חדשה כאן.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בנות,

עד עכשיו הייתי צופה מהצד, הגיע הזמן לפרוק ולשתף. זה מאוד עוזר לפרוק מול בנות שלא מכירות/שופטות אותי, בנוסף עוברות את אותו תהליך.
    אז.. אחרי 5 הזרעות עברתי לIVF אני בת 34 ללא ילדים ומנסים שנה (בשבילי זה מרגיש המון זמן), אני רגילה לשלוט במה שאני רוצה ופה זה חוסר אונים :(
    בשלשי שעבר הייתה לי החזרה של 2 עוברים 4 תאים (שאיבה 14, הפריות 11, עוברים 10). אמרו שהעוברים בסדר ושעשו איקסי. לא ממש פרטו לגבי איכות/שברים ולא לגבי למה עשו איקסי וזה די מעצבן!!
    אז אני 8 ימים אחרי ההחזרה ויום ראשון 23/10 בדיקת דם (נראה כמו נצח!)
    לבעלי מורפולוגיה 4% ותנועה 38% ואני פוליציסטית.
    כרגע אני עם בטן שנראית חודש רביעי ומעבר לכך לא מרגישה כלום :(
    אין לי מושג איך אתמודד אם התשובה תהיה שלילית, זה נראה לי כמו סוף העולם!!!
    חג שמח לכולן ואמן וכולנו נהיה מעוברות בקרוב.
30 תגובות
עמוד 1
  • היי חמודה קודם כול בהצלחה לך בטיפול..לי החזירו היום רק עובר אחד בן 2 תאים רק אז לי הסיכויים יותר קלושים משלך להצלחה (אבל אמרו לי אשה שילדה בעבר יש לה יותר סיכויים להצלחה מאשר אשה שלא ילדה ולי יש כבר ילדה אחת מהפריה בת שנתיים) אצלי אין שום בעיה הבעיה היא אצל בעלי אחוז הזרע שלו 0.6 ולנו עושים רק איקסי כי הזרעונים לו חצי מתים כולם..גם הבת שלי שבתמונה היא מאיקסי..לא מבינה מה רע באיקסי? בכול אופן שיהיה לכולנו בהצלחה..ואנחנו כאן לתמוך אחת בשניה..
    [url=http://www.familylobby.com]

[url=http://en.picjoke.net]
  • איזו מתוקה הבת שלך! היא מהפרייה ראשונה?
    ממש מרגיע להיות כאן :)
    יש לי 2 שאלות:
    1. איך עבר לך היום אחרי השאיבה? לי היה סיוט!! הקאתי כל היום, כל חצי שעה (מה שנכנס יצא..).
    2. ההחזרה הייתה ב-11.10 (יומיים אחרי השאיבה) ובאותו יום לקחתי אוביטרל לתמיכה. אמרו לי לבוא לבדיקת דם ב23.10. האם זה תקין? (בדר"כ זה 14 יום אחרי אוביטרל).
  • שושה, ראשית אני רוצה לאחל לך שהות קצרצרה פה בפורום, אמן והטיפול הזה יהיה המנצח ותזכי להריון החודש, אגב גם הבדיקת דם שלי באותו יום ב 23.... גם לאחר החזרת 2 עוברים...

ניתן להרגיש דרך המילים שלך את הכמיהה למתנה שכולנו מייחלות לה ואת הפחד שלך מתשובה שלילית חלילה, בא לי רק לחבק אותך...
    " אין כישלון הנחשב לכישלון, אלא אם כן נכשלת בלהמשיך לנסות..."
  • היי מאמי

1) שלשום הייתה לי שאיבה ואת האמת שהתעוררתי מההרדמה הרגשתי כאילו דחפו בי חומר אשקרה מנה של סוס 3 שעות הייתי עם סחרחורות לא יכולתי לקום וללכת..מזל שבעלי היה איתי..והכי קטע חרי הגהנום שעברתי בישרו לי שנשאבו רק 5 בייציות.. והייתה רק הפריה אחת והיום החזירו לי את האחד הזה שהוא התחלק רק ל 2 תאים אבל לפי כול הבדיקות הבלוסטוציסט הזה ממש יפה בלי שברים..הבעיה היא שאני כרגע עם כאבים אייומים בחניכיים יש לי מוגלה שם ועוזר לי רק נורופן ואסור לכחת נורופן בהריון אבל אני לוכחת כי בכאבים כמו שיש לי ממש כבר לא אכפט לי מה יהיה רק להעביר את הכאב אני מטפסת פה על קירות..יום שישי יש לי טור לרופא שיניים פרטי ניראה מה הוא יוכל לעשות בהתחשב לזה שאני אחרי החזרה..

2)לא בנתי למה נתנו לך אוביטרל לתמיכה? אני לכחתי אוביטרל יומייםלפני השאיבה כי הוא גורם לביוץ תוך 36 שעות..מה גם שהאוביטרל יכול להטעות אותך בבדיקה להריון כי עם למשל סתם תעשי עכשו בדיקה בייתית היא תראה לך 2 פסים יפייפים וזה לא אור שאת בהריון זה מהאוביטרל..
    [url=http://www.familylobby.com]

[url=http://en.picjoke.net]
  • שיר.. וואווו ממש קראת אותי, אני כמהה למתנה הזאת כבר 4 שנים (למרות שמנסים רק שנה). כולם מסביבי משפחה וחברים יודעים כמה אני רוצה!!!!
    אנחנו ממש באותה סירה 2 עוברים והפרייה ראשונה.
    חושבות רק חיובי!! זה חייב לקרות!

אנדריי המתוקה
    תודה על התשובות המהירות. אני חושבת שאין נוסחא מנצחת וגם אם זה עובר אחד אבל שהתפתח יפה זה יכול להיות יותר טוב משניים שאין לך מושג איך יתפתחו..
    מאחלת לך המון הצלחה מכל הלב! ושיהיו לכולנו בשורות טובות. כמו החלום שהתגשם וגלעד שליט חזר הבייתה :)
    לגבי האוביטרל- שאלתי את הרופא למה רשם לי 2 כי אחד לקחתי לביוץ, א הוא אמר תקחי ביום של ההחזרה לתמיכה נוספת (לוקחת גם אנדרומטין 3 פעמים ביום).
    לכן אני לא עושה בדיקה ביתית, אבל חושבת שביום ראשון התוצאה עדיין תושפע מהאוביטרל.
  • שושה היקרה, קודם כל ברוכה לפורום וגם אני מקווה ששהותך כאן קצרה.
    כמו ששיר המדהימה אמרה (שיר, ריגשת אותי עד דמעות עם קבל הפנים החמה שהפגנת), זה פורום של בנות מקסימות אחת אחת, ממכר עד אישפוז בכפיה וכמובן שכולנו כאן באותה הסירה.

את תביני מהר שכולנו כאן אחת בשביל השניה וכולנו מייחלות ליום הזה שנתבשר חיובי!
    אז קבלי ממני חיבוק ענק ועד שלא יוכח אחרת, את בהריון!
  • אמרתי לך שהן מדהימות...

וואי התבלבלתי בתאריך של בדיקת הדם, שלי ביום ראשון שבוע אחרי ב30/10.... לא יודעת למה חשבתי ב-23
  • שושה הבדיקה בתאריך הנכון , 12 יום אחרי ההפריה- כך צריך להיות...
    לגבי השאיבה, לי לא היו את התופעות שלך פרט לכאבים חזקים בהתחלה... אבל זה לגמרי נורמלי... ההקאות זו תגובה של ההרדמה, הרבה מגיבות כך, לי היו בחילות מטורפות אז באינפוזיה קיבלתי כבר מראש תרופה נגד בחילות והקאות...

רציתי לשאול אותך, אחרי ההחזרה סבלת מכאבי בטן? כי לי יש כאבים כמו לפני מחזור אחרי ההחזרה ועד היום (לפני יומיים הייתה ההחזרה ) מעניין אותי אם זו תופעה נורמאלית.... התחושה היא נוראית כאילו אני צריכה לקבל כל רגע... (ברור לי שזה לא יקרה, לא עכשיו בכל אופן)

לגבי העניין עם האיקסי, כנראה שחשבו שהזרע לא יכל להפרות בכוחות עצמו (עפ הנתונים של הזרע) ולכן עשו איקסי בכדי לוודא שתהיה הפריה.
    לי נשאבו 20, הופרו 14, עוברים 10.... כולם באיקסי....
    למה זה כל כך מטריד אותך ?
  • ברוכה הבאה לשהות ממש ממש קצרה
    כמו ששיר כתבה הפורום ממכר בצורה בלתי רגילה ( יותר משוקולד )
    תחשבי חיובי ואמן ותהייה תשובה חיובית בעןד מספר ימים,
    גם אני עברתי שאיבה והחזרה לפני חודש בפעם הראשונה בחיי אך ללא הצלחה .
    אני מאחלת לך המון המון הצלחה
  • שושה היקרה,
    תחשבי חיובי ומה שלא יהיה תמיד תהיה עם הראש למעלה, חדורת מוטיבציה ואמונה שאוטוטו זה הולך לקרות !!!!!

לי יש ילדה בת 4 מהריון טבעי לחלוטין
    ותאומים בני חמישה חודשים מהפרייה
    (אין לנו שום בעיה!!! זה פשוט לא נקלט!!!)
    עברתי 2 סבבים של שאיבות/הפריות והתאומים שלי הם מוקפאים של הסבב השני, היו מוקפאים 4 חודשים כי החלטתי לקחת פסק זמן ולחזור על כוחות מוחדשים....ברוך השם זה הצליח!!!

מאחלת לך המון בהצלחה!!!!
    וכמובן לכל הבנות!!!!!
  • שירשיר , איזה יופי.... איך זה לגדל תאומים? בטח טירוף לא?!
    ספרי קצת...

• ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
  • טוב אתן אלופות, איזה אנרגיות טובות יש כאן :)
    הלוואי וכולנו נפתח בקרוב הודעה של "אני בהיריון" אחת אחרי השנייה! לבנות כאלה מדהימות זה חייבת לקרות!

קרן- חיבוק ענק חזרה!!!
    שיר 26- בוקר טוב גם לך :) אני מאלה שאוהבות לישון וצריכה את ה-8.5 שעות ליקיצה טבעית. לגבי ההחזרה- קמתי מאושרת מהשאיבה ללא כאבים מיוחדים ובגלל שקראתי שצפויים לי כאבים (ואני לא אוהבת לסבול..) אז לקתי מהאחות את האופטלגין נוזלי. כך שלא היו לי כאבים רק הקאות. זה היה יום שחור ויהיה לי מאו קשה אם אצטרך לחזור על שאיבה פעם נוספת.
    כמה ימים אחרי היו קצת מיחושים בבטן ובטן מאוד קשה. תחושת עיקצוצים ומתיחות ויחסית הרבה התעטשויות ועייפות. היום 9 ימים אחרי ההחזרה אין לי תופעות לוואי, הבטן נהייתה רכה אבל עדיין נפוחה במיוחד.
    מחכה ליום ראשון ואין ספק שהזמן לא עובררר! אני ממליצה לך לתכנן משהו כל יום כדי להעביר את הזמן. אני התחרפנתי בגלל החגים.
    שירשיר- כ"כ שמחה בשבילך! זה מושלםםםם. החלום שלי זה תאומים, הייתי מוכנה לעשות הכל בשביל זה. בכל מקרה יהיה לי קשה כי אצטרך לתקתק אותם (בגלל הגיל). מאחלת לך המון נחת! זה 2 בנים? כמה קפואים החזירו לך?
    אם חס וחלילה לא יסתדר בהפרייה ראשונה ויהיו לי קפואים אז אצטרך גם לחכות חודשיים?
    מייקינג בייבי 2- תודה רבה על התשובה. שיהיה המון המון הצלחה. זה די מעודד אחרי שיש לך ילד אחד כי אתה יודע שהגוף שלך יכול להכיל היריון. לא?
  • ללבית- ספרי קצת.. איפה עברת הפרייה? למה לא הצליח? אני מניחה שאת מחכה למחזור הבא! שיעבור לך מהרררררררררר ופעם הבאה תהיה מנצחת!

שיר- לגבי שאלתך על האיקסי. מקריאה של חומר באינטרנט הבנתי שיש סיכוי ליותר הפלות או מומים ויותר בעייתי להקפיא.
  • שושה, החששות שלי מהאיקסי היו גרועות משלך, תאמיני לי... נכנסתי לסרטים סתם!
    על כולם עשו לך איקסי? לי כן...

לאחר התייעצות עם מספר רופאים, זה סתם בולשיט... יש מחקרים לכאן ולכאן ושום דבר לא מוכח! בעניין המומים הסבירות זהה לאלו המשיגות הריון טבעי, וחוץ מזה, שאת עושה המון בדיקות במהלך ההריון אשר נועדו לשלול בעיות מהסוג הזה....
    הדבר היחידי שקצת מבאס באיקסי , שאכן הסיכויי להפלות בשליש הראשון של ההריון גבוה מעט יותר מאשר הפריה רגילה או הריון טבעי...

בקיצור אל תחשבי על זה בכלל.... בואי נחכה ל- 23 ונקווה לבשורות משמחות...
  • שיר שמחה לשמוע שלא הכל נכון!
    מחכה ליום ראשון בטירוףףף. עכשיו אני מחכה גם לתשובות שלכן אז נעביר את הזמן יחד :)
    דרך אגב למה יש יותר סיכוי להפלות באיקסי? מה הסיבה?
  • האמת, שאין לי מושג! משתדלת לא לחשוב על זה יותר מידי, גם אין כל כך מה לעשות נגד זה...
  • שושה
    יש לי 2 בנות מהריונות טבעיים לחלוטין
    לפני שנתיים היה לי הריון מחוץ לרחם זה היה פשוט נורא כאבים בלתי אפשרי אישפוז וזריקה להפלה ועוד שבוע בבית נוראי וקשה .
    ומאז ללא הצלחה לפני 10 חודשים עשיתי צילום רחם והכל תקין לאחר מספר חודשיים של מעקב זקיקים התחלנו להזרעות גם הזרע לפני הרןפא מעולה
    עשינו 3 הזרעות 3 טבעיות ואחת עם גונל פ אח"כ הרופא שלי היה בחול חודש ובסוף אוגוסט התחלתי טיפול הפרייה IVF טיפול ארוך מהיום ה21 למחזור הזרקתי דדקפטיל אח"כ לאחר קבלת וסת גונאלנ פ כאן הייתה לי הסתבכות רצינית מספר ימים הזרקתי לא נכון , אח"כ עברתי למנופר ולבסוף ב19.9 עברתי שאיבה באסותא
    נשאבו 19 ביציות , לאחר יום היו 6 עוברים החזרתי 22. 9 2 עוברים בעלי 8 תאים
    במשך שבועיים השתמשתי בנרות לנרתיק לתמיכה .
    והסוף יודע הייתה בטא 43 וא"כ ירדה ל7 הריון כימי .
    עברתי ימים קשים של בכי אך למזלי בעלי מעודד בלי סוף וגם הרופא שלי .
    קבלתי וסת לפני שבוע ומחכה לפעם הבא בטח לא החודש בגלל הזריקות אי אפשר חודש אחרי חודש.

יצא ארוך
  • לגדל תאומים זה לא פשוט, במיוחד שיש עוד ילדה בבית שזקוקה להמון תשומת לב ...עם כל האושר שבדבר ההתחלה היתה דיי קשה, צריך תמיד עוד זוג ידיים לעזרה, אחרי שמגדלים תינוק אחד מרגישים כמה לגדל שניים יחד זה קשה פי 10 אבל לאט לאט מתרגלים וזה הופך לשיגרתי כמו כל דבר אחר. זה כיף לגדל שניים יחד, לראותץ איך שניהם מתקדמים ועושים דברים...אושר ענקי !!!!
    מדובר בבן +בת
    החזירו לי 3 קפואים, 2 נקלטו
    אם טיפול עם טריים לא מצליח מחזירים מוקפאים, אני חיכיתי 4 חודשים מתוך בחירה, רציתי קצת לנוח מכל התהליך הזה...נסענו לטיול משפחתי בארה"ב וכשחזרנו החזרנו אותם וב"ה זה עבד!!!
    אבל אפשר לחכות חודש. כבר רשמתי פה לא רק פעם אחת שלדעתי עדיף טיפול במוקפאים , למרות שאומרים שהסיכויים להיקלט קטנים יותר - הגוף לא עובר טראומה של שאיבה וגירוי של השחלות וכאילו יותר נינוח להיקלט להריון...אצלי לפחות זה עבד ובגדול, זכיתי בשתי מתנות מופלאות
    בהצלחה !!!!!
  • איזה כיףףףףף זה נשמע... ומפחידדדדד לא פחות!!!
    רציתי תאח'לס להחזיר אחד אבל הרופא המליץ על שניים בכדי להגדיל את הסיכויים להריון... וואי וואי זה ילד ראשון אצלנו, אני לא מצליחה לדמיין את עצמי עם 2 נראה לי בלתי אפשרי.... אבל אין ספק שזו שמחה כפולה ומה שבא ברוך הבא וברוך ה'.... רק שיהיה משהו כבר....
  • שירשור איזה כיף אני מוכנה להקלט עם תאומים , הפעם הבאה שלי היא עם קפואים
    אשמח לשמוע על התהליך ההחזרה של המוקפאים עוד לא הייתי אצל הרופא רק ביום שני
    האם שוב צריך להזריק ?
  • שושה שלום לך, המדהימות כאן עשו לך קבלת פנים ואני מצטרפת אליהן ,אז ברוך הבא לפורום "ההורמונליות " מקווה שנעבור כולנו דירה בקרוב מאד.

אז אני בת גילך לערך, ואנחנו גם מנסים שנה וקצת, אצלנו לא מצאו משהו שעכול להצביע כבעיה ,אני בעלת רחם כפול עם צוואר אחד, ואצל בעלי הזרע תקין-הם לא טרזנים אבל אפשר להקלט להריון, עברנו שני הזרעות ובחמישי שעבר עברתי שאיבה (10 ביציות ,7 הופרו, 2 הוחזרו עם חלוקה של שמונה תאים ) ההחזרה היתה יום ראשון אז בדיקת הדם שלי ב28 בע"ה .

אני כ"כ מזדהה איתך שצריך לתקתק אותם בגלל הגיל כי רציתי להיות אמא צעירה ולשלוח ילד לצבא בגיל 60 !!!
    כולנו באותה הסירה מחשש לבדיקת דם הגורלית הזו שתשנה לנו את החיים!!!

ונשאר לך עוד שלושה ימים ,וזה קטן עלייך אוטוטו זה מגיע והתוצאה תהיה חיוביות !!!
  • הי שושה,

לפני הכל, מאחלת לך מכל הלב שהשהות שלך כאן תהיה קצרצרה וביום א הקרוב תקבלי בשורות משמחות.
    אני מאוד מבינה לליבך, אני קרובה לגיל שלך (כמעט 32) ומכירה את הלחץ והכמיהה לילד משלך....
    כמוך, גם אני פוליציסטית אבל לא זקוקה להפריה, רק הזרעה כדי להגדיל את הסיכויים.
    לפי מה שאני מבינה (לא מבינה גדולה בIVF) העוברים שהחזירו לך יפים ולכן יש סיכויים טובים להריון.
    מאחלת לך המון הצלחה ותעדכני ביום א מה התוצאות
    ליאת
  • וואוווווווווו באמת קבלת פנים מהסרטים!!! אנחנו לא מכירות "הרבה זמן" וכבר אני מאחלת לכן את מה שאני מאחלת לעצמי.
    אורי -שיהיה לך המון הצלחה ויאללה אוטוטו תתגעגעי לשינה טובה
    פעם ראשונה שאני שומעת על רחם כפול. כמה נשי ומדהים!

שירשיר- אני מצטרפת לשאלה של ללבית ואשמח לשמוע על התהליך.
    אני פוליציסטית כך שחייבת זריקות על מנת לגדל זקיקים. האם נדרש בתהליך הזה?
    אני חייבת לאמר לך שנתת לי עוד כוח לטיפול הבא (שכמובן שאמן ולא אצטרך).
    ברור לי שתאומים זה טירוף ובח עם עוד ילד בבית, אבל אני ללא ילדים ובכל מקרה אנסה להיכנס להירון פעם שנייה מהר מאוד. לגדל ילדים בהפרש של שנה וקצת זה יותר קשה מתאומים.

שיר 26- עשית את הבחירה הנכונה לדעתי. עדיף 2!!!
  • כןןןן, רק מקווה שאכן יצא מזה משהו...
  • ליאת- סורי בטעות לא ראיתי את ההודעה שלך
    תודה על העידוד ומאחלת לך גם בשורות טובות ומהירות
    ההזרעות עברו לי די בקלות.. בהפרייה התהליך יותר ארוך ולא נעים, שלא לדבר על השאיבה. אבל זה שווה הכל!!!!!!

שיר אני כבר הגעתי למצב שאולי אתאכזב אם זה יהיה אחד אבל אני סתם מבלבלת ת'מוח בטח אהיה הכי מאושרת בעולםםםם.

אני חושבת שהתוצאה ביום ראשון לא תשקף הרבה כי לקחתי אוביטרל ביום ההחזרה בערב. בכל מקרה אם יש סיכוי טוב אז אדע יותר ביום שלישי.
  • אין ספק שלגדל תאומים כשהם הילדים הראשונים זה קל יותר מאשר שיש עוד ילד בכור בבית
    וכמובן שלגדל שני ילדים בהפרש של שנה בינהם זה קשה יותר מתאומים
    מה שבא ברוך הבא, אין לדעת מה ה' מתכנן לנו שם למעלה
    מאחלת לך או כמה שיותר מהר!!!!
  • בננות אני חייבת לעדכן אתכם שעוד יומיים אני אקבל פיסה של מידעעעעעעע.
    אוף החוסר ידיעה הזה מחרפןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!
    בכל מקרה אין לי תופעות לוואי והנפח של הבטן ירד לחצי. זה המצב וחשוב לי לרשום את זה שאם אקבל תשובה חיובית שכולן ידעו שהתופעות האלה לא משקפות כלום (או שכן..).
    ביום ראשון יש לי פגישה חשובה מהבוקר עד הצהריים כך שאני צריכה להסביר לאחות שלא תתקשר אלי אלא אני אליה כי לא אוכל להתרכז בישיבה ואני מנהלת אותה.
    באסה!!!
  • בננות אני חייבת לעדכן אתכם שעוד יומיים אני אקבל פיסה של מידעעעעעעע.
    אוף החוסר ידיעה הזה מחרפןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!
    בכל מקרה אין לי תופעות לוואי והנפח של הבטן ירד לחצי. זה המצב וחשוב לי לרשום את זה שאם אקבל תשובה חיובית שכולן ידעו שהתופעות האלה לא משקפות כלום (או שכן..).
    ביום ראשון יש לי פגישה חשובה מהבוקר עד הצהריים כך שאני צריכה להסביר לאחות שלא תתקשר אלי אלא אני אליה כי לא אוכל להתרכז בישיבה ואני מנהלת אותה.
    באסה!!!
    שלום שושה 10,
    אני עכשיו קוראת בפורום, מעניין אותי מה היתה תשובת בדיקת הדם ב 23.10.2011 כשהתכתבתם, ולא המשכתם לעדכן, אני 3 ימים אחרי החזרה וכבר מתה ורוצה להגיע לבדיקת דם
    תעדכני בבקשה
  • שושה היקרה,
    תחשבי חיובי ומה שלא יהיה תמיד תהיה עם הראש למעלה, חדורת מוטיבציה ואמונה שאוטוטו זה הולך לקרות !!!!!

לי יש ילדה בת 4 מהריון טבעי לחלוטין
    ותאומים בני חמישה חודשים מהפרייה
    (אין לנו שום בעיה!!! זה פשוט לא נקלט!!!)
    עברתי 2 סבבים של שאיבות/הפריות והתאומים שלי הם מוקפאים של הסבב השני, היו מוקפאים 4 חודשים כי החלטתי לקחת פסק זמן ולחזור על כוחות מוחדשים....ברוך השם זה הצליח!!!

מאחלת לך המון בהצלחה!!!!
    וכמובן לכל הבנות!!!!!
    היי רצתי לשאול אותך איזה תמיכה קיבלת להריון של שניים החזירו לי לפני שבועיים בערך 2 קפואים אבל כמעט ללא תמיכה חוץ אנדרומטרין והבדיקת בטא יצא שללי אני מפחדת שלא הייתי חלק ממחקר אני בוכה הרבה ועצובה מקווה לצאת מי זה אבל זה עצוב יש לציין שיש לי 2 ילדות גם ממוקפאים תודה לך אם תעני לי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה