מחזור בזמן הריון... - הריון ולידה

• בנות יקרות שאלה לי אליכן:

האם יתכן שלמרות שקיבלתי מחזור החודש אני בהריון? יש לי איחור קל וזה בד"כ לא סביר אצלי אז יש לי הרגשה שלמרות הוסת אני בהריון...
    החודש לא קיימנו יחסים כי הייתה לי בעיה מבחינת הנידה אבל חודש שעבר הייתי בטוחה שנקלטתי ואז קיבלתי מחזור.
    האם מישהי שמעה על תופעה שכזו - "מחזור בזמן/בתחילת הריון" והאם זה חלילה מסוכן להריון?
17 תגובות
עמוד 1
  • כן, יש כזאת תופעה

• לפעמים בתחילת ההריון מופיעים דימומים קלים/ הפרשות של תחילת / סוף מחזור. זו בעצם ההשתרשות של ההריון...

בגדול הכל יכול להיות...

תעשי בדיקה בייתית

• לאשתו של בן דוד שלי היו 3 חודשים ראשונים מחזור ולכן לא ידעה שהיא בהריון וגילתה רק כי התחילה להרגיש משהו

• לי זה לא קרה, אבל לאמא שלי, בהיריון איתי זה קרה, אז גם לא היה מוניטור ואולטרסאונד כמו היום ורק בחודש שלישי רביעי משהו כזה היא גילתה שהיא בהיריון.

אני מציעה לך לעשות בדיקת דם מיד ביום ראשון בבוקר בקופ"ח שלי (לאומית) מקבלים תוצאות באותו היום אחה"צ.
  • כמו שרשמתילך בפורום השני...
    לדעתי הסיכוי קלוש אבל הכי טוב לבדוק ולהיות בטוחה  
  • לחברה מהעבודה קרה מקרה כמו שלורה סיפרה.
    רק אחרי שלושה חודשים היא גילתה את ההיריון...עד אז היו לה דימומים, היא חשבה שזה מחזור ולכן לא חשבה על היריון.

בהצלחה

• בת דודה גילתה רק בחודש ריביעי שהיא בהיריון כי הייתה מקבלת כל חודש מחזור רגיל.. ממליצה לך לעשות בדיקה ולהיות בטוחה

• /
  • תודה בנות זה באמת מעודד... הלוואי וזה זה!
    בכל אופן אם לא אקבל עד יום שני אבצע בדיקה ביתית!
    אין לי אפשרות לב. דם כי אני בחופשה בצפון ובלי הפניה;)
  • עכן לי היה ככה אני קיבלתי מחזור וכנראה שנקלתתי להריון לפני ופשוט בזמן של המחזוור היה ליבחילות וסחרחרות אז הלכתי לבית חולים וגילו שאני בהריון אבל אח"כ לצערי הרב היה לי הפלה
  • אכן יכול להיות דימום לאחר ההפריה.
    לפעמים זה מועט "ספוטינג", לפעמים כמו סוף של ווסת. בדרך כלל זה מקביל להשתרשות הביצית המופרית בדופן הרחם
  • לפעמים זה לא מחזור אלא דימום כתוצאה מהשרשה. כך שיש אפשרות שזה תחילת הריון.
    שיהיה בשעה טובה ובשורות טובות.
  • היי התחתנתי לפני 3 חודשים וקיבלתי מחזור ראשון באיחור של שבוע ויום!! כבר באתי לעשות בדיקת הריון פתאום קיבלתי.. אחרי חודש קיבלתי בידיוק ביום המשוער שאני צריכה לקבל אבל יש לי שילשולים, בחילות, וכאבי בטן חזקים האם אני בהריון?
  • כהן יקרה

לצערי לא ניתן לענות על השאלה כזו לפי נתונים אלו. עלולים להיות סמפטומים של הריון, או של מחלה ויראלית.
    על מנת לדעת האם בהריון או לא, ניתן לעשות בדיקה ביתית או לחלופין בדיקת דם.
    אלו הדרכים היחידות לדעת בוודאות.
    שכן גם הדימום במקרים מועטים מתרחש למרות שהתרחשה הפריה.

בשורות טובות!
  • היי יש לי שאלה אליכן ואשמח אם תוכלו לענות לי עליה.
    ילדתי לפני שנה ואחרי הלידה המחזור חזר להיות סדיר כל חודש בזמן.
    החודש הקדים לי המחזור בחמישה ימים הוא התחיל חלש רק בניגוב וממש קצת על הפד יום אחרי היו דימומים יומיים כמו מחזור ולאחר מכן נחלש והמשיך עוד יומיים ואז היה ממש קצת כמו הסוף של המחזור ורוד חום.
    מאז תחילת המחזור ועד לסיום עברו תשעה ימים.
    יום אחרי הסיום היו לי שילשולים במשך כך היום ויום למחרת כאילו לא היו.
    מישהי חוותה משהו דומה או יודעת מה זה יכול להיות?
  • היי יש לי שאלה אליכן ואשמח אם תוכלו לענות לי עליה.
    ילדתי לפני שנה ואחרי הלידה המחזור חזר להיות סדיר כל חודש בזמן.
    החודש הקדים לי המחזור בחמישה ימים הוא התחיל חלש רק בניגוב וממש קצת על הפד יום אחרי היו דימומים יומיים כמו מחזור ולאחר מכן נחלש והמשיך עוד יומיים ואז היה ממש קצת כמו הסוף של המחזור ורוד חום.
    מאז תחילת המחזור ועד לסיום עברו תשעה ימים.
    יום אחרי הסיום היו לי שילשולים במשך כך היום ויום למחרת כאילו לא היו.
    מישהי חוותה משהו דומה או יודעת מה זה יכול להיות?
    יהיה לך קל יותר לקבל מענה אם תעלי שאלה בשרשור נפרד בפורום (:
  • היי היה לי איחור של שבועיים . עשיתי בדיקה ביתית יצא לי חיובי יום לאחר מכן קיבלתי מחזור זה הגיוני ???? ויומיים של ווסת עשיתי שוב בדיקה יצא פס חזק פס חלששש האם זה הריון ???????
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה