אתן צובעות שיער בזמן הריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני מאמינה (לצערי הרב) באמונות טפלות - ועוד מאמי ז"ל הבנתי שאשה בהריון לא צריכה לצבוע ולספר שיער...
17 תגובות
עמוד 1
  • אין מה לפחד. לכי להסתפר ותעשי גוונים וצבעים וכל מה שבא לך.

אההה וגם אם יש לך צרבת לא אומר שהילד יוולד עם הרבה שיער, ואני כל ההריון רציתי חביתת עין ואין לאמילי שום נקודת חן בצורת ביצה!

• מותר מה יש לך תנשמי
    עשיתי גם גוונים וצבעתי תמיד אני בלונדינית

• ועוד איזה בלונדינית את נטלי.. 55555
    הכי יפה

• אמונות טפלות הן......... טפלות!

לכי להסתפר, תהני. (לא שמעתי על אמונה טפלה שאסור להסתפר ולצבוע, מה הקטע?)

• בברה"מ לפני הרבה מאוד שנים חשבו שצביעת שיער בהריון יכולה לגרום נזק לעובר בגלל החומרים כימיים שיש בצבע. זה בולשיט
    55555

• צבע שיער לא מזיק, אבל אני מבינה למה יחשבו שכן (חומרים כימיים), אבל למה לא להסתפר??

ואגב, זו לא "אמונה טפלה".
  • היי ,

אני צובעת (לא יותר מידי, פעם בחודשיים), גורם לי להרגיש מטופחת, מסודרת, אני גם מסתפרת ואפשר להיות מטופחת גם בהריון...
    אם הייתי יודעת בוודאות שזה גורם נזק לא הייתי מעיזה.

הכל בסדר.
  • אני צובעת בהריון
  • לפי דעתי אין מה לפחד!!!
    חשוב לשמור על טיפוח ולא להיות מוזנית
    יש כ"כ הרבה אמונות תפלות ושטויות על הריון שאם כל אישה תתחיל להאמין בכל היא תשתגע.
    תעשי מה שטוב לך ומה שאת שלמה איתו ואל תחשבני לאף אחד.
    אני צובעת את השיער, למרות שחמותי כל השמן אומרת שאסור.
    היא חיה בעולם של פעם....

בהצלחה!!
  • אני לא כי אני אלרגית לחמצן אז בהריון זה נורא מסוכן...

/link/link_through/1yg9h-101]
  • אני לא צבעתי את השיער בזמן ההריון
    למרות שהבנתי שיש תקפות מותר כמו שליש אמצעי
    אבל אמרתי לעצמי- למה לקחת סיכון?

• אני שמעתי רק לגבי להסתפר ולא לגבי לצבוע.

אגיד לך מה אני עשיתי. לי אין גוונים אבל אני צובעת כבר מזמן כי יש לי שיער לבן...

צבעתי פעם בחודש עד שגיליתי על ההריון (שבוע 6). מאז ועד שקיבלתי תוצאות מי שפיר (שבוע 21) לא צבעתי ולא הסתפרתי.

אחרי זה בשבוע 23 ככה הלכתי להסתפר ולצבוע - לא קשה לתאר את ההרגשה של כיף אחרי זה

• צובעת, מסתפרת...

הכל מהכל

תבלי מותק
  • אני לא הסתפרתי כשהייתי בהריון אבל המשכתי לעשות גוונים, אפילו שבוע לפני הלידה עשיתי כדי להיות יפה אח"כ וכי ידעתי שלא יהיה לי זמן בחודשים הקרובים. והרי עושים גוונים פעם ב 3- 4 חודשים
  • מתחילת הההריון צבעתי והסתפרתי
    הכל שטויות
    תהני !!!
  • שלום אני בשבוע 28 רציתי לדעת עם מותר לעשות הבהרה בשיער
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה