מתי התחלתן להרגיש - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • תנועות עובר בהריון השני?
    לא יודעת אם זה הגיוני אבל אני יכולה להישבע שאני מרגישה לפעמים קפיצות בבטן, כאילו שהעובר זז... יכול להיות אני בשבוע 13+ ?

11 תגובות
עמוד 1
  • לא זוכרת מתי בדיוק אבל יש מצב שמתחילים אז..
    זה גם תלוי במיקום השיליה לעיתים. בקדמית מרגישים מאוחר יותר נראה לי.
  • אני כמעט באותו השבוע שלך, יומיים פחות... הריון שני, מוכנה להשבע שלעתים אני מרגישה מין תנועות ממש ממש קלות ועדינות לא יודעת איך להסביר אבל גם לי נדמה שזה ממש מוקדם!!! וזה סתם איזה גזים או משהו חח
    בהריון ראשון התחלתי להרגיש סביב שבוע 19-20

• אומרים שבהריון השני מרגישים מוקדם יותר אז יש מצב לא?

• היי,
    יש מצב שבאמת את מרגישה את התנועות של העובר/ית כבר.
    אני בהריון הראשון הרגשתי סביב שבוע 15 ככה ועכשיו בהריון השני(שבוע 34.4) התחלתי להרגיש סביב 13-14 ככה..
    אבל אצלי הייתה הרגשה שונה לא כמו בהריון הראשון,יותר תנועות גליות כאלה מאשר עיקצוצים כמו בראשון.בהצלחה חמודה:)
  • בשבוע שלך נדיר מאוד

בד"כ מרגישים בועות משבוע 15 ומעלה
    תנועות יותר חדות משבוע 20

• הריון ראשון הרגשתי בשבוע 16
    הריון שני = הגברת נמנמה לה כל ההריון, בקושי הרגשתי אותה גם בחודש התשיעי (ומאז שהיא יצאה היא משלימה שעות עירנות לא ישנה בכללללללללל) אבל פעם ראשונה שהרגשתי איזה תנועה בסביבות השבוע ה 15
    [

• כן כן הריון שני מרגישים מוקדם
    בהריון שני התחלתי להרגיש בשבוע 14 בערך
  • דדדייי מאמי את מרגישה?? נ
    איך ההרגשה????
    אמאאא איזה פחדדד
  • למה פחד קורינוש?
    זה מדהים... זה סוג של תקשורת עם העובר...
    אני ואת פחות או יותר אותו שבוע, את בטח תתחילי להרגיש עוד שבועעים- שלושה.. וזו הרגשה שונה בהריון הראשון... את תרגישי מן דגדוג נעים כזה.. כמו שמרגישים כשעולים על רכבת הרים והיא נוסעת בירידה חדה אז יש מן פרפרים כאלו בבטן (ככה היה אצלי לפחות) עכשו התנועות יותר מאסיביות, כאילו קפיצות כאלה....
  • אוי אני כבר מתה להרגיש
    לפעמים אני מברגישה משהו מוזר בבטן קצת דקירות לפעמים קצת קירקורים כאלה אבל נראה לי שעוד ממש ממש מוקדם להרגיש את זה
    אז אני מקווה שלא התחרפנתי

אני כבר מתה ממש להרגיש תנועה

• וואלה הריון ראשון והתחלתי להרגיש ממש בועות כל פעם כששכבתי על הגב כבר בשבוע 12 ומתחילת שבוע 14 ממש קיבלתי כמו אגרוף שאם מניחים תיד מרגישים גם מבחוץ...הבנתי מהרופאה שלי שזה סופר נדיר אבל קורה...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה