פרוברה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,

מישהי לוקחת את הכדור ברופברה? זה כדור שמביא את המחזור.
    התחלתי לקחת אותו אתמול 3 פעמים ביום ומהבוקר יש לי לחץ בבטן תחתונה, כאילו אני צריכה לקבל כל רגע.
    לעוד מישהי זה קרה? יכול להיות שפתאום עכשיו אני אקבל?

nashnush- מחכה גם לתשובתך
19 תגובות
עמוד 1
  • אני יודעת שאימא שלי לקחה אותו, לפני החתונה שלי, כדי לסדר את המחזור שלא יגיע לה בחתונה... כנראה שהוא לכל מיני שימושים
  • חחחחחחח איך ידעת שאני יענה
  • gals תודה!

nashnush- חיכיתי לתגובה שלך
  • כפרה עלייך, בכיף!!!!!
  • היי אני לקחתי רת הכדור פרוברה , לוקחים את הכדור הזה במשך חמישה ימים , ואם את בהריון הכדור הזה לא מזיק לעובר.
  • תודה!!!!!
    בינתיים אני מרגישה רק לחץ של מחזור, אבל ללא כאבים.
    כל פעם שאני נכנסת לשירותים אני מוכנה לראות את המחזור, אבל הוא לא מגיע, זה רק בתחושה.

nesiha- את גם לקחת 3 פעמים ביום במשך 5 ימים? גם לך הייתה הרגשה של לחץ בבטן תחתונה, כאילו צריך להגיע המחזור?

• מאמי,
    אין לך מה להיות מוכנה לראות את המחזור עד שתסיימי את הכדורים...
  • כן מאמי אני לקחתי במשך 5 ימים 3 פעמים ביום וביום ה7 אני קיבלתי מחזור, ובקשר ללחץ בבטן התחתונה לפי מה שהבנתי מהרופא זה נורמלי, כי גם לי היו כאבים בבטן התחתונה.
    מחזיקה לך מיליון
    שאת לא תקבלי
  • בנות, ביום ראשון זה היה היום האחרון שלקחתי את הכדורים. מאז יש לי כאבים בחזה ופעם בכמה שעות כאב מחזור שנעלם אחרי דקה וחצי שתיים. בנוסף, התחילו לי הפרשות שקופות.
    האם גם לכן זה קרה לפני מחזור?
    בנות רשמו לי שבכל זאת הן היו בהריון, אני זוכרת את אוצרות שלי, אז אולי גם לך זה קרה עד שגילית שאת בהריון?
    אני לא יודעת מה לחשוב. אני בטוחה שעד יום ראשון אני כבר אהיה חייבת לקבל או לא וביום שלישי יש לי כבר תור לרופא.

שיגעתי אתכן
  • לא שיגעת מאמי...
  • מה זה שיגעת אותנו חבל על הזמן, ממש נמאס לשמוע ממך....

• הי בנות! אני חדשה כאן אז זה נחמד :)

רציתי לשאול: התחלתי טיפול בלטרוזול, שכנראה לא הצליח כי הבדיקת הריון יצאה שלילית כמה פעמים... אז הרופא נתן לי את הכדורי פרוברה האלה כדי לקבל מחזור ושנתחיל שוב תהליך של לטרוזול או זריקות... העניין הוא שאני משום מה עוד רוצה לתת סיכוי שאני בהריון... כי אני מרגישה קצת תחושות וכאלו... חשבתי לחכות עוד קצת לפני שאני לוקחת את הכדורים כי שמעתי על בנות שלקחו ואז גילו שהם בהריון בעצם... מה שאני אומרת זה - אם אני באמת לא בהריון אז המחזור צריך להופיע בקרוב לבד.. לא? תודה מראש לכל העונות! ??????
  • היי אני מכירה את הפרוברה ממש טוב ולצערי זה הפך לרב פעמי ..
    פרוברה את לוקחת פעם אחת ביום במשך חמישה ימים , אחרי יומיים שלושה את אמורה לקבל ווסת.
  • לקחתי פרוברה בתחילת הריון כנראה בטעות האם זה משפיעה על ההריון?
  • היי אני לקחתי רת הכדור פרוברה , לוקחים את הכדור הזה במשך חמישה ימים , ואם את בהריון הכדור הזה לא מזיק לעובר.
    הי אם מישהי בהריון ובטעות לקחה כדור אחד של פרוברה מה קורה ? זה מסוכן ?
  • היי בנות ,
    צריכה להתחתן בקרוב המחזור לא סדיר המליצו לי לקחת את הכדור הזה .
    שהפסקתן תוך כמה זמן קבלתן מחזור?
    אני זוכרת שהגניקולוגית שלי אמרה שזה כן מזיק. ביקשה שלא נקיים יחסים. (מקווה שזוכרת נכון). לא יודעת לגבי אם את כבר התעברת לפני שלקחת את הכדור אבל לא הייתי לוקחת סיכון ומתייעצת כמובן עם גניקולוג.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה