תה של חבקת "היפ" מי יודעת... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • קניתי עכשיו את התה הזה הגרגירים של חברת היפ. אני זוכרת שגם תאיר שתתה כזה אבל לא זוכרת באיזה גיל. אני רוצה להתחיל לתת לאוראל קצת תה ומים ועכשיו אני קוראת על האריזה שזה לילדים מגיל שנה
    משהי יודעת? אני לא זוכרת שעם תאיר חיכיתי לגעל שנה....
12 תגובות
עמוד 1
  • אני נתתי ללינוי מגיל חצי שנה
  • עדיף שתקני תה קמומיל שלויצוסקי וכו
  • הכי פשוט לקנות פרחי קמומיל ולהכין חליטה, בלי חומרים משמרים, בלי שעברו מיני תהליכים - פשוט לשים כמה פרחים במסננת קטנה מעל כוס, לשפוך מעל המסננת מים לתת לזה לנוח כמה רגעים ולהוציא את המסננת מהכוס, בלי סוכר, בלי כלום. בתה של היפ יש מתיקות מסוכר ענבים או משהו כזה.
  • גם אני בדעה של עינברי .. אני מכינה תה עם נענע טבעי וזה הכי טוב

• גם לדעתי אלה סוכרים מיותרים

למה לא להרגיל למים??

תמר
    הבלוג שלי

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=myscraps

• לדעתי אין לתה הזה שום סגולות מרפאות, אם המטרה היא לתת בגלל גזים אז עדיף באמת להכין תה מזרעי שומר
    חבל להרגיל בגיל 5 חודשים כמו שאני רואה אצלך לטעם מתוק...וסוכר ענבים לא מומלץ , בכלל סוכר לא!
    אני נתתי את ההיפ לגאיה כשהיתה בת שנה וחצי ורק כי רציתי שיהיה לה תחליף לסימילאק של הלילה...בעת הגמילה מהאכלת לילה...היתה לוקחת כמה שלוקים מזה ונרדמת...בגיל כזה הם כבר יודעים לבקש תה מתוק
  • מים ונענע!!!!!! חלום של דבר
    רז לא מחליפה את זה בשום דבר בעולם
  • אני לא חיכיתי לגיל שנה...
  • שני הבנים שלי שותים את התה הזה, אבל נתתי מגיל 8 או 10 חודשים
    You're my heart, you're my soul

• לא ניסיתי אף פעם כי לא רציתי לתת שתיה מתוקה.
    ד"א אין צורך לתת תה או מים עד חצי שנה (מקבלים נוזלים מהנקה ותמ"ל), אלא אם מתחילים מוצקים ואז בסיום הארוחה נותנים קצת מים.

• לא נתתי להם.רק מים...
    כשנועם סבל מגזים עשיתי לו חליטה של זרעי ושמר, כמו שלינברי כתבה.
    אבל למה לא להרגיל למים?

החנות שלי באטסי-בואו לבקר!!!
    http://www.etsy.com/shop/michalitay
    קוד הנחה לפורום-forum10
    10% הנחה בקנייה
  • היי איפה מצאת?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה