בדיקת שמיעה BERA - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ערב טוב בנות
    יש כאן מישהי שהילד\ה שלה נכשל בבדיקת שמיעה בבית חולים? אם כן אז השאלה שלי היא כזאת- הזמינו אתכם לבדיקה חוזרת לאחר תקופה? ואם כן אז מה צריך לקחת לבדיקה?..........יש לנו מחר תור לבדיקה ופתאום אני שמה לב שכתוב בהזמנה שצריך להביא גם הפניה מרופא אף אוזן גרון ובכלל לא ידעתי

12 תגובות
עמוד 1
  • לא ממש יודעת, אבל שיעבור בהצלחה!

רותי
  • תראי, אצלנו המצב קצת שונה..
    בבי"ח עברנו את הבדיקה, אבל בטיפת חלב האחות עשתה מעין בדיקת שמיעה כדי לראות שאמונה מגיבה לרעש חזק
    ואמונה לא הגיבה..
    ולכן שלחה אותנו גם ל- bera..
    אני הייתי צריכה לבקש מהרופאת ילדים שלנו הפנייה, כי הפנייה מטיפת חלב לא נחשבת..
    קבענו תור לדצמבר.
    א-ב-ל מהלימודים שלי אני קצת יודעת וקצת ביררתי, שבגיל כזה עושים את הבדיקה בהרדמה מלאה..
    כי צריכים לעשות אותה בזמן שהתינוק ישן שינה עמוקה אז כדי להיות בטוחים- מרדימים.
    אני מנסה לעשות הכל כדי להמנע מהבדיקה.
    אני אלך שוב לרופאת ילדים שתעשה את הבדיקה שוב.
    אני אלך לאף אוזן גרון שיבדוק את האוזניים, אוי הוא רואה משהו ולא צריך את ה- bera..

לך נראה שהוא שומע? הוא מגיב לקולות?
    אני בטוחה שאמונה שומעת כך שאני לא נלחצת מזה יותר מידי..
    אולי יש לה ירידה בשמיעה באוזן אחת (לפי מה שהרופאה אמרה אז.)
    מקווה שגם זה יתברר כלא נכון..
    תבררי לפני שאת הולכת, שלא תלכי סתם בלי הפנייה ויחזירו אותך הביתה..!
    ואם צריך,אולי תלכי לרופא ילדים שלכם על הבוקר לבקש הפנייה!!
    שיהיה בהצלחה בכל מה שלא יהיה!
  • סליחה שאני נדחפת
    אבל מי אומר את זה? מי בודק את זה?
    זה משהו שאני צריכה לקבוע לבד?

• אני אני אניייי...חח וואי הייתי מזה בלחץ בדקו את שי-אל 20 פעם ובכולם היא נכשלה

• לא מיכלי..
    זה משה שבודקים או בבי"ח או יותר מאוחר בטיפת חלב..
    ואל תדאגי, האחיות הלחוצות בטיפת חלב ידאגו לעדכן אותך בהכל!
    ולהלחיץ אותך..

האחות שלי מתקשרת אליי כל כמה זמן לברר שבאמת קבעתי תור!!
  • אנחנו עשינו בגיל חודשיים ובגיל 4 חד' . היינו צריכים להביא טופס 17 למכון שמיעה וללא הפניה מרופא (מספיק רופא ילדים) את לא תוכלי להוציא טופס 17. בגיל 4 חוד' בתי לא הצליחה להירדם אבל בכל זאת עשו את הבדיקה תוך כדי הנקה, כשהיא הייתה רגועה ומנומנמת. מה שחשוב זה להביא אותו לבדיקה עייף ורעב , להאכיל אותו שם וככה הוא ירדם יותר מהר.
    בהצלחה
  • תודה בנות, פיתוש אני בטוחה ב100 אחוז שהוא שומע ברוך השם, אני שרה לו שירים מדברת איתו והוא תמיד מגיב לי וגם שאבא שלו חוזר מהעבודה הוא קורא לו מאחור כשהוא לא רואה והילד תמיד מסתובב וממחפש מי זה ומזהה את הקול של אבא שלו אבל את יודעת אני רוצה להיות רגועה ולהיות בטוחה שהשמיעה שלו מצוינת בעז''ה! ממש חיכיתי לבדיקה הזאת ופתאום קלטתי שצריך הפניה אוף! יש מצב שהרופא אף אוזן גרון יבדוק אותו ויגיד שהכל בסדר ולא צריך בדיקת ברה? והאם הוא מספיק אמין?

• גם עומר שלי לא עבר את הבדיקה באוזן אחת, אנחנו מוזמנים למכון שמיעה לדצמבר וביקשו ממני בטופס הזמנה להביא טופס 17 ולהגיע כמה ימים קודם לרופא א.א.ג שיבדוק בכל זאת את האוזן ולהגיע למכון שמיעה עם חוות דעת שלו.

• BERA זו בדיקה שעושים עם הפניה מרופא משפחה או אף אוזן גרון. שימי לב שהבדיקה מחולקת ל- 3 ואת צריכה הפניה לכל שלושת החלקים של הבדיקה (ככה לפחות היה לנו באיכילוב).
    לגבי התהליך של הבדיקה - אני יודעת שעד גיל שלושה חודשים היא מתבצעת בלי טשטוש - פשוט כשהתינוק ישן (זה לא מעיר אותו). אחרי גיל שלושה חודשים אם התינוק ער יצטרכו לעשות טשטוש.

בהצלחה לנסיכי
  • שירה-
    אני רוצה ללכת לא.א.ג כדי לבדוק אם הוא רואה משהו.. (מים באזניים או כל דבר אחר..) ולשאול אותו אם הוא יכול לפתור אותנו מהבדיקה..
    אין לי שמץ של מושג אם זה החלטה שלו, נשאל!

ואני מנסה להמנע מהבדיקה הזו כי אמרו לי שבד"כ עושים את זה עם הרדמה מלאה..
    אז אם אפשר להמנע מהרדמה מלאה- עדיף!
    אבל טשטוש זה כבר נשמע פחות מפחיד..
  • סליחה אין לי מושג
    בהצלחה
  • אני אני אניייי...חח וואי הייתי מזה בלחץ בדקו את שי-אל 20 פעם ובכולם היא נכשלה

ומה קרה בסוף ? אם היא נכשלה בכל הבדיקות ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה