חגורת הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מישהי השתמשה / משתמשת / שמעה אם זה יעיל או שממש לא?!
    ומה זה המחירים האלה?!!!!

9 תגובות
עמוד 1
  • חברה שלי השתמשה, אבל היו לה תאומים.

נראה לי מיותר, שרירי הרחם מספיק חזקים כדי לשאת את העובר-עוברים בלי עזרת החגורה.
    נטלי
  • הרופאה במיון המליצה בעקבות כאבי גב מטורפים, תור לאורטופד יש רק עוד חודש
  • ואלה, יכול להיות שהם נחלשים עם הריונות שצמודים אחד לשני.
    אצלה זה היה הריון ראשון.

תנסי לבקש מרשם לחגורה מרופא משפחה אולי? עם מרשם תוכלי לקנות בהרבה יותר זול בקופה
    נטלי
  • אני ישאל אם יש הנחה דרך המושלם עם הפנייה
  • יכול להיות שכן

הנה מצאתי לך באינטרנט
    "רצוי מאוד לתת תמיכה אורטופדית לגב. לצורך כך - ויש להדגיש - אך ורק בהמלצת רופא ניתן להתאים במכון אורטופדי מוסמך חגורת גב להריון הידועה בשם העממי " חגורת הריון ", אשר למעשה תומכת בשרירי הגב על ידי הורדה מבוקרת של העומס אשר נוצר מהמשקל החדש שנוסף לאזור הבטן.חגורה מסוג זה בשילוב מדרסים אורטופדיים משפרים רבות את היציבה במהלך ההריון."

ממה שהבנתי מהכתוב צריך להתאים את החגורה ספיציפית לכל אישה,
    לכן אולי כדאי לחכות לתור אצל אורטופד
  • איזה סרט
  • אני השתמשתי בהריון של אלירן.
    החל מחדש 6+ או 7...בגלל כאבי גב.

אני במכבי-ואצלם זה עובד ככה:
    קונים במחיר מלא...שןלחים להם את הקבלה המקורית-ואז מקבלים החזרשל לא זוכרת כמה אחוזים.
    אני קיבלתי הפנייה/ לקנות את החגורה.
    הלכתי לחנות שמוכרים דברים ששייכים לאורטופדים-ושם קניתי חגורה במחיר מלא
    משהו כמו 200-300ש"ח.
    ואחר כך קיבלתי החזר.
    כך שעם ההחזר...כאילו שילמתי משהו כמו 100 ש"ח

את במכבי?
    קניתי בידיוק כזאת-ממליצה
    http://www.hanegev.co.il/65888/%D7%97%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%9F-MATERNITY-BELT-STRONG-

• וכאבי הגב נפסקו כשהתחלת להשתמש?

• ואלה, יכול להיות שהם נחלשים עם הריונות שצמודים אחד לשני.
    אצלה זה היה הריון ראשון.

תנסי לבקש מרשם לחגורה מרופא משפחה אולי? עם מרשם תוכלי לקנות בהרבה יותר זול בקופה
    נטלי
    ע בהריון שלי עברתי הריון גדול החגורה מאוד עזרה ויכולתי ללכת כמו בן אדם
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה