צמרמורת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות בוקר טוב,

יש לי שאלה לגבי הנקה. בבית חולים לא היה לי חלב בכלל ויועצות הנקה חוץ מלעשות לי סימנים כחולים על השדיים לא עזרו בכלום. אז שם נתתי לה מטרנה מבקבוק.

כשחזרנו הביתה לאט לאט התחלתי לנסות להניק אותה טיפה בתוספת בקבוק כמובן ונראה לי שיש לי טיפה חלב כבר.

העניין הוא שכבר שלושה ימים לפחות פעם ביום יש לי צמרמורת מטורפת שמתבטאת ברעד בלתי נשלט של הגוף במשך כמה דקות. חמותי אומרת שזה חלב שמגיע... היום לפנות בוקר התעוררתי גם מכזה רעד.

העניין הוא שזה בכלל לא נעים.

רציתי לשאול האם מישהיא נתקלה בתופעה כזו גם?
14 תגובות
עמוד 1
  • נשמע מוזר
    תנסי ממי להתיעץ עם מדריכת הנקה או מה שהוא כזה
    בהצלחה
  • צמרמורת נראה לי זו צורת הגוף להתמודד עם טראומה (הלידה).
    אם לא עובר תנסי להיוועץ עם אחות או רופא.
    לגבי ההנקה, קחי מיד שרה משאבת חלב, ותאבי כל כמה שעות קצת, וגם תמשיכי לתת לגוזלינה לנסות לינוק. תוך יומיים שלוש תגדל כמות החלב.
    חוץ מזה, שלוש ארבע ימים ראשונים אין חלב יש קולוסטרום שבא בכמויות מאד קטנות אבל הוא מאד משביע, החלב מגיע אח"כ.
    אם יש לך שאלות לגבי הנקה, תשאלי אותי מה שאני יודעת אשמח מאד לעזור

את יכולה גם לדבר איתי בפייס או בטלפון.
    שלחי לי הודעה בפייס ואשלח לך את הנייד שלי.
    שיהיה בהצלחה
    [

• מאמי לגבי החלב, תשאבי כל 3 שעות והחלב יגיע... באחריות ומנסיון, בהתחלה יהיה קצת ובהמשך יותר ויותר... החלב ההתחלתי הקולוסטרום , סמיך יותר וצהוב יותר ומאוד מאוד בריא...אחריו מגיע החלב הלבן יותר ובכמות גדולה יותר.גם אם יוצא לך ממש קצת, 5,10 סיסי תתני לה, כל טיפה חשובה

• מאמי! איזה כיף שאת פה!!

גם לי הייתה צמרמורת כמה ימים אחרי הלידה, עוד התחיל בבי"ח.
    זה קשור לכמויות דם שאיבדת ולטראומה שהגוף עבר.
    וזאת גם את מתופעות הלוואי של האפידורל.

עשו לך ספירת דם בבי"ח? בדקו שההמוגלובין לא נמוך מדי?

זה אמור לעבור בימים הקרובים. תמשיכי לקחת ברזל שלקחת בהריון..

וגם אליי את מוזמנת להתקשר בכל שעה, בכל שאלה.

אני שולחת לך את המספר שלי במייל
  • תודה בנות,

מה הייתי עושה בלעדיכן???

ליבי תודה אהובה - אשמח לדבר איתך אבל אין לי פייס אז אני יכולה לשלוח לך את הנייד דרך מייל כלשהו?

מינה - תודה בובה, ביומיים הראשונים שהגענו הביתה הקטנה לא ישנה בכלל ובעלי ואני העברנו אותה בין הידיים והשגחנו אחד על השני שלא נירדם. זה היה כל כך קשה שבערבים פשוט התחלתי לבכות בטירוף ועוד הכאבים של התפרים והצמרמורות לא תרמו לזה בכלל... אתמול בלילה זה כבר השתפר טיפונת... אז כולנו מנסים להסתגל אחד לשני ולשלישי
  • הי ג'ני המייל שלי
    [email protected]
    [

• את מתכוונת לצמרמורת בשד עצמו??
    אם כן אז חמתך צודקת החלב עובר בצינורות ויש תחושה של צמרמורת
    אם זה בכל הגוף אני לא מכירה את התופעה שווה בדיקה

• אני גם שאלתי פה פעם על צמרמורת אבל בשד עצמו ואז ענבלוש ענתה לי שזה כי החלב מגיע..
    אבל לא יודעת מה זה אומר שכל הגוף רועד...

• בובה
  • אני הייתי אחרי הלידה מצומררת כולי, אבל רק לאיזה כמה שעות..
    אמרו שזה בגלל שהגוף מאבד דם.
    מעבר לזה אני לא יודעת הרבה...

חלב שמגיע??
    בוודאות לא הייתה לי צמרמורת כשהחלב הגיע.
    אבל לכי תדעי, כל גוף והתגובות שלו..

שיהיה בהצלחה בהנקה ובגידול!
    ואם זה ממשיך הייתי שואלת מישהו מוסמך אם זה נורמלי..
  • דינה ארביב
  • שבוע טוב אני שואלת בשביל הבת שלי היא אחרי לישה בערך שלושה חודשים ועדיין יש לה צמרמורות ממש מוזרות מכל דבר מבכי התינוק ממגע עם דפים ממגע .
    אני אף פעם לא נתקלתי בזה אשמח לשמוע על זה תודה
  • היי, התחושות והחיווטים העיצביים מאד משתנים בלידה ולפעמים לוקח לזה זמן ל"התאפס". אם זה ממשיך - הייתי עושה בירור קצר עם נוירולוג - הרבה בריאות.
  • שבוע טוב אני שואלת בשביל הבת שלי היא אחרי לישה בערך שלושה חודשים ועדיין יש לה צמרמורות ממש מוזרות מכל דבר מבכי התינוק ממגע עם דפים ממגע .
    אני אף פעם לא נתקלתי בזה אשמח לשמוע על זה תודה
    היי דינה,

האם גילתם את העניין ואחרי כמה זמן עבר?
    אני חווה משהו דומה ומנסה למצוא פתרון.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה