מחזור בזמן הריון... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות יקרות שאלה לי אליכן:

האם יתכן שלמרות שקיבלתי מחזור החודש אני בהריון? יש לי איחור קל וזה בד"כ לא סביר אצלי אז יש לי הרגשה שלמרות הוסת אני בהריון...
    החודש לא קיימנו יחסים כי הייתה לי בעיה מבחינת הנידה אבל חודש שעבר הייתי בטוחה שנקלטתי ואז קיבלתי מחזור.
    האם מישהי שמעה על תופעה שכזו - "מחזור בזמן/בתחילת הריון" והאם זה חלילה מסוכן להריון?
41 תגובות
עמוד 1
  • כן, יש כזאת תופעה

• לפעמים בתחילת ההריון מופיעים דימומים קלים/ הפרשות של תחילת / סוף מחזור. זו בעצם ההשתרשות של ההריון...

בגדול הכל יכול להיות...

תעשי בדיקה בייתית

• לאשתו של בן דוד שלי היו 3 חודשים ראשונים מחזור ולכן לא ידעה שהיא בהריון וגילתה רק כי התחילה להרגיש משהו

• לי זה לא קרה, אבל לאמא שלי, בהיריון איתי זה קרה, אז גם לא היה מוניטור ואולטרסאונד כמו היום ורק בחודש שלישי רביעי משהו כזה היא גילתה שהיא בהיריון.

אני מציעה לך לעשות בדיקת דם מיד ביום ראשון בבוקר בקופ"ח שלי (לאומית) מקבלים תוצאות באותו היום אחה"צ.
  • כמו שרשמתילך בפורום השני...
    לדעתי הסיכוי קלוש אבל הכי טוב לבדוק ולהיות בטוחה  
  • לחברה מהעבודה קרה מקרה כמו שלורה סיפרה.
    רק אחרי שלושה חודשים היא גילתה את ההיריון...עד אז היו לה דימומים, היא חשבה שזה מחזור ולכן לא חשבה על היריון.

בהצלחה

• בת דודה גילתה רק בחודש ריביעי שהיא בהיריון כי הייתה מקבלת כל חודש מחזור רגיל.. ממליצה לך לעשות בדיקה ולהיות בטוחה

• /
  • תודה בנות זה באמת מעודד... הלוואי וזה זה!
    בכל אופן אם לא אקבל עד יום שני אבצע בדיקה ביתית!
    אין לי אפשרות לב. דם כי אני בחופשה בצפון ובלי הפניה;)
  • עכן לי היה ככה אני קיבלתי מחזור וכנראה שנקלתתי להריון לפני ופשוט בזמן של המחזוור היה ליבחילות וסחרחרות אז הלכתי לבית חולים וגילו שאני בהריון אבל אח"כ לצערי הרב היה לי הפלה
  • אכן יכול להיות דימום לאחר ההפריה.
    לפעמים זה מועט "ספוטינג", לפעמים כמו סוף של ווסת. בדרך כלל זה מקביל להשתרשות הביצית המופרית בדופן הרחם
  • לפעמים זה לא מחזור אלא דימום כתוצאה מהשרשה. כך שיש אפשרות שזה תחילת הריון.
    שיהיה בשעה טובה ובשורות טובות.
  • היי התחתנתי לפני 3 חודשים וקיבלתי מחזור ראשון באיחור של שבוע ויום!! כבר באתי לעשות בדיקת הריון פתאום קיבלתי.. אחרי חודש קיבלתי בידיוק ביום המשוער שאני צריכה לקבל אבל יש לי שילשולים, בחילות, וכאבי בטן חזקים האם אני בהריון?
  • כהן יקרה

לצערי לא ניתן לענות על השאלה כזו לפי נתונים אלו. עלולים להיות סמפטומים של הריון, או של מחלה ויראלית.
    על מנת לדעת האם בהריון או לא, ניתן לעשות בדיקה ביתית או לחלופין בדיקת דם.
    אלו הדרכים היחידות לדעת בוודאות.
    שכן גם הדימום במקרים מועטים מתרחש למרות שהתרחשה הפריה.

בשורות טובות!
  • היי יש לי שאלה אליכן ואשמח אם תוכלו לענות לי עליה.
    ילדתי לפני שנה ואחרי הלידה המחזור חזר להיות סדיר כל חודש בזמן.
    החודש הקדים לי המחזור בחמישה ימים הוא התחיל חלש רק בניגוב וממש קצת על הפד יום אחרי היו דימומים יומיים כמו מחזור ולאחר מכן נחלש והמשיך עוד יומיים ואז היה ממש קצת כמו הסוף של המחזור ורוד חום.
    מאז תחילת המחזור ועד לסיום עברו תשעה ימים.
    יום אחרי הסיום היו לי שילשולים במשך כך היום ויום למחרת כאילו לא היו.
    מישהי חוותה משהו דומה או יודעת מה זה יכול להיות?
  • היי יש לי שאלה אליכן ואשמח אם תוכלו לענות לי עליה.
    ילדתי לפני שנה ואחרי הלידה המחזור חזר להיות סדיר כל חודש בזמן.
    החודש הקדים לי המחזור בחמישה ימים הוא התחיל חלש רק בניגוב וממש קצת על הפד יום אחרי היו דימומים יומיים כמו מחזור ולאחר מכן נחלש והמשיך עוד יומיים ואז היה ממש קצת כמו הסוף של המחזור ורוד חום.
    מאז תחילת המחזור ועד לסיום עברו תשעה ימים.
    יום אחרי הסיום היו לי שילשולים במשך כך היום ויום למחרת כאילו לא היו.
    מישהי חוותה משהו דומה או יודעת מה זה יכול להיות?
    יהיה לך קל יותר לקבל מענה אם תעלי שאלה בשרשור נפרד בפורום (:
  • היי היה לי איחור של שבועיים . עשיתי בדיקה ביתית יצא לי חיובי יום לאחר מכן קיבלתי מחזור זה הגיוני ???? ויומיים של ווסת עשיתי שוב בדיקה יצא פס חזק פס חלששש האם זה הריון ???????
  • היי היה לי איחור של שבועיים . עשיתי בדיקה ביתית יצא לי חיובי יום לאחר מכן קיבלתי מחזור זה הגיוני ???? ויומיים של ווסת עשיתי שוב בדיקה יצא פס חזק פס חלששש האם זה הריון ???????
    ואוו בדיוק כמוני ואני נורא מבולבלת - עשית בדיקת דם ?
  • ערב טוב!
    אתמול עשיתי בדיקה ביתית בערב יצאו שני פסים הפס המעיד על הריון יצא חלש יותר
    היום בבוקר חזרתי על הבדיקה ויצא אותו דבר
    בצהריים קיבלתי מחזור שהתחיל בשיטפון משהו שלא קורה בדרך כלל
    יש הריון קרה משהו אחר?
  • עכן לי היה ככה אני קיבלתי מחזור וכנראה שנקלתתי להריון לפני ופשוט בזמן של המחזוור היה ליבחילות וסחרחרות אז הלכתי לבית חולים וגילו שאני בהריון אבל אח"כ לצערי הרב היה לי הפלה
    זה הגיוני גם שיש תופעות של מחזור?
  • שאלה לי אליכן.
    הוסת האחרונה שלי הייתה ב14.8. שכבתי עם מישהו ב7.9 שלפי המחזור הסדיר שלי זה אמור להיות תאריך הביוץ. לקחתי פוסטינור לאחר 3 ימים וב10.9 שכבנו שוב בלי אמצעי מניעה. ב15.9 קיבלתי מחזור שנמשך ארבעה חמישה ימים אבל עכשיו אני כבר יומיים עם בחילות ותחושת עייפות וכאבי בטן. יש סיכוי שאני בהיריון?
  • שאלה לי אליכן.
    הוסת האחרונה שלי הייתה ב14.8. שכבתי עם מישהו ב7.9 שלפי המחזור הסדיר שלי זה אמור להיות תאריך הביוץ. לקחתי פוסטינור לאחר 3 ימים וב10.9 שכבנו שוב בלי אמצעי מניעה. ב15.9 קיבלתי מחזור שנמשך ארבעה חמישה ימים אבל עכשיו אני כבר יומיים עם בחילות ותחושת עייפות וכאבי בטן. יש סיכוי שאני בהיריון?
    לא יודעת אבל את בטח לא מבריקה (בלשון המעטה) אם עשית את אותה טעות פעמיים
  • לא יודעת אבל את בטח לא מבריקה (בלשון המעטה) אם עשית את אותה טעות פעמיים
    למה ככה לענות?
  • חבר שלי גומר בפנים והייתי בטוחה שזה הריון היו את רוב הסימנים בדיקה שלילית וקבלתי מחזור הגיוני להריון?
  • שלום עשיתי בדיקה יצא חיובי ולאחר כ 13 יום של איחור במחזור קיבלתי מחזור
    בדרך כלל המחזור שלי חלש ונמשך 3-4 ימים וכבר ביום ה 3 זה ממש טיפות( דרך אגב הרופא אחרי בדיקות שעשיתי אמר שכל אחת והגוף שלה וזה בסדר שהמחזור שלי חלש ובלי כאבים)
    אבללל הפעם הזאת אחרי איחור של 13 יום קיבלתי מחזור כואבבב ואין הרבה זרימה אבל זה בא בבום נפילה.היום אני ביום ה 4 וזה עדין וכואב בלי נורופן הכאב לא נעים ואני לא רגילה למחזור כזה.
    יכול להיות שזה הריון?
  • היי אני עשיתי בדיקת ביתית יצא פס אחד חלש עשיתי בדיקת דם יצא בטא נמוך רופאת משפחה אמרה שזה לא תשובה חד משמעית
    וקיבלתי מחזור באיחור
    למישהי קרה וזה בסוף היה הריון ?
  • היי אני עשיתי בדיקת ביתית יצא פס אחד חלש עשיתי בדיקת דם יצא בטא נמוך רופאת משפחה אמרה שזה לא תשובה חד משמעית
    וקיבלתי מחזור באיחור
    מה התשובה של הבטא שיצא לך?
    <7?
  • מה התשובה של הבטא שיצא לך?
    <7?
    מישהי יודעת על תוצאת בטא 7> ?
    האם זה הריון או לא?
  • היי,ילדתי לפני שנה בערך הנקתי רק ביומיים הראשונים אחרי הלידה ומאז תמל. המחזור שלי הסתדר למרות שאני עם שחלות פוליצסטיות. אני ובן זוגי מנסים שוב להיקלט .כשבועיים שלוש היו לי בחילות חולשה עייפות כללית וכאבים הפטמות לפעמים יצא גם טיפה מזכירה חלב עשיתי בדיקת הריון בערב יצא לי שלילי עשיתי עוד בדיקה בבוקר יצא לי פס דק שלילי ופס חלש נוסף לאחר כמה ימים הקדים לי המחזור ביומיים ביום הראשון היו כאבים וגם רק בניגוב עם הפרשה שקופה ביום השני היה מחזור קצת יותר חזק וביום השלישי והרביעי ממש חלש יותר לכיוון הוורוד חחיבת לציין שביומיים הראשונים היו לי גם קרישי דם .האם יש עדיין סיכוי שאני בהריון? מרגישה דיי אותו הדבר כמו שהרגשתי לפני המחזור ..
  • שלום רב השמח לעזרה עש לי ווסת סדירה היתה ב18.11 היה לי איחור עד 15.12 ובערב הופיע כתם חום ולמחרת היה דימום כמו וסת עשיתי בדיקת ביתית יצא חלש ובדיקת דם בטא תוצאה של 5 ויש לי מלא סימנים של עייפות שתן כל חצי שעה האם זה יכול להיות הריון השמח לעזרה
  • שאלה לי אליכן.
    היי מה בסוף את בהריןן?
  • היי שלום, קיימתי יחסי מין ביום הביוץ והמחזור הקדים לי בשלושה ימים אבל המחזור ממש כואב לי כאבי גב בטחון הקאות כאבי ראש עייפות ובא לי לישון הרבה , האם אני בהיריון ?

• לפעמים בתחילת ההריון מופיעים דימומים קלים/ הפרשות של תחילת / סוף מחזור. זו בעצם ההשתרשות של ההריון...

בגדול הכל יכול להיות...

תעשי בדיקה בייתית

קרה לי משהו מוזר עשיתי בדיקה הריון יצא חיובי ואחרי זה קבלתי מחזור
  • היי שאלה
    קיבלתי מחזור רגיל ב18.9 וגם כשסיימתי המשיכו לי כאבים בבטן תחתונה באים והולכים עד עכשיו ובנוסף החזה עדיין נפוח ומלא סחרחורות
    יש מצב שזה הריון? בדיקה ביתית תעזור לבדוק????
    וקיבלתי מחזור באיחור
    לי זה קרה בדיוק אותו כמוך אבל לצערי לא הריון כי הבטא נמוך 5 זה לא הריון
  • מישהי יודעת על תוצאת בטא 7> ?
    האם זה הריון או לא?
    עם רק זה מעל 25 זה הריון בטא
  • קרה לי משהו מוזר עשיתי בדיקה הריון יצא חיובי ואחרי זה קבלתי מחזור
    בדיקה בתית לא הכי אמינה תעשי בדיקה דם הכי אמין
  • היי שאלה
    קיבלתי מחזור רגיל ב18.9 וגם כשסיימתי המשיכו לי כאבים בבטן תחתונה באים והולכים עד עכשיו ובנוסף החזה עדיין נפוח ומלא סחרחורות
    הכי בטוח בדיקה דם הכי אמין
  • ואי אני באותו מצב שלך עשיתי היום בדיקה של בלו הזה
    שמתי 5 שניות הוצאתי לא עבד החזרתי לעוד שניה סידרתי שמתי על הרצפה יצא חיובי !!!
    כעבור שעה שעתיים קיבלתי מחזור כבד ויש לי כאבי גב כאילו משאית עברה עלי כואבים למטה ממש זה הריון או לא לא הבנתי???
  • היי שאלה
    חחח אימלה קיבלתי מחזור גם בתאריך הזה ??????
    ואני על בדיקה חיובית מהבוקר אבל עם מחזור!!
  • לאשתו של בן דוד שלי היו 3 חודשים ראשונים מחזור ולכן לא ידעה שהיא בהריון וגילתה רק כי התחילה להרגיש משהו

אפשר לבדוק את זה עם בדיקה ביתית? או זה מתקדם מידי וצריך בדיקת דם?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה