן טוב גם בלילה...
    בערב תנהיגי טקס שינה קבוע- מקלחת חמה וארוכה,בקבוק אולי גם לספר סיפור ואז הולכים לישון...
  • אז זהו,שהכל קרה כשהיינו בבית בסביבה הטיבעית שלה היא עדיין איתי בבית ולא יצאה למטפלת חדשה/גן חדש...
    שיניים היא הוציאה כבר,ויש לציין שכשהיא ערה היא לא בוכה או משדרת שכואב או מציק לה-היא פשוט רוצה לשחק ולהשתולל...
    במשך היום היא נורא נורא עייפה,וזה משפיע עליה- היא עצבנית,לא אוכלת ובקיצור זה מפריע לה ומשבש לה הכל..
    וזה לא שהיא מחליפה את היום בלילה ואז היה גם לי זמן קצת לנוח,היא ישנה 4-5 שעות ביממה..זה לא נראה לי הגיוני...
  • היא היתה אמורה להתחיל את הגן ביום חמישי,אבל היה עיכוב מצד הגננת והיא מתחילה יום חמישי הזה..
    מה אתן אומרות זה יעזור קצת??אני מאוד מקווה...
  • טוב אז אם את שואלת אותי זה בכלל לא הגיוני...
    את אומרת שהילדה עייפה במשך היום-למה את לא משכיבה אותה לישון??
    עוד הפעם-את צריכה להרגיל אותה לסדר יום- היא ערה משש בבוקר?? בשעה שתיים עשרה בערך,אחרי ארוחת צהריים,מחשיכים קצת את החדר והולכים לישון..
    היא אמורה לישון איזה שעתיים, ואז בשעה שמונה-אמבטיה בקבוק ולמיטה...
  • תינוק שישן צהריים עייף יותר בלילה - עובדה!!!!

תנסי - אין לך מה להפסיד!
  • אני מנסה להשכיב אותה בבוקר והיא לא רוצה,בצהריים היא לא רוצה,וגם בערב לא...
    זה לא שאני שמה אותה במיטה והיא בוכה ומתפנקת עלי-היא בוכה ובוכה ותמיד אני אומרת שהיא תרדם בסוף,אבל אחרי כמה דקות (ארוכות..)אין לי לב לתת לילדה לבכות ולדעת שזה לא עוזר-היא פשוט לא רוצה לישון...ואין סיבות מסביב שמפריעות לה,יש שקט בבית,המזגן דולק 24 שעות וממש נעים,אני מנסה להרדים אותה אחרי מקלחת חמה וארוכההההה ואחרי שאכלה טוב...בקיצור,אני לא יודעת מה לעשות?!אני מיואשת כי ניסיתי הכל,אני מודאגת כי תינוק שלא ישן זה מפריע לגדילה,כלי לדבר על זה שחסרות לי ולבעלי כל כך הרבה שעות שינה...מה עושים?!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה